Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σταματησε καποια στιγμη ο βοριας και επεσαν οι Τ. Ανεβηκαν πολυ οι υγρασιες ομως,οποτε ειδα και το μεγιστο συνδυασμο θερμοκρασιας και υγρασιας στο σταθμο της πυλαιας. 37.5 και 41% υγρασια καποια στιγμη. Αισθηση 47 εβγαλε. Δεν ειχα δει ποτε ξανα πανω απο 45,σημερα ειχε 45+ για κανα 2ωρο. Ειχε και σημα προειδοποιησης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να πεις ... κ Σαλόνικα τα ίδια χάλια κ χειρότερα μου φαίνεται. ..

Αττιμή είχαμε κακομαθει στο μελτέμι κ σήμερα την ακούσαμε πράγματικα ..

37.5 Μενιδι 

37.1 Υμηττός 

37 Νέα Σμύρνη 

36.7 όλα τα προαστεια του Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλός 

36.1 Γκάζι. ..

Άθλια μέρα να πάει κ να μην ξανάρθει. ..35.8 έγραψα εγώ αλλά πραγματικά η αισθηση ήταν για πολύ παραπάνω. ..

Επιμένει ακόμα το τέρας δεν δροσίζει 31 στο βορινο μπαλκόνι και 32-33αρια παντού ... σε μισή ώρα υποτίθεται πέφτει ο ήλιος και δροσίζει...

Αλήθεια θα ήθελα να δω ραδιοβοληση σήμερα πιστεύω τα μοντέλα τα έπαιξαν κ θα πέρασε κάνα 23 άρι στα 850 από πάνω μας δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια ζέστη στην επιφάνεια τέτοια εποχή. ..

Υπομονη....εγώ βλέπω το ΣΚ κάτι μέγιστες 30 κ τις κοιτάζω σαν ξερό λουκούμΑ. ..να κλείσει επιτέλους το άιρκο. ..

Αύγουστε καλέ μου μήνα να σουν 3 φορές το χρόνο να αυτοκτόνησουμε ομαδικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, kouvanos είπε:

Τι να πεις ... κ Σαλόνικα τα ίδια χάλια κ χειρότερα μου φαίνεται. ..

Αττιμή είχαμε κακομαθει στο μελτέμι κ σήμερα την ακούσαμε πράγματικα ..

37.5 Μενιδι 

37.1 Υμηττός 

37 Νέα Σμύρνη 

36.7 όλα τα προαστεια του Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλός 

36.1 Γκάζι. ..

Άθλια μέρα να πάει κ να μην ξανάρθει. ..35.8 έγραψα εγώ αλλά πραγματικά η αισθηση ήταν για πολύ παραπάνω. ..

Επιμένει ακόμα το τέρας δεν δροσίζει 31 στο βορινο μπαλκόνι και 32-33αρια παντού ... σε μισή ώρα υποτίθεται πέφτει ο ήλιος και δροσίζει...

Αλήθεια θα ήθελα να δω ραδιοβοληση σήμερα πιστεύω τα μοντέλα τα έπαιξαν κ θα πέρασε κάνα 23 άρι στα 850 από πάνω μας δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια ζέστη στην επιφάνεια τέτοια εποχή. ..

Υπομονη....εγώ βλέπω το ΣΚ κάτι μέγιστες 30 κ τις κοιτάζω σαν ξερό λουκούμΑ. ..να κλείσει επιτέλους το άιρκο. ..

Αύγουστε καλέ μου μήνα να σουν 3 φορές το χρόνο να αυτοκτόνησουμε ομαδικα

Εμείς εδώ 39αρι χτυπήσαμε και μάλιστα το πρωί είχαμε μόλις 20 βαθμούς. Τα πρωινά δροσίζει καλά αλλά τα μεσημέρια η ζέστη γίνεται ανυπόφορη. Υπομονή 1 βδομάδα έμεινε για να τελειώσει τελείως το σίχαμα του καλοκαιριού. Βέβαια τα τελευταία χρόνια το καλοκαίρι συνηθίζεται και το Σεπτέμβρη (βλέπε 2015 με το 39αρι στις 6/9) και καμιά φορά ακόμη και τον Οκτώβρη θυμίζει καλοκαίρι (βλέπε 2017 με 30αρι στις 18/10 ή 2016 με 29αρι στις 3 & 4/10). Τώρα έχουμε 33οC με τον ήλιο να δύει στις 20:10.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, kouvanos είπε:

Τι να πεις ... κ Σαλόνικα τα ίδια χάλια κ χειρότερα μου φαίνεται. ..

