Jump to content

Καλή αρχή!

Sign in to follow this  
GEORGE SNOWMAN

Σχόλια,παρατηρήσεις και προτάσεις για το φόρουμ

Recommended Posts

1 minute ago, Κώστας. said:

Χαχαχαχαχα. Καταστροφή. Πώς το παθες; Καλά σε λέει. Δεν είναι για χορταση τα λαικ.

Το έπαθα εντωμεταξύ πριν τις 12, αλλά και μου λέει για today και μπαίνω μετά τις 12 και πάλι δεν μπορώ χαχαχα. Πάντως πραγματικά δεν δίνω Like Παντού. Απλά έτυχε να μπω στις φωτογραφίες σου και μου τα έφαγες μπαγάσα

10 ώρες πριν, [weathermaniac] said:

Το έπαθα εντωμεταξύ πριν τις 12, αλλά και μου λέει για today και μπαίνω μετά τις 12 και πάλι δεν μπορώ χαχαχα. Πάντως πραγματικά δεν δίνω Like Παντού. Απλά έτυχε να μπω στις φωτογραφίες σου και μου τα έφαγες μπαγάσα

Ανέβηκαν από τα 10 στα 20 ημερησίως😉

Μόλις τώρα, teo_73 said:

Ανέβηκαν από τα 10 στα 20 ημερησίως😉

xaxa μόνο 10 ήταν? οκ, good

Προς το παρον παιδες οσοι δε μπορειτε να επιστρεψετε στην αρχικη σελιδα,αφηνοντας το ποντικι στην περιηγηση κλικαρετε την επιλογη forums.

Το πρώτο φόρουμ στον κόσμο που μπορείς να κάνεις like στον εαυτό σου και όχι σε άλλους. χαχα. Εγώ πχ, μπορούσα να κάνω like σε εμένα αλλά όχι στον Βαγγέλη!!

weather club bug.jpg

Παιδια καλησπερα👋

Σημερα παραγματοποιηθηκε μια αναβαθμιση της πλατφορμας.Το φορουμ θα αναβαθμιζεται οποτε αυτο ειναι αναγκαιο,διοτι οπως λεει και το ρητο ''οτι αφηνεις σε αφηνει'' Οι αλλαγες οπτικα ειναι ασημαντες.

Ευχαριστουμε παρα πολυ τον τεχνικο μας για την τεραστια συμβολη του,ως προς την τελικη εικονα του φορουμ.

Και κατι αλλο.

Οσοι αντιμετωπιζετε ακομα προβλημα και δεν μπορειτε να γυρισετε στην αρχικη σελιδα,καντε μια διαγραφη στα cookies των τελευταιων 4 εβδομαδων.Στην αρχικη μπορειτε να πατε και πατωντας πανω στο logo.🙂

10 minutes ago, [weathermaniac] said:

πως σβήνουμε ένα μήνυμά μας?

image.png.1c9448c46c26b9b846a9bb5fa5d75075.png

19 minutes ago, teo_73 said:

image.png.1c9448c46c26b9b846a9bb5fa5d75075.png

Φίλε Θοδωρή σε ευχαριστώ, αλλά εμένα δίπλα από το επεξεργασία δεν υπάρχει η επιλογή "επιλογές"!!

33 minutes ago, [weathermaniac] said:

Φίλε Θοδωρή σε ευχαριστώ, αλλά εμένα δίπλα από το επεξεργασία δεν υπάρχει η επιλογή "επιλογές"!!

Σορρυ ρε συ Μαικ ξεχασα.Αν θες καντο επεξεργασια,σβηστο και ασε μια τελεια η ενα κομμα μεσα.Η αν θες πες μου να το σβησω εγω.🙂

Posted (edited)
8 minutes ago, teo_73 said:

Σορρυ ρε συ Μαικ ξεχασα.Αν θες καντο επεξεργασια,σβηστο και ασε μια τελεια η ενα κομμα μεσα.Η αν θες πες μου να το σβησω εγω.🙂

Α, μάλλον παίζει να είναι μόνο επιλογή admin ή Mod από ότι κατάλαβα. Εϊναι ένα μήνυμα που γράφω

"έχει τηνν δυναμική -2 sta 850 να βγάλει, αλλά αν κάνει λογικά θα είμαι Λάρισα εκείνες τις ημέρες..." 

Απλά στο ένα έχω κάνει παράθεση τον Σωτήρη, και στο άλλο όχι. Θα σβήσεις αυτό το μήνυμα στο οποίο δεν έκανα την παράθεση. Σε ευχαριστώ!

Τέλος σε κάποια αναβάθμιση μπορείτε να το βάλετε ως επιλογή 😉

Edited by [weathermaniac]

Μικρη παρατηρηση που ειδα ως απλος επισκεπτης αφου εκανα εγγραφη και περιμενα αποδοχη. 

