Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν τα κατάφερε η καταιγίδα δυστυχώς.. Η Αμερική με περιμένει, και από ότι είδα θα βγάζει καταιγίδες αρκετές φορές. Θα πάω και central park, Αν μου αρέσει τόσο πολύ το αλκαζάρ φαντάσου πόσο πολύ αυτό!! Όταν γυρίσω [ή αν βρω τρόπο εκεί] θα γεμίσετε φωτογραφίες από μια ήπειρο που είναι 200 χρόνιας μπροστά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από πλατυ ημαθιας χθες δεν είχαμε καταιγίδα μονο 2 3 ψιχαλες αλλά σήμερα σίγουρα ΔΕΝ θα έχει. ...... ξεκινάμε με 22°c και αρκετή υγρασία και πολύ ηλιοφάνεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μήλεσι Αττικής....στον Παράκλητο και στο δρόμο προς Ωρωπό....
Κατακαλοκαιρινή μέρα σήμερα και το τελευταίο θαλάσσιο μπάνιο της περιόδου, για πολλούς!!!

Νομίζω οτι μολις τωρα αρχιζει δειλα δειλα το μελτεμακι εδω στα Μελισσια (19,5οC η ελάχιστη θερμ.)
Καλή Κυριακή σε όλους....

20190908_112251.jpg

20190908_112300.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταίο μήνυμα από Λάρισα και από Ελλάδα γενικότερα για τις επόμενες 15 μέρες.  29 βαθμοί, και αναπτύξεις στον Όλυμπο. ΕΛπίζω στο αεροπλάνο να είμαι παράθυρο.!

 

Και ελπίζω για αυτό!

gfsna-7-384.png?0

 

 

Καλή συνέχεια, εύχομαι να βρω τρόπο να τα πούμε σε λίγες μέρες από ΑΜερική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Τελευταίο μήνυμα από Λάρισα και από Ελλάδα γενικότερα για τις επόμενες 15 μέρες.  29 βαθμοί, και αναπτύξεις στον Όλυμπο. ΕΛπίζω στο αεροπλάνο να είμαι παράθυρο.!

 

Και ελπίζω για αυτό!

gfsna-7-384.png?0

 

 

Καλή συνέχεια, εύχομαι να βρω τρόπο να τα πούμε σε λίγες μέρες από ΑΜερική.

Καλό ταξίδι φίλε! Θα μας λείψουν οι αναλύσεις σου και οι αναφορές σου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Άγγελος είπε:

Καλό ταξίδι φίλε! Θα μας λείψουν οι αναλύσεις σου και οι αναφορές σου! 

Σε ευχαριστώ πολύ Άγγελε και για τα καλά σου λόγια!  

ΑΝ βρω τρόπο εκεί [στους θείους μου θα μείνω προφανώς και θα έχουν λάπτοπ ή Υ/Η]  εκεί τα βράδυα όταν θα επιστρέφουμε από τις εξορμήσεις της ημέρας τότε θα μπορέσω να μπω και  να παρακολουθώ την κατάσταση από εκεί. Η πτήση μου να είναι καλή και χωρίς πρόβλημα, κανένα.. μακελειό μην γίνει [θα κάνω τον νεκρό για να την γλιτώσω αν χρειαστεί {λολ}] και όλα θα πάνε καλά. Υπόσχομαι στην επιστροφή μου ή και κατά την διάρκεια της διαμονής μου εκεί, να σας γεμίσω φωτογραφίες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Άγγελε και για τα καλά σου λόγια!  

ΑΝ βρω τρόπο εκεί [στους θείους μου θα μείνω προφανώς και θα έχουν λάπτοπ ή Υ/Η]  εκεί τα βράδυα όταν θα επιστρέφουμε από τις εξορμήσεις της ημέρας τότε θα μπορέσω να μπω και  να παρακολουθώ την κατάσταση από εκεί. Η πτήση μου να είναι καλή και χωρίς πρόβλημα, κανένα.. μακελειό μην γίνει [θα κάνω τον νεκρό για να την γλιτώσω αν χρειαστεί {λολ}] και όλα θα πάνε καλά. Υπόσχομαι στην επιστροφή μου ή και κατά την διάρκεια της διαμονής μου εκεί, να σας γεμίσω φωτογραφίες!

