Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να δουμε και το παραλελ...και νομιζω οτι ακομη δεν τα εχουμε δει ολα απ αυτη την σουπερ εκπληξη.αποδοση 7.40 θα ειχε αν πονταρε καποιος οτι θα χιονοστρωνοταν η θεσσαλονικη και θα ειχε ελπιδες και στα ορια της σοφιας και γιατι οχι και παραπανω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα δείχνουν οι μ.ο εδω και μέρες για την υποτροπη αλλα να τα δειξει κανα σοβαρο μοντελο.... το γφς τα δειχνει απο χθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos said:

στο λεγα...

Ναι όχι όμως να χαλάσει το Σάββατο για δυο ψίχουλα την Κυριακή.

Το παράλληλο πάντως κατάφερε να βγάλει λιγότερο υετό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντε καλη διασκεδαση παιδες...και με το καλο μια μεγαλη φωτια στα κεντρικα του ncep να τελειωνουμε με τον καραγκιοζη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά,κ καλορίζικο!!με βοήθησε ο Θοδωρής Βαγγέλη μου να μπω.ειναι κ ο γιωργης η ΑΕΚΑΡΑ μου εδω?μπράβο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΝickVoras said:

Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά,κ καλορίζικο!!με βοήθησε ο Θοδωρής Βαγγέλη μου να μπω.ειναι κ ο γιωργης η ΑΕΚΑΡΑ μου εδω?μπράβο

το θεμα ειναι οτι μπηκες.ειμαι λιγο στουρνος η αληθεια ειναι.δεν τα παω καλα με την τεχνολογια.αλλα τωρα θα πρεπει να χορεψω...αντε και καλα μας χιονισματα σε οσους το δυνατον πιο πολλους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 χιλιοστά συνολικά ο τζίφος στο 18αρι. 11 το σάββατο και 4 την κυριακή. η αριάδνη είναι εφικτός στόχος ξαναλέω. να περάσουμε τη σοφία λίγο ακραίο μου φαίνεται,αλλά έτσι που βελτιώνεται και με αυτά που δείχνει ελάχιστα ανατολικά μας,ποτέ δεν ξέρεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Philip said:

Βαγγέλη πες τίποτα για το παράλληλο... Τα έχω παίξει με αυτή την τρύπα που δίνει

να πω την αληθεια με προβληματισε και μενα.ας ελπισουμε να βλεπει τον β.δυτικο ως υετοδιωχτη..και να κανει λαθος...αυτο το μοντελο εχει μεγαλες επιτυχιες και τεραστιες αποτυχιες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους !  Καλή αρχή! Στόχος μας είναι να γίνει το πιο αξιόλογο καιρικό φόρουμ της χώρας !

Και λοιπόν για εισαγωγικό μήνυμα να πούμε ότι για πολλοστή φορά αποδείχθηκε για ποιον λόγο ο τζίφος πάει για απόσυρση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλώς σας βρήκα!  έχω πολύ διάβασμα παίδες δυστυχώς και πλέον γράφω και σε 2 φόρουμ. Αλλά προφανώς θα μετακομίσω σιγά σιγά εδώ , και στο άλλο θα γράφω αλλά όχι τόσο έντονα, αφού θα χρειαστώ περισσότερα χέρια και πληκτρολόγια αχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...