Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ (+φωτό+βίντεο) κακοκαιρίας "Αντίνοος" 15-17/7....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζακυνθος Κεφαλλονια φαινεται να δεχονται πολυ νερο τις επομενες ωρες....Αττικη προς το παρον λιγες μονο νεφωσεις...με την Τ στο κεντρο να φτανει τους 30...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

60.4mm λίγο έξω από το χωριό Αρτεσιανό Καρδίτσας http://penteli.meteo.gr/stations/karditsa/

Θα έχουμε θέμα εκεί άμα συνεχίσει έτσι ενώ πλησιάζει και το χαμηλό από Ιταλία.

Εδώ σταμάτησε αλλά έχουμε χαμηλά νέφη στα γύρω βουνά και θερμοκρασία μόλις 19.5oC. Απόλαυση μέσα στο κατακαλόκαιρο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

20 βαθμοι..... Ψιλόβροχο φθινοπωρινής κακοκαιρίας..... Κλείσαμε 6 ώρες non stop και συνεχίζουμε.... 

Καλάβρυτα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, MeteoTirnavos είπε:

Έναρξη ποτιστικής βροχής σε όλον την περιοχή..

Πάντως Θάνο, από τότε που σταμάτησε η καταιγίδα, δεν έχει σταματήσει να βρέχει στην Λάρισα ποτιστικά.. Ακριβώς όπως η Μέδουσα, με απλά την πρώτη και την δεύτερη μέρα να βρίσκονται στην ίδια μέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΠό την δορυφορική φαίνεται πως η Ήπειρος τρώει μεγάλη μούφα σε σχέση με το τι δίνουν οι τζίφοι, πιο κοντά ο παίος προς το παρόν στον υετό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Πάντως Θάνο, από τότε που σταμάτησε η καταιγίδα, δεν έχει σταματήσει να βρέχει στην Λάρισα ποτιστικά.. Ακριβώς όπως η Μέδουσα, με απλά την πρώτη και την δεύτερη μέρα να βρίσκονται στην ίδια μέρα

Κάπως έτσι, πάντως περιμένω το απόγευμα πιο έντονα φαινόμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

http://el.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=14 δεστε ενα τερας μεσα στο ιονιο!Αν κινηθει προς τον ηπειρωτικο κορμο θα δουμε ωραια πραγματα,φυσικα θα εξασθενισει σταδιακα μολις πιασει ξηρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, dimitris27 είπε:

http://el.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=14 δεστε ενα τερας μεσα στο ιονιο!Αν κινηθει προς τον ηπειρωτικο κορμο θα δουμε ωραια πραγματα,φυσικα θα εξασθενισει σταδιακα μολις πιασει ξηρα

Αυτήν περιμένω κι εγώ να πλησιάσει, εδώ στα δυτικά που είμαι..... την κοιτώ στη δορυφορική κάθε λίγο και λιγάκι, με γεμίζει περιέργεια και ταυτοχρόνως αγωνία....!!

668491368_(35).thumb.jpeg.c689cd40b5adcae47e709a4f3e3dab58.jpeg

Άντε καλή μου.... πλησίασε κι άλλο τη δυτική Πελοπόννησο γιατί έχω κι εγώ λιγούρες😋!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαριά συννεφιά εδώ στο Μακροχώρι και σε όλη την περιοχή φυσικά με βροχούλα που κατά διαστήματα δυναμώνει...στους 19,6 η θερμοκρασία σε όχι απλά δροσερά αλλά ψυχρά για την εποχή επίπεδα....κανονικό φθινόπωρο.... 8,2 χιλιοστά στον σταθμό....στα 56 ο μήνας που υετικά τα πάει περίφημα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλίζει για κάμποση ώρα εδώ, yay..

Αλλά εντάξει να μην είμαι αχάριστος. Ήξερα ότι με Α ρεύμα δεν υπάρχει κάτι σοβαρό εδώ. Αλλά το ότι 16 Ιουλίου 4 το μεσημέρι δεν έχω A/C και χρειάζομαι φώτα μέσα στο σπίτι είναι τέλειο!

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...