Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ (+φωτό+βίντεο) κακοκαιρίας "Αντίνοος" 15-17/7....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπουμπουνητά ακούγονται, συννεφιά και μαυρίλα δυτικά εδώ στον Πύργο.... αναμένουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιρνει σιγα σιγα μπρος και η Πελοπονησσος.....σιγα σιγα θα κλεισει και η Αττικη....προσωπικη εκτιμιση θα παμε καλα και εδω...γενικα χρειαζεται προσοχη ιδιαιτερα μιας και πολυς κοσμος βρισκεται σε διακοπες.....μια μερα ειναι θα περασει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε να ψιλοβρέχει εδώ, μπουμπουνητά...... δε ξέρω αν μου μυρίζει μπαρούτι, σίγουρα όμως ο τούμπανο πυρήνας στο Ιονίο κινήθηκε ανατολικά με ρυθμούς χελώνας...... άντε να δούμε τι θα δούμε κι αν θα δούμε κάτι δυνατό, που μάλλον το θέλω καιρό απ' την Αθήνα, εδώ σήμερα.........

20190716_162914.thumb.jpg.a6bfad6199cec141aafeb736c78a8c91.jpg

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, gthomasandros είπε:

παιρνει σιγα σιγα μπρος και η Πελοπονησσος.....σιγα σιγα θα κλεισει και η Αττικη....προσωπικη εκτιμιση θα παμε καλα και εδω...γενικα χρειαζεται προσοχη ιδιαιτερα μιας και πολυς κοσμος βρισκεται σε διακοπες.....μια μερα ειναι θα περασει....

Η δορυφορικη στο τελευταιο φρειμς δινει καλες ελπιδες για τον νομο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον οριστική λήξη των φαινομένων εδώ.... Βαριά συννεφια βέβαια ακόμα και θερμοκρασία σε άνοδο στους 22 τώρα που είναι και η μέγιστη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πυρηνες και στην β.ανατολικη Πελοπονησσο....
Κορινθος....Λουτρακι....Βιλια...φαινεται να τρωνε πολυ νερο αποψε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω και μια ωρα περιπου εχουν κοψει τα φαινομενα,τωρα ομως αρχισε να μπουμπουνιζει απο τα δυτικα,σε λιγο θα αρχισει ο δευτερος γυρος λογικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πύργο ποτιστική βροχή, 24 βαθμοί τώρα, μερικά μπουμπουνητά και κάποιοι κεραυνοί έπεσαν στον ορίζοντα....... βροχή σαν χθες, τίποτα το ιδιαίτερο προς το παρον, αν και μονο και μόνο που είναι έτσι κατακαλόκαιρο, από μόνο του αυτό είναι ιδιαίτερο......

Καλή τύχη απόψε και στα εδάφη μου Αττική......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάτε γενικά μικρό καλάθι, γιατί το όλο σύστημα είναι γενικά άναρχο και απροσδιόριστο....ικανό για καλύτερο και για χειρότερο...η αίσθηση είναι ότι δεν θα κάνει πολλά πράγματα για εμάς, αν και μέχρι αργά το βράδυ μπορεί η κίνηση να βελτιωθεί....ανασταλτικός παραγοντας πιθανόν ο άνεμος....όμως οι συγκλίσεις και τα τοπικά ανεμολογικά θα διαμορφωθουν κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή....φρονώ ότι βόρεια, κεντρική Πελοπόννησος και Ευρυτανία, κεντρική Ελλάδα και θεσσαλία μετά, θα εισπράξουν τα μεγαλύτερα ποσοστά....θα δείξει βέβαια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Spartan είπε:

Πολύ καλη η δορυφοριικη γιωργαρε .Για να δουμε

Μετα τις 8 θελω να πιστευω Σπυρετο,θα εχουμε τις ευκαιριες μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισαν αν δημιουργούνται στην νοτιοδυτική Θεσσαλία καταιγίδες, και έρχονται προς τα εδώ. Δεν υπάρχουν γενικά σημαντικές νεφώσεις στα 850 οπότε δεν φαίνεται να έχει σημασία το ανατολικό ρεύμα, αφού έτσι και αλλιώς δεν μιλάμε για καμία τρελή καταιγίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 minutes ago, Spartan είπε:

Η δορυφορικη στο τελευταιο φρειμς δινει καλες ελπιδες για τον νομο

Σπυρακο προσεξε τι λες...Γεια σου φιλαρακι...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 είπε:

Σπυρακο προσεξε τι λες...Γεια σου φιλαρακι...😉

Εχω αρχισει τα βουντου ρε φιλε για να μην χαλασει αυτό που παει να φτιαξει.😅Ας ελπισουμε να εχει δυναμικη το συστημα και να πιασει ολο τον νομο.

Την καλησπέρα μου και σε εσενα σακαρε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Beach-snow NG είπε:

Δεν έχει μπέσα αυτο το σύστημα....

Ε ναι ρε...ειπαμε,αυτα τα συστηματα ειναι πολυ οριακα για Αττικη.Μπορει να δωσει απο όλα ως τιποτα.Εγω ειμαι αισιοδοξος για το βραδυ παντως.

Πολυ σημαντικο να μην παρει πολυ νοτια τροχια ο βασικος πυρηνας στα ν.δ της Μεσσηνιας,αλλα περισσοτερο ανατολικη,ν.ανατολικη.

Στοιχημα ειναι,με υψηλη αποδοση, αλλα μπορει να κερδηθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...