Να περάσεις υπέροχα φίλε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Άγγελε και για τα καλά σου λόγια!  

ΑΝ βρω τρόπο εκεί [στους θείους μου θα μείνω προφανώς και θα έχουν λάπτοπ ή Υ/Η]  εκεί τα βράδυα όταν θα επιστρέφουμε από τις εξορμήσεις της ημέρας τότε θα μπορέσω να μπω και  να παρακολουθώ την κατάσταση από εκεί. Η πτήση μου να είναι καλή και χωρίς πρόβλημα, κανένα.. μακελειό μην γίνει [θα κάνω τον νεκρό για να την γλιτώσω αν χρειαστεί {λολ}] και όλα θα πάνε καλά. Υπόσχομαι στην επιστροφή μου ή και κατά την διάρκεια της διαμονής μου εκεί, να σας γεμίσω φωτογραφίες!

Καλό ταξίδι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 ώρες πριν, kouvanos είπε:

το μόνο που έχει αλλάξει σε σχέση με το καλοκαίρι  είναι ότι νυχτώνει 1 ώρα νωρίτερα... 

Κι από του χρόνου τέτοια εποχή και 2 ώρες νωρίτερα θα νυχτώνει. Αν σκεφτείς ότι θα καταργηθεί το σίχαμα σε Ευρώπη και Αμερική κατάλαβες τι εννοώ

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα δικά μας τώρα. 19 ελάχιστη εδώ στην Πολίχνη με μέτριο άνεμο. Ηλιοφάνεια όλη μέρα και 27οC τώρα (14:20). Σίγουρα θα τερματίσουμε γύρω στους 31οC σήμερα. Για να δούμε αύριο που έχω γενέθλια θα μας κάνει ο καιρός κάνα καιρικό δωράκι ή θα μας αφήσει πάλι με ηλιοφάνεια; Ελπίζουμε! Για να δούμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τοπική καταιγίδα, ΝΔ της Καριάς Κορινθίας, στον ανατολικό Χελμό....πολλά τα μπουμπουνητά!!!

Ανταπόκριση από Σταύρο....ορεσίβιο...

IMG-aabd32525fcf8e1ab763a314acf28b58-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Στα δικά μας τώρα. 19 ελάχιστη εδώ στην Πολίχνη με μέτριο άνεμο. Ηλιοφάνεια όλη μέρα και 27οC τώρα (14:20). Σίγουρα θα τερματίσουμε γύρω στους 31οC σήμερα. Για να δούμε αύριο που έχω γενέθλια θα μας κάνει ο καιρός κάνα καιρικό δωράκι ή θα μας αφήσει πάλι με ηλιοφάνεια; Ελπίζουμε! Για να δούμε!!!

Εστω και μια μερα νωριτερα. Να τα εκατοστησεις...Οσα ανθη εχει η ανοιξη και ο χειμωνας χιονια τοσα σου ευχομαι weather-fun ευτυχισμενα χρονια..

Αρκετη συννεφια κατι σαν αμμονια τωρα που γυρνουσαμε απο κρυονερι..Αρκετη δροσουλα πανω..Τωρα εδω στην καλλιθεα ζεστη υποφερτη και τοπικες νεφωσεις...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαλκονάτος και μελτεμάτος....

Αγκαλιά με την Πεντέλη....

Αξία ανεκτίμητη εδώ στα Μελίσσια, κάθε απόγευμα-βράδυ!!