Το κουμπι που λεει συνεχιστε ως επισκεπτης γραφει "σθνεχίστε" . Δεν ειναι τιποτα περα απο οπτικο θεμα οποτε εεν επιρρεαζει καθολου!

On 12/6/2019 at 11:05 ΜΜ, Hlioupolitis98 είπε:

Μικρη παρατηρηση που ειδα ως απλος επισκεπτης αφου εκανα εγγραφη και περιμενα αποδοχη. 

Το κουμπι που λεει συνεχιστε ως επισκεπτης γραφει "σθνεχίστε" . Δεν ειναι τιποτα περα απο οπτικο θεμα οποτε εεν επιρρεαζει καθολου!

Αν δεν κάνω λάθος διορθώθηκε ήδη...ευτυχώς αυτά είναι λεπτομέρειες αλλά ακόμα και αυτά να μας τα λέτε να τα διορθώνουμε....εδώ κάνανε ένα μήνα μετάφραση και πόσα ακόμη στη σελίδα..χρειάστηκε πολύ δουλειά από τα παιδιά.....και οτι χρειαστεί ακόμα θα το κάνουμε για να έχουμε το καλύτερο αποτέλεσμα.... 

On 16/6/2019 at 12:07 ΠΜ, sotos*snow είπε:

Αν δεν κάνω λάθος διορθώθηκε ήδη...ευτυχώς αυτά είναι λεπτομέρειες αλλά ακόμα και αυτά να μας τα λέτε να τα διορθώνουμε....εδώ κάνανε ένα μήνα μετάφραση και πόσα ακόμη στη σελίδα..χρειάστηκε πολύ δουλειά από τα παιδιά.....και οτι χρειαστεί ακόμα θα το κάνουμε για να έχουμε το καλύτερο αποτέλεσμα.... 

Το ξερω , απλα οτι παρατηρω το λεω  και θα το λεω να γινεται ολο και καλυτερο!

Ηδη εχει γινει πολυ καλη δουλεια και  κυριως απο πλευρα ταχυτητας και πρακτικοτητας. 

Μία λεπτομέρεια, δεν δουλεύουν οι ειδοποιήσεις στον browser. Αν πας ρυθμίσεις λογαριασμού και μετά δεξιά εκεί που λέει ρυθμίσεις ειδοποιήσεων μετά πάλι δεξιά πατάς Enable browser notifications κανονικά πρέπει να σου πετάξει ένα pop-up για να επιτρέπεις τις ειδοποιήσεις αλλά δεν το βγάζει..

On 23/6/2019 at 1:44 ΜΜ, yiannis_volos είπε:

Μία λεπτομέρεια, δεν δουλεύουν οι ειδοποιήσεις στον browser. Αν πας ρυθμίσεις λογαριασμού και μετά δεξιά εκεί που λέει ρυθμίσεις ειδοποιήσεων μετά πάλι δεξιά πατάς Enable browser notifications κανονικά πρέπει να σου πετάξει ένα pop-up για να επιτρέπεις τις ειδοποιήσεις αλλά δεν το βγάζει..

Το βλεπουμε Γιαννη και συντομα θα εχεις απαντηση.

Καλημερα 👋

Εγιναν καποιες δοκιμες και καποιες αλλαγες στην ειδησεογραφια.Χωριστηκαν σε διεθνεις ειδησεις και ελληνικη επικαιροτητα.Πανω στις αλλαγες το θεμα που ειχε ανοιξει ο Γιωργης (gakhun) με τιτλο διεθνεις ειδησεις,κατεληξε στον Γιωργο τον snowman καθως κατα τη μεταφορα πιαστηκε η πρωτη ειδηση και δε γινοταν με τιποτα να αλλαξει η να διαγραφει μετα.

Το ιδιο εγινε και με το τοπικ του Θωμα ''Ελληνικη και ξενη επικαιροτητα'' που μετονομαστηκε σε Ελληνικη επικαιροτητα με νονο πλεον τον gakhun.Στo πρωτο ποστ δεν υπηρχαν επιλογες. Αυτα τα ολιγα προς αποφυγη τυχων παρεξηγησεων.🙂

image.thumb.png.8737c1e4ceda6b9c37c44ea82cb42b15.png

Στα 2 αυτα τοπικ αναρτουμε την ειδηση,αναλογως απο το αν προερχεται απο την Ελλαδα η το εξωτερικο.Οποιαδηποτε αλλη ειδηση,που εχει να κανει με μετεωρολογικο φαινομενο θα μπαινει στο αναλογο τοπικ των μετεωρολογικων ειδησεων (που συγχωνευτηκε κατα λαθος με τις αναφορες εξωτερικου αλλα θα ξαναγινει) η στις αναφορες εξωτερικου. Οπου νομιζετε οτι ταιριαζει καλυτερα.