Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 12-15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χειμερινού τύπου κακοκαιρία με βροχές θυελλώδεις ανεμους αλλά και πολλά χιονια σε ημιορεινα-ορεινα. 

Για να δούμε..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δουμε Γιωργο τι θα μας δωσει γιατι μας εβγαλε τα σωθικα εδώ μεχρι να αποφασισει,λοιπον καλες αναφορες να εχουμε και πιστευω να είμαι από τους πρωτους. Για να δω τι γουρι φερει ενας φιλος αυριο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκφυλιστηκε εντελως θερμοκρασιακα η κακοκαιρια...χιονια μονο στα ορεινα εκτος απο δυτικη Μακεδονια,Ηπειρο στα ανατολικα,βανατολικα της και βδυτικη Θεσσαλια που θα κατεβουν και χαμηλοτερα.

Στην Αττικη θα ειναι επιτυχια αν φτασουμε στα15-20μμ κατα τοπους.Τα οποια χιονια στην Παρνηθα απο 1000μ και πανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Άρρωστος στο κρεβάτι εγώ ο καιρός έξω ακόμα ήρεμος χωρίς φαινόμενα ... χτες βράδυ έως το ξημέρωμα φυσούσε πολύ θερμοκρασία στους 11,4 με την ελάχιστη στους 9,2 άντε να δούμε αν βρέξει τελικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σαν να αργησαν τα φαινομενα αλλα μαλλον καλο ειναι μπας και συνδιαστουν με την οποια πτωση τελικα.

οπως παει, στο τελος θα βγει ισαξια και καλυτερη η κακοκαιρια της Πεμπτης για την οποια το γφς ''αγρον αγοραζει'' καθως ολα τα υπολοιπα μοντελα συμφωνουν για καλυτερες καταστασεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN said:

Εκφυλιστηκε εντελως θερμοκρασιακα η κακοκαιρια...χιονια μονο στα ορεινα εκτος απο δυτικη Μακεδονια,Ηπειρο στα ανατολικα,βανατολικα της και βδυτικη Θεσσαλια που θα κατεβουν και χαμηλοτερα.

Στην Αττικη θα ειναι επιτυχια αν φτασουμε στα15-20μμ κατα τοπους.Τα οποια χιονια στην Παρνηθα απο 1000μ και πανω.

Τί κακό κι αυτό φέτος... όσο πλησιάζουμε στην οποία κακοκαιρία να ανεβάζει τις θερμοκρασίες...😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω πώς λέγεται αλλά ρίχνει ένα πράγμα μεταξύ βροχής χαλάζι και χιόνι,έχει κέφια πάντως αυτά γουστάρω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Δεν ξέρω πώς λέγεται αλλά ρίχνει ένα πράγμα μεταξύ βροχής χαλάζι και χιόνι,έχει κέφια πάντως αυτά γουστάρω...

δωσε πραμα Γιωργο. θελω να διαβασω την Παρασκευη οτι τα ορεινα χωσαν πανω απο μετρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια καλη σαρακοστη. 9.7 η Τ εδω με συννεφια και αερα.

Επεξεργάστηκε από George Trilofianos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Δεν ξέρω πώς λέγεται αλλά ρίχνει ένα πράγμα μεταξύ βροχής χαλάζι και χιόνι,έχει κέφια πάντως αυτά γουστάρω...

Βγάλε καμιά φωτογραφία Γιώργο, έχω απορία! Εδώ στα Γιάννενα αναπτύξεις, και πολύς αέρας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xιονίζει ήδη Κοζάνη, από αναφορες fb...

Μουντος κ κλειστος καιρος απο τα ξηνερωματα, σε Μελισσια, Μαρουσι...

 

YΓ Μηδενα προ του καιρικου τελους μακαριζε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] said:

Βγάλε καμιά φωτογραφία Γιώργο, έχω απορία! Εδώ στα Γιάννενα αναπτύξεις, και πολύς αέρας!

Οταν εκανα την αναφορα Μιχαηλ ειμουν στο δρομο,τωρα που γυρισα κοψανε τα φαινομενα αλλα κρυωσε,πιστευω σε καλυτερες αναφορες μετα το απογευμα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Παπλαμουδας said:

δωσε πραμα Γιωργο. θελω να διαβασω την Παρασκευη οτι τα ορεινα χωσαν πανω απο μετρο.

Αν βγει της Πεμπης οπως δειχνει ναι θα ειμαστε οπως πρεπει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...