24οC και 21% υγρασία (19,5-28,1οC σήμερα)....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι είναι ωραία στα ημιορεινα Κωστή πριν καμιά ώρα πήρα κι εγώ πεντελιωτικη δροσιά καθώς γυρνούσα από το μπάνιο στο Σχινια. ..νταξει πάνω από 300 - 400 μετρα άλλος Θεός παρολαυτα έφτασε 28.1 ακόμα κι μωρέ μπραβο! 

30.8 εδώ βρήκα μέγιστη 30.5 ο ΕΜΠ κ τελικά βγήκε η πιό ζέστη ημέρα των τελευταίων ημερών !

Ως 31.5 κέντρο ως 32.6 η μέγιστη στην ελευσινα 

10 μέρες ακόμα μελτεμοκαλοκαιρο κ μετα βλέπουμε !!! Εκεί γύρω στις 20 του μηνός την πολυπόθητη πτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Στα δικά μας τώρα. 19 ελάχιστη εδώ στην Πολίχνη με μέτριο άνεμο. Ηλιοφάνεια όλη μέρα και 27οC τώρα (14:20). Σίγουρα θα τερματίσουμε γύρω στους 31οC σήμερα. Για να δούμε αύριο που έχω γενέθλια θα μας κάνει ο καιρός κάνα καιρικό δωράκι ή θα μας αφήσει πάλι με ηλιοφάνεια; Ελπίζουμε! Για να δούμε!!!

Υπαρχει τοπικο μοντελο που σου δινει βροχη αυριο το απογευμα κατα τις 5.00.Τσεκαρε και πες μου το απογευματακι😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ονειρεμενο μπάνιο στο Λαγονήσι όλη μέρα... 

Υπέροχη δροσιά που έγινε ακόμα καλύτερη μετά τις 4 που η ελαφρύα συννεφια έκρυψε τον ήλιο μέχρι τη δύση του.... 

Ζωγραφου 220μ  20.7 - 31.0 τώρα 25

Καλάβρυτα 730μ  10.3 - 27.7 τώρα 20.1

Χελμος 2340μ  7.0 - 13.5 και τώρα  9.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμία δροσιά δεν εχει ακομα μεσα στη μερα,στους 27 βαθμους εδω σημερα και οταν εισαι στον ηλιο απλα ψηνεσαι.

Τα βραδια δροσιζει αρκετα βεβαια,αλλα δεν εχουμε καταφερει ακομα να πετυχουμε συνθηκες εστω υποτυπωδους αναστροφης,αφου το αερακι δε σταματαει ποτε.Γυρω στους 20 τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καμία δροσιά δεν εχει ακομα μεσα στη μερα,στους 27 βαθμους εδω σημερα και οταν εισαι στον ηλιο απλα ψηνεσαι.

Τα βραδια δροσιζει αρκετα βεβαια,αλλα δεν εχουμε καταφερει ακομα να πετυχουμε συνθηκες εστω υποτυπωδους αναστροφης,αφου το αερακι δε σταματαει ποτε.Γυρω στους 20 τωρα.

Ρίξε μια ματιά τι γίνεται στα δυτικά εδώ και 1μιση μήνα και θα λες μια χαρά είμαι.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32,2 βαθμοί σήμερα εδώ στο καλοκαιρινό Μακροχώρι....με την ελάχιστη να μην πέφτει κάτω από τους 18,1....στους 24,1 τώρα με ένα δροσερό αεράκι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19-28 θερμοκρασιακή διακύμανση εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης σήμερα. Αντε αύριο αναμένουμε τα πρωτοβρόχια. Πριν πάμε στο νέο κύμα ζέστης στα τέλη της άλλης εβδομάδας. Τώρα έχω 23οC.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 βαθμοι τωρα με υγρασια στο 40%...στο ΟΑΚΑ η Εθνικη και παλι εδειξε οτι χρειαζεται μεγαλες αλλαγες....ελπιζω αυριο το πρωι να μπορεσουμε να κερδισουμε την Τσεχια και να παμε στους 8...καλο βραδυ σε ολους....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...