Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΣΤΑΘΕΙΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ 17-20/6....(και φωτο-βίντεο)!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 minutes ago, teo_73 είπε:

Ήλιος με σύννεφα στη Σαλαμίνα😎

Χαχαχαχαχαχαχαχα....ρεεεεεεεεεεεεεεε....ωραία αναφορά στις καταιγίδες γέροοοοοο μου!!!!

 

ΥΓ Ποια είναι αυτή η παραλία;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Ζερίκιος είπε:

Βάρκιζα 34mm. Τα άδειασε όλα εκεί!

Λογικο κινηθηκε απο καλλιθεα προς παραλια και εβρεξε τα παντα απο υψος ζωγραφου και νοτιοτερα.  Παντα τετοια να μας μουχλιασει θελω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Beach-snow NG είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα....ρεεεεεεεεεεεεεεε....ωραία αναφορά στις καταιγίδες γέροοοοοο μου!!!!

 

ΥΓ Ποια είναι αυτή η παραλία;;;

Δεν είναι παραλία αγορινα.Ειναι βραχώδης μέρος για μάσκα.Στο τσακ εφυγαοταν μιλήσαμε ρε χαχα.Εντυπωσιακο 400μ πιο κάτω ολοστεγνοι δρόμοι.

IMG_20190617_152955.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι η μέρα των κέντρονοτιων βασει του στριμ παίζει μπαλίτσα ο αγαπημένος μας Τρελός. ...Ζωγράφου ήλιος προς το παρόν αλλά προς τα κάτω βλέπω μαύρη μαυρίλα κ διαρκώς νέες αναπτύξεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 minutes ago, kouvanos είπε:

Είναι η μέρα των κέντρονοτιων βασει του στριμ παίζει μπαλίτσα ο αγαπημένος μας Τρελός. ...Ζωγράφου ήλιος προς το παρόν αλλά προς τα κάτω βλέπω μαύρη μαυρίλα κ διαρκώς νέες αναπτύξεις 

Δεν έχω παράπονο.... 15 λεπτα βροχή και χαλαζακι... 2mm μια χαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μολις σταματησε  15λεπτη καταιγιδουλα με τεραστιες σταγονες και ψιλο χαλαζι αναμεσα στην βροχη.!τωρα ψιχαλιζει  με λιγο ηλιο αλλα και μαυριλες προς Β-ΒΑ.κατι ερχεται μαλλον θα ξαναβρεξει.φωτο πριν 10 λεπτα

 

eQeBTwt.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τίποτα το ιδιαίτερο όλη μέρα στην Λάρισα.. Κάτι μπουμπουνητά είχαμε από ένα κύτταρο βόρεια πριν 1-2 ώρες και αυτό ήταν για σήμερα.. Μέχρι εχθές θεωρητικά σήμερα θα ήταν καλύτερη μέρα σε σχέση με εχθές, μα αυτό άλλαξε με τα πρωινά τρεξίματα που ενώ φυσικά η διάταξη δεν αλλάζει, μετατόπισαν πολύ δυτικά τα φαινόμενα..  Αναρωτιέμαι πόσο τυχαίο είναι που έλειπα το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας εχθές από τη Λάρισα, για να μην πάμε σήμερα στα παράλια.. η Ατυχία απλά σπάζει κόκαλα πλέον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για ακόμη μια φορά εμείς εδώ πέρα μειναμε εκτός και οι όποιες αναπτύξεις δυτικά μου θα μπορούσαν να μου δωσουν κάτι, σπάσανε κι ανοιξε ο καιρός.... ελπίζω αύριο να σταθώ πιο τυχερός γιατί έχω μείνει με δυο - τρεις ψιχαλες από τα μέσα Μάη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπουμπουνητα έχουμε την τελευταία ώρα τριγύρω μας με τον ουρανό να έχει αυτή την εικόνα που πέρα από κάτι διάσπαρτά διευρα δεν είχαμε κάτι άλλο. Όλες τις τελευταίες ημέρες οι καταιγίδες και χαλαζοπτωσεις έφταναν σε απόσταση αναπνοής χωρίς να επηρεάζουν εμάς.

..........Η γκαντεμιά.....

20190617_173511.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, yiannis_volos είπε:

Με το πουλί στο χέρι και σήμερα εδώ..

Συναδελφος φιλτατε...Να βλεπω τις βροχοκουρτινες να φευγουν νοτια και να αφηνουν 30-40-50mm σημερα.. Ηδη η βουλα και η βαρκιζα σε δυο μερες υετου τον ιουνη εχουν πανω απο 50mm.. Και πανω απο 400mm ετησιο.Οταν ο μεσος ορος τους ειναι κοντα στα 300-350mm..(ετησιο)Τι να λεμε τωρα..Ετσι ομως γινεται με την ασταθεια...Η θα σε πνιξει η θα μεινεις με το π...ι στο χερι..Εμεις φιλαρακι ανηκουμε στην δευτερη κατηγορια..Θα γυρισει ομως...Δε γινεται να ευνοουνται συνεχεια οι ιδιες περιοχες..Πριν λιγες μερες ευνοηθηκαν τα δυτικα και τα νοτια..Την προηγουμενη βδομαδα τα δυτικα και τα βορεια και τα ανατολικα..Τριγυρω μου βροχοκουρτινες και δω εβρεχε φαπες...Θα ρθει και η σειρα μας...Και για μενα στο κεντρο και για σενα στο βολο...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα βγαίνουν οι μεγάλες καταιγίδες στην δυτική Θεσσαλία. Αλλά με τέτοιο στριμ, η ανατολική Θεσσαλία δνε έχει καμιά δουλειά με αυτά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα,μην μιλατε για γκαντεμια!Εδω τον Ιουνιο δεν εχει πέσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ σταγόνα!!!Ούτε σάλιο,τίποτα,μηδεν,zero,nothing!

Αναμενόμενο αφου μετακόμισε ο γκαντέμης...🤬🤬🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσπρισε το Αγρίνιο από απίστευτη χαλαζόπτωση.....πλημμύρα....εχει 15-20 λεπτά που ρίχνει απίθανη καταιγίδα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαι οι αστραπές επιμένουν στο Αγρίνιο.....(και βιντεο με χαλάζι)...

https://www.facebook.com/vasilis.geroutis/videos/10219020740491058/?t=24

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...