Αττιμή είχαμε κακομαθει στο μελτέμι κ σήμερα την ακούσαμε πράγματικα ..

37.5 Μενιδι 

37.1 Υμηττός 

37 Νέα Σμύρνη 

36.7 όλα τα προαστεια του Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλός 

36.1 Γκάζι. ..

Άθλια μέρα να πάει κ να μην ξανάρθει. ..35.8 έγραψα εγώ αλλά πραγματικά η αισθηση ήταν για πολύ παραπάνω. ..

Επιμένει ακόμα το τέρας δεν δροσίζει 31 στο βορινο μπαλκόνι και 32-33αρια παντού ... σε μισή ώρα υποτίθεται πέφτει ο ήλιος και δροσίζει...

Αλήθεια θα ήθελα να δω ραδιοβοληση σήμερα πιστεύω τα μοντέλα τα έπαιξαν κ θα πέρασε κάνα 23 άρι στα 850 από πάνω μας δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια ζέστη στην επιφάνεια τέτοια εποχή. ..

Υπομονη....εγώ βλέπω το ΣΚ κάτι μέγιστες 30 κ τις κοιτάζω σαν ξερό λουκούμΑ. ..να κλείσει επιτέλους το άιρκο. ..

Αύγουστε καλέ μου μήνα να σουν 3 φορές το χρόνο να αυτοκτόνησουμε ομαδικα

εδώ τα μοντέλα έδιναν 19-20-21 όλη μέρα. βέβαια όταν φυσάει εδώ, οι Τ στα 850 δεν παίζουν κανένα απολύτως ρόλο,χειμώνα-καλοκαίρι. με 25+ υπάρχει περίπτωση να έχει 32 βαθμούς και όλη η βόρεια ελλάδα να έχει 40. έχουν ανέβει και οι ελάχιστες αρκετά βέβαια,οπότε ξεκινάει από αρκετά ψηλά ήδη τα πρωινά. σήμερα είχε 33 βαθμούς από τις 11 το πρωί με την ελάχιστη στους 26,2

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, salonikatasos είπε:

εδώ τα μοντέλα έδιναν 19-20-21 όλη μέρα. βέβαια όταν φυσάει εδώ, οι Τ στα 850 δεν παίζουν κανένα απολύτως ρόλο,χειμώνα-καλοκαίρι. με 25+ υπάρχει περίπτωση να έχει 32 βαθμούς και όλη η βόρεια ελλάδα να έχει 40. έχουν ανέβει και οι ελάχιστες αρκετά βέβαια,οπότε ξεκινάει από αρκετά ψηλά ήδη τα πρωινά. σήμερα είχε 33 βαθμούς από τις 11 το πρωί με την ελάχιστη στους 26,2

Εγώ πάντως στην Πολίχνη το ξημέρωμα είχα 20 ελάχιστη. Σήμερα βέβαια θα ανέβει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, WEATHER-FUN είπε:

Εγώ πάντως στην Πολίχνη το ξημέρωμα είχα 20 ελάχιστη. Σήμερα βέβαια θα ανέβει.

