Jump to content
Κώστας.

Video ακραίων καιρικών καταστασεων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα θέμα για τέτοιες καταστάσεις,

 

Αυτό το ντοκιμαντέρ το είχα δει παλιά και είναι πολύ ενδιαφέρον περιγραφή το δρόμο από το Yakutsk στο Oymyakon ο οποίος θεωρείται ο δρόμος του θανάτου αν έχετε χρόνο καθίστε να το δείτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 2016 είχα βρει κάτι φθηνά εισιτήρια από Λονδίνο για γιακούτσκ αλλά φοβηθηκα τελευταία στιγμή βλέποντας βίντεο που δεν μπορούσες να βγεις έξω από τα σπιτια.

 

Φοβήθηκα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο ρε Κώστα... πάρα πολύ ωραίο, μαγικό! Μπορεί να είναι ακραίες αυτές οι συνθήκες, αλλά αυτά τα μέρη έχουν μια άγρια ομορφιά που σίγουρα θα ήθελα να δω μια φορά στη ζωή μου... ο κόσμος εκεί εντωμεταξύ μαθημένος, έγω στους -48 βαθμούς δε ξέρω αν θα το έκανα..... Ροβανιέμι πάντως πιο κοντά θα πήγαινα..... χιόνι να 'χει κι ας έχει και -10... μου αρκούν!

Δε το είχα δει αυτό το ντοκιμαντέρ... για εκεί παρά μόνο αυτό με το βραστό νερό που το πετάνε είχα δει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εγω φοβηθηκα να παω γιατι λεω θα παω να κάθομαι μέσα σ ενα δωματιο; Ασε που ηθελε και ενισχυμενα ρουχα. Που να παω εγω με το μπουφαν μου και τα μποτάκια μου που αγόρασα απ τη Θεσσαλονίκη . Θα πάθαινα κρυοπαγηματα. 

Επεξεργάστηκε από Κώστας.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...