Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ζέστανε πολύ σε σχέση με τις προηγούμενες μεκτεματες μέρες.... 

32.6 μέγιστη πριν λιγο εδω 

Καλομαθαμε στα 28αρια και τώρα σκάω.... 

με 33 βαθμούς ζεστένεσαι? Τι θα κάνεις το το 40αρι της επόμενης Τρίτης,?😅

ΑΝ είχαμε 33 βαθμούς μέγιστη εδώ θα πανηγυρίζαμε που είναι τόσο δροσερά έξω, όπως πχ οι προηγούμενες μέρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

με 33 βαθμούς ζεστένεσαι? Τι θα κάνεις το το 40αρι της επόμενης Τρίτης,?😅

ΑΝ είχαμε 33 βαθμούς μέγιστη εδώ θα πανηγυρίζαμε που είναι τόσο δροσερά έξω, όπως πχ οι προηγούμενες μέρες

Κοίτα από Τρίτη πρωί θα φύγω για Κέρκυρα.... 

 

Ευελπιστώ να είμαι πιο δροσερά..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Κοίτα από Τρίτη πρωί θα φύγω για Κέρκυρα.... 

 

Ευελπιστώ να είμαι πιο δροσερά..... 

παρόμοιες θερμοκρασίες βλέπω θα έχει, αλλά με χειρότερες υγρασίες.. Πάρε φορητό ανεμιστήρα μαζί σου [που να λειτουργεί με μπαταρίες..] θα χρειαστεί, πριν επέλθουν οι πιο ανεκτές Τ της τετάρτης

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Κοίτα από Τρίτη πρωί θα φύγω για Κέρκυρα.... 

 

Ευελπιστώ να είμαι πιο δροσερά..... 

Κερκυρα με 37αρια χειροτερη απο αθηνα με 45αρι. 

:ρ καλο κουραγιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιωργαρε 8η σερι χρονια το ιδιο λαθος (πλακιτσα) Ιουλιος = Κερκυρα = υγρασια

Υπεροχο νησι, εχω παει πολλες φορες Πασχα μικρος, αλλα θυμαμαι απο τοτε, ελεγαν οι Κερκυραιοι, ΠΟΤΕ καλοκαιρι...

Στα δικα μας, ζεστουλα σημερα στην Αττικη, καλομαθαμε οπως λες και μας κακοφαινεται...

Ως 33,5 - 34,5 μεχρι στιγμης, ζεστοτερα τα Δυτικα, και εχει ενα καλο 2ωρο ακομα για να σημειωθουν οι μεγιστες εκει στις 18,30 - 19,00....

Οπου πνεει ακομα το εξασθενημενο μελτεμακι ειναι ΟΑΣΗ, πχ, Ραφηνα 26,6 αυτη τη στιγμη διπλα στο κυμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψήσιμο στα ΒΔ ορεινά-ημιορεινά.. 

Κόνιτσα 36.2oC στα 530μ.

Ζίτσα Ιωαννίνων 35.9oC στα 740μ.

Αγία Κυριακή Ιωαννίνων 35.8oC στα 515μ.

Ιωάννινα 34.9oC στα 475μ.

Γρεβενά 34.8oC στα 510μ.

Δερβίζιανα Ιωαννίνων 34.6oC στα 585μ.

Νέος Καύκασος Φλώρινας 34.5oC στα 594μ.

Άρδασσα Κοζάνης 34.4oC στα 617μ.

Κεράσοβο Ιωαννίνων 32.2oC στα 960μ.

Πάπιγκο Ιωαννίνων 31.9οC στα 920μ.

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37,2 η μέγιστη εδώ στο Μακροχωρι πριν λίγη ώρα στους 36,7 τώρα με μέγιστη αίσθηση στους 40.... στους 19,2 η δροσεροτατη ελάχιστη .... ξεκίνησαν τα δύσκολα .,..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oι μεγιστες στον νομο (εκτος ανατολικη ακτης) εχουν μια ομοιομορφια σημερα (33-35c) καθως προλαβε ο ΒΒΑ να ζεστανει μεχρι τις 2-3 περιπου τα κεντρονοτια,ενω τωρα που εχει γυρισει σε ΝΝΔ η ειναι πολυ εξασθενημενο το βορειο ρευμα στα ΒΒΑ,εδω εχω 29.8c ενω σε ορισμενα ΒΒΑ προαστια εχει πανω απο 31-32c.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28,7 βαθμοί σήμερα μέγιστη στο χωριό συνεχίζοντας το καλο σερί,στους 23 τωρα.Δροσιά στο Κρυονέρι τώρα με 20,1 βαθμούς.Μεχρι το απόγευμα ήμουν Θεσσαλονικη όπου η αλήθεια είναι μου κακοφάνηκαν οι 37 βαθμοί στην ευρύτερη περιοχή του Κορδελιού όπου βρισκόμουν.Αντε και στα δικά μας !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, kouvanos είπε:

Γιωργαρε 8η σερι χρονια το ιδιο λαθος (πλακιτσα) Ιουλιος = Κερκυρα = υγρασια

Υπεροχο νησι, εχω παει πολλες φορες Πασχα μικρος, αλλα θυμαμαι απο τοτε, ελεγαν οι Κερκυραιοι, ΠΟΤΕ καλοκαιρι...

Στα δικα μας, ζεστουλα σημερα στην Αττικη, καλομαθαμε οπως λες και μας κακοφαινεται...

Ως 33,5 - 34,5 μεχρι στιγμης, ζεστοτερα τα Δυτικα, και εχει ενα καλο 2ωρο ακομα για να σημειωθουν οι μεγιστες εκει στις 18,30 - 19,00....

Οπου πνεει ακομα το εξασθενημενο μελτεμακι ειναι ΟΑΣΗ, πχ, Ραφηνα 26,6 αυτη τη στιγμη διπλα στο κυμα...

Γιωργαρε προ κρίσης πήγαινα μια εβδομάδα πάνω και μετά έκανα τουρ όλη την Ελλάδα για άλλες 3 εβδομάδες.... Τώρα και εκεί που πάω πολυτέλεια είναι..... 

Ετοιμαστείτε για μεγάλες δόσεις γκρίνιας μέχρι την 1η Αυγούστου που θα είμαι εκεί.... 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33,2 τελικα Ζωγραφου με τη μεγιστη να σημειωνεται στις 18,20....ειναι τεραστια η ημερα και κραταει ζεστη ως αργα...

23 η ελαχιστη και παμε για την τελευταια σχετικα νορμαλ και χωρις αιρκο βραδια....24,5 ηδη με ενα ελαφρυ ρευμα απο τον Υμηττο...

Υπομονη για τα χειροτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ήδη κατάλαβα την διαφορά στην καθημερινή βραδινή βόλτα με το ποδήλατο, και αύριο θα την καταλάβω ακόμα καλύτερα

 

36.9 η μέγιστη γενικά υποφερτή για τα δεδομένα της Λάρισας

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά!! 

31 βαθμοί αυτήν την στιγμή στον Ιλιον. 

Για να δούμε πόσο θα χτυπήσουμε σήμερα και τις επόμενες μέρες. Τουλάχιστον έχει ένα ενδιαφέρον ο καιρος. Καλή είναι και η ζεστη, καλοκαιράκι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εμείς στην Λάρισα έχουμε πάνω από 31 βαθμούς τώρα, πιστεύω σε 39αρι, και αύριο το πρώτο 40αρι της χρονιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ 34. Άντε να πάει μέχρι 36 σήμερα και 38 αύριο. Τίποτα ακραίο και αυτά είναι στο σταθμό πάνω από περιφερειακό που πάντα δείχνει παραπάνω από το λιμάνι. Την άλλη βδομάδα στο peak της θερμής εισβολής το πολύ να αγγίξουμε τους 40. Εντάξει για μια μέρα κλαιν μαιν. Η υψηλή μέση είναι το πρόβλημα, όχι 2-3 spikes..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...