που βλέπεις αυτές τις θερμοκρασίες; ακόμα και το ωραιόκαστρο 25 βαθμούς ελάχιστη είχε. γενικά η χαμηλότερη ελάχιστη που βρήκα σε όλο το νομό ήταν στη σίνδο με 21,1. σε όλα τα άλλα 23 και πάνω είχε

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στην Λάρισα είχαμε λίγο κάτω από 22 ελάχιστη, ευτυχώς δροσίζει, και μόλις σε πολλά εισαγωγικά 36.7 μέγιστη. Το θέμα είναι ότι λείπουν οι αστάθειες... Άντε από φέτος πάλι Γιάννενα, να δω και πάλι καταιγίδες από κάμερα. 7 μήνες και είχα ελάχιστες ευκαιρίες.Αλλά έτσι είναι η ατυχία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωπ Διονύση κατά λάθος έσβησα το post σου ρε φιλε.... Ήθελα να κάνω επεξεργασία στο δικό μου και μπερδεύτηκα λόγω κινητού.... 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Στο 90 το καλοκαιρι ψιλοαγριεψε αλλα δν θα κρατησει 😎

Πλακα πλακα στην αττικη δεν ειχαμε θεμα φετος. Καλα ηταν

Μόνο καλά???? 

Ειδικα τα ανατολικά του νομου με ασταματητα μελτεμια δεν κατάλαβαν καλοκαίρι.... 

Εδώ εγώ λίγα χιλιόμετρα ανατολικά του κέντρου δεν έφτασα ούτε 38 φέτος.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μερες με θερμοκρασια >30 στην Φλωρινα:

Ιουλιος 2012: 25

Αυγουστος 2010: 25

Ιουλιος 1988: 24-25

Αυγουστος 2008: 24

Ιουλιος 2007: 23

Αυγουστος 1998: 22-23

Αυγουστος 2003: 22-23

Αυγουστος 2019: ;;;;;; Αν βγουν και οι 5 φτανει μεχρι 24 τωρα ειναι 19

Μας εκαψε ο Αυγουστος φετος, αλλα δεν μπορει να πιάσει εδω τον 2010 ουτε σε μεση τιμη,ουτε σε απολυτη μεγιστη, ουτε σε μερες με 30ρια. Ενας βαθια εμετικος μηνας!!!!

 

Επεξεργάστηκε από Xionoflorina
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Στο 90 το καλοκαιρι ψιλοαγριεψε αλλα δν θα κρατησει 😎

Πλακα πλακα στην αττικη δεν ειχαμε θεμα φετος. Καλα ηταν

Mακαρι Οδυσσεα να μπορουσαμε να γενικευσουμε για τον νομο.Δυστυχως αν το κανουμε θα ειμαστε λαθος.Η Αττικη ανεκαθεν τις μελτεματες μερες (οι πιο πολλες του καλοκαιριου) χωριζεται σε 2 μερη.Σε μια νοητη γραμμη απο βορρα προς νοτο (Φυλη εως Βουλιαγμενη) και ανατολικοτερα οι μεγιστες θερμοκρασιες αποκλινουν πολυ απο τα κεντροδυτικοτερα κρασπεδα του νομου.Σημερα οι ανεμοι τις κρισιμες ωρες ηταν λιγο αχταρμας,για αυτο ανεβηκε η θερμοκρασια και σε πιο κεντρικα τμηματα.Αν ηταν παντου ενισχυμενος ΒΑ το μεσημερι με ενα 19αρι στα 850 θα ειχαμε τις ακολουθες t αυτη την εποχη. 

Η γραμμη δεν μπηκε τυχαια απο την υπηνεμη πλευρα της Παρνηθας,εως εκει που τελειωνει ο Υμηττος προς νοτο.

Screenshot_11.jpg.9db19b3f5350dc9937103de86946896c.jpg

2 ώρες πριν, kouvanos είπε:

Τι να πεις ... κ Σαλόνικα τα ίδια χάλια κ χειρότερα μου φαίνεται. ..

Αττιμή είχαμε κακομαθει στο μελτέμι κ σήμερα την ακούσαμε πράγματικα ..

37.5 Μενιδι 

37.1 Υμηττός 

37 Νέα Σμύρνη 

36.7 όλα τα προαστεια του Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλός 

36.1 Γκάζι. ..

Άθλια μέρα να πάει κ να μην ξανάρθει. ..35.8 έγραψα εγώ αλλά πραγματικά η αισθηση ήταν για πολύ παραπάνω. ..

Επιμένει ακόμα το τέρας δεν δροσίζει 31 στο βορινο μπαλκόