Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, sakis13 said:

Οχι ρε Τασουλη απο τωρα καμηλες...Ασε ρε να παρουμε το πρωταθλημα στο μπασκετακι απο τις τζουλιες (εαν κατεβουν)και ανοιξε το θεμα για τον ιουνη..:classic_laugh:

ναι,αλλά 11 μάρτη είναι καθαρά δευτέρα να χαλάσει η παράδοση που κάνει χιόνια στην ελλάδα κάθε μα κάθε χρόνο την καθαρά δευτέρα;

άλλου είδους καμήλα έχω στο μυαλό μου εξάλλου για το μάρτη. συνάντηση πολικής αρκούδας με καμήλα θέλω. ξέρουν οι βόρειοι τι εννοώ:classic_biggrin:

υγ. το πρωτάθλημα δεν χάνεται

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενταξει ρε φιλε..χαλαλι σου...Κρατα εσυ την πολικη και φερε μου εμενα τις κ...βροχες που δεν γουσταρεις και ειμαστε και οι δυο κομπλε..Και το κερασακι στην τουρτα ο νικ να το σηκωσει...:classic_biggrin:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α τωρα που το θυμηθηκα 8-13 θα μαι βυτινα..Ο τζιφος βγαζει συχνα διαταραχη σ εκεινο το διαστημα στα τρεξιματα του..Θα μου πειτε ο γεροτζιφος δε μπορει να πιασει το nowcast..Αλλα οπως και να το κανουμε ο γερος κατι τετοια τα μυριζεται...Για να δουμε και τα πιο κοντινα..Οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω κατι αχνοφαινεται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, sakis13 said:

Θα παω φυσικα εφοσον ειμαι καλα..Φετος εχω αρρωστησει οσες φορες δεν αρρωστησα ποτε..Παλι γαστρεντεριτιδα και κρεβατι..

περαστικα!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχαριστω φιλε μου..Να σαι καλα..Απο νοεμβρη με εχει παει....Ενδιαφερον σεναριο του γεροτζιφου για αρχες μαρτη..Καλοδεχουμενο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1-3 Μάρτη παρακαλώ μην περάσει ούτε σύννεφο ανά την επικράτεια. 

Ξημερώματα 1ης Μάρτη ανεβαίνω Σαλονικα για Πανευρωπαϊκους αγώνες του γιου μου και δεν θέλω ταλαιπωρειες και γυρίζω 3 βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, teo_73 said:

Δυτικοτερα η κατεβασια για τις αρχες Μαρτη.Για να δουμε αν θα παρουμε κατι στα χασομερια...

Φυσικα και θα παρουμε κατι!

Μη κανεις πως δε ξερεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εάν αναλογιστούμε τι αλλαγές έγιναν σε αυτην την κακοκαιρία μόλις στις 72-96 ώρες πριν τι έδειχναν τα μοντέλα και τι έγινε...τότε υπάρχουν αρκετά περιθώρια για πολλές περιοχές της χώρας για την πιθανή κατεβασιά στις 3-4 του μήνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα στην παρεα ,να ευχηθω και εγω απο εδω καλοριζικο το καινουργιο forum ευχοντας σε ολους μας να παρουμε ακομα περισσοτερη γνωση για τον καιρο και να γινουμε σοφοτεροι και καλυτεροι σε ολους τους τομεις......Ειμαι ο Eagles και ειπα κ γω να αλλαξω username μετα απο απο 14 χρονια!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε Αλεκο θα μπορουσες να βαλεις και το «μπαλαδορος» χαχαχα.

εγω για 3 Μαρτιου και γενικα για φετος το ξεγραφω, τελος, ληξις!

παντα για τα πεδινα της Αττικης μιλαω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 minutes ago, Παπλαμουδας said:

Φυσικα και θα παρουμε κατι!

Μη κανεις πως δε ξερεις

Χα! Καλο...Εδω δε ξεραμε τι θα κανει 48 ωρες πριν βρε Παπλα...Θα σου λεγα τωρα τι αλλα θα μου βγαλει  *******🤐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, Weather_Stories said:

Καλησπερα στην παρεα ,να ευχηθω και εγω απο εδω καλοριζικο το καινουργιο forum ευχοντας σε ολους μας να παρουμε ακομα περισσοτερη γνωση για τον καιρο και να γινουμε σοφοτεροι και καλυτεροι σε ολους τους τομεις......Ειμαι ο Eagles και ειπα κ γω να αλλαξω username μετα απο απο 14 χρονια!!!!!

Γεια σου αλεκαρα μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Weather_Stories said:

Καλησπερα στην παρεα ,να ευχηθω και εγω απο εδω καλοριζικο το καινουργιο forum ευχοντας σε ολους μας να παρουμε ακομα περισσοτερη γνωση για τον καιρο και να γινουμε σοφοτεροι και καλυτεροι σε ολους τους τομεις......Ειμαι ο Eagles και ειπα κ γω να αλλαξω username μετα απο απο 14 χρονια!!!!!

Καλώς τον Αλέκο καλώς μας ήρθες φίλε!! Εδώ φίλε πολύ σωστός! Είμαι σίγουρος ότι θα έχουμε μια πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα μεταξύ μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Παπλαμουδας said:

Ρε Αλεκο θα μπορουσες να βαλεις και το «μπαλαδορος» χαχαχα.

εγω για 3 Μαρτιου και γενικα για φετος το ξεγραφω, τελος, ληξις!

παντα για τα πεδινα της Αττικης μιλαω

Πάψε εσύ ρε μη μιλάς και κοίτα τη λάμπα σου απ΄έξω....άσε τα παρακάτω έχουμε έναν αιώνα μέχρι εκεί....:classic_biggrin::classic_cool:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ευχηθώ και εγώ καλορίζικο το νέο φόρουμ...... Με πολλά χιόνια σε κάθε πόρτα..... Αντε πάμε να το φέρουμε σιγά σιγά για τις 3 με 4 Μαρτίου...... Έλα το δυτικισμα.... Για τραβάτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, Γιάννης Μυλωνάς said:

Να ευχηθώ και εγώ καλορίζικο το νέο φόρουμ...... Με πολλά χιόνια σε κάθε πόρτα..... Αντε πάμε να το φέρουμε σιγά σιγά για τις 3 με 4 Μαρτίου...... Έλα το δυτικισμα.... Για τραβάτε 

Ευχαριστούμε Γιάννη.  καλώς ήρθες στην παρέα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 πραγματα ειναι τα ενδιαφεροντα στη sat αυτη την ωρα. Η εντυπωσιακη κυκλικη νεφωση που πιανει ολη τη Βουλγαρια,και το πολυ νερο που θα ριξει μεσα στη νυχτα στη δυτικη Κρητη. (ελπιζω να μην εχουμε παρατραγουδα)

Satellite ImageSatellite ImageSatellite Image7623796

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα βασης της ασιας ο  αυλωνα στο 18αρι.Δυστυχως φαινοταν  ότι θα γινοταν αυτο από τα ενσεμπλς του 12αριου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...