Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ (+φωτό+βίντεο) κακοκαιρίας "Αντίνοος" 15-17/7....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μούφα βλέπω στην Μαγνησία.. Πορταριά-Μακρυνίτσα 3.8 & 4mm, η Ζαγορά 15.8mm. Για Βόλο δεν ξέρουμε, διότι οι σταθμοί είναι off..

Απο τις Σποράδες, η Σκόπελος μόνο τα έχει πάει σχετικά καλά, με 13.2mm.. Πριν λίγο έπιασε καταιγίδα στην περιοχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ενημερωσω τους φιλους αττικαριους οτι ο Βαγγελης @notios_polos ,ηρθε σημερα στην Αθηνα.

Οποτε καταλαβαινετε μπορειτε να πατε να κοιμηθειτε,χωρις να φοβαστε οτι θα γινει κατι σημαντικο καιρικα τη νυχτα.

Αν δει καποιος την αισιοδοξη πλευρα του θεματος,καλυτερα τωρα,παρα το χειμωνα..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να ενημερωσω τους φιλους αττικαριους οτι ο Βαγγελης @notios_polos ,ηρθε σημερα στην Αθηνα.

Οποτε καταλαβαινετε μπορειτε να πατε να κοιμηθειτε,χωρις να φοβαστε οτι θα γινει κατι σημαντικο καιρικα τη νυχτα.

Αν δει καποιος την αισιοδοξη πλευρα του θεματος,καλυτερα τωρα,παρα το χειμωνα..😂

θα έρθω εγώ χειμώνα μην ανησυχείς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, teo_73 είπε:

Εκανα ζουμ για να μη φανει το λαστιχο που ριχνω😜

Ε τι να κανς κι εσύ ...αφού δεν βλέπει χιόνι η καημένη η λαμπιτσα είπες να την ποτίσεις....χαχαχαχα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

θα έρθω εγώ χειμώνα μην ανησυχείς

Μ εσενα εχουμε δει στουπαρα στο Κρυονερι.Δεν αποτελεις απειλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μ εσενα εχουμε δει στουπαρα στο Κρυονερι.Δεν αποτελεις απειλη

Σε σχέση με τα κίτρινα χρώματα χιονουετού ήταν μουφάρα αυτή η χιονοκαιρία τότε που κατέβηκα. Είμαι σίγουρος αν κατέβαινα στις 8/1 [ξέχασα το όνομα της χιονοκαιρίας με το μισόμετρο στο κρυονέρι] θα έβλεπες πέτσα λέμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, g_ar είπε:

Μούφα βλέπω στην Μαγνησία.. Πορταριά-Μακρυνίτσα 3.8 & 4mm, η Ζαγορά 15.8mm. Για Βόλο δεν ξέρουμε, διότι οι σταθμοί είναι off..

Απο τις Σποράδες, η Σκόπελος μόνο τα έχει πάει σχετικά καλά, με 13.2mm.. Πριν λίγο έπιασε καταιγίδα στην περιοχή.

Με ανατολικό δεν γίνεται τίποτα ποτέ στο Βόλο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos είπε:

Ε τι να κανς κι εσύ ...αφού δεν βλέπει χιόνι η καημένη η λαμπιτσα είπες να την ποτίσεις....χαχαχαχα🤣🤣

Ε να τωρα ειδες τι κανεις? Το ακουσε η λαμπιτσα μου ,παρεξηγηθηκε και μου ειπε ορθα κοφτα ''κοιτα να αποκαταστησεις τη ταξη γιατι θα βραχυκυκλωθω'' Οπως καταλαβαινεις η απειλη ειναι μεγαλη εν οψει ιστορικων προσηνεμων οποτε...παρε να χεις μαυρο γατι.😹

2120371424_6.17-2-2008.thumb.jpg.148e213d4a4cb2e546f8c6798bfaf2f5.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να ενημερωσω τους φιλους αττικαριους οτι ο Βαγγελης @notios_polos ,ηρθε σημερα στην Αθηνα.

Οποτε καταλαβαινετε μπορειτε να πατε να κοιμηθειτε,χωρις να φοβαστε οτι θα γινει κατι σημαντικο καιρικα τη νυχτα.

Αν δει καποιος την αισιοδοξη πλευρα του θεματος,καλυτερα τωρα,παρα το χειμωνα..😂

Αχ καημένο μου ντογκακι αρτζεντινο...αυτή την στιγμή που έχει πανσέληνο και άρχισε η μερική έκλειψη σελήνης έχει αρχίσει ήδη η δουλειά για τον χειμώνα...κρυώνω τώρα στη Γλυφάδα γιατί έτσι πρέπει να γίνει.τυχαια κατέβηκα σήμερα νομίζεις?👿👹👺..χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Σε σχέση με τα κίτρινα χρώματα χιονουετού ήταν μουφάρα αυτή η χιονοκαιρία τότε που κατέβηκα. Είμαι σίγουρος αν κατέβαινα στις 8/1 [ξέχασα το όνομα της χιονοκαιρίας με το μισόμετρο στο κρυονέρι] θα έβλεπες πέτσα λέμε

Τηλεμαχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, yiannis_volos είπε:

Με ανατολικό δεν γίνεται τίποτα ποτέ στο Βόλο..

Το θέμα είναι ότι δεν είναι μόνο ο Βόλος που τα πήγε χάλια. Ολος ο νομός και δεν ξέρω γιατί... Βέβαια αύριο ίσως έχει βελτιωθεί η κατάσταση αλλά και πάλι σήμερα ήταν πολύ κακή η υετική επίδοση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Tεό έσβησε η ομορφούλα....0,1+0,1mm....άνοιξε κιόλας τρυπούλα...χαχαχα.....αει καληνύχτα!!!

20,4οC και 61%....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν εχει και Αττικη ακομα σφυριξει ληξη..με τον περιεργο στροβιλισμο του μετωπου τα παντα παιζονται.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...