Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΛΑΣ Ωκεανίς ''ΨΙΨΙΝΑ'' 23-26/2/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή αναφέρθηκατε σε ραδιοβολησεις να ξέρετε ότι ο Ευρωπαίος τρέχει με στοιχεία από ραδιοβολησεις όπως το 12αρι που έτρεξε πριν από λιγο είχε στοιχεία ραδιοβολησεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Magesnow said:

Επειδή αναφέρθηκατε σε ραδιοβολησεις να ξέρετε ότι ο Ευρωπαίος τρέχει με στοιχεία από ραδιοβολησεις όπως το 12αρι που έτρεξε πριν από λιγο είχε στοιχεία ραδιοβολησεις

Και στην Αριάδνη έτσι τρέχανε αλλά ο αυλώνας έπεσε 800χλμ δυτικότερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε το χιόνι και ο δυνατός αέρας στα ορεινά του νόμου Έβρου ....το πρωί όλα θα είναι λευκά!!

Το βίντεο είναι από το χωριό Σιδηροχώρι, στα 440μ. υψόμετρο του δήμου Σουφλίου.....

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλόβροχο Π Φάληρο , λιγο νωρίτερα αξιοπρεπής ποτιστική .

Κανε την έκπληξη αυριο ρε γμτ ..

ενα πράγμα γουστάρω πάντως , που ακομα κ με τις γνώσεις  κ τα μοντέλα , δεν ξέρει κανεις τι θα γινει αυριο με σιγουριά  Στο Αθενς σιτι 

καλα φαινόμενα σε όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ υψηλη θερμοκρασια ,τωρα επρεπε να εχουμε 6 το πολυ 7 .βλεπω να χανουμε τα μισα σε βροχη και να παλευουμε με χλαπατσιοχιονα.
παω για υπνο πριν βαρανε τα μηνιγγια μου απο τα νευρα μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Summersnow said:

9.8 o meτεοθες και αρχιζουν και με πιανουν τα νευρα μου και με ζωνουν φιδια.

Χαχα...... 8,8 βαθμούς τώρα στη Λάρισα όταν τώρα βάσει ευρωπαίου θα έπρεπε να είχαμε 4 βαθμούς και βάσει τζίφου 7 βαθμούς...

Επεξεργάστηκε από LarissaSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, LarissaSnow said:

Χαχα...... 8,8 βαθμοί τώρα στη Λάρισα όταν τώρα βάσει ευρωπαίου θα έπρεπε να είχαμε 4 βαθμούς και βάσει τζίφου 7 βαθμούς...

και μεις βαση τζιφου ο μ.ο μας εχει στους 5-6 και το παραλληλο 7.
και αν δεν βγει 4-5 μποφωρ βαρδαρης ουτε χιονι δεν θα δουμε.
τελος παντων ...παντα μιρλα και γκρινια με πιανει πριν ξεκινησουν χιονια .
ελπιζω να κανω λαθος και αυριο το πρωι να τα δω ολα ασπρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατερινη 8 βαθμοι τωρα ενω νωριτερα ειχε πεσει στους 7...ακομα δεν κουνιεται φυλλο εξω, ισως καθυστερησει λιγο η πτωση παντως κι εμενα μου φαινεται πολυ δυσκολο να πεσει 8 βαθμους ως το πρωι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ξυπνησε ο πολυ ισχυρος ΒΔ. Η θερμοκρασια σε πτωση πλεον, αρκετα νωριτερα απο την εναρξη των φαινομενων, στους 6 τωρα στην πολη. Πλησιαζει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είπαμε φέτος ισχύει το αντίθετο που συνήθως ίσχυε,όσο πιο ανατολικά τόσο το καλύτερο και η Θεσσαλονίκη βγάζει τα γυαλιά σε πολλούς.Εδω στα Γιαννιτσά είμαστε στους 5,6 με σ.δ. -4,6,τις καλημέρες μου...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ρε χαρη..ανυσηχυσες κι ολας...Χιονοθυελλα στο ιπποκρατειο..η θερμοκρασια σ πτωση αλειπτωτιστη..κοντα στον 1 βαθμο..και ειμαστε στην αρχη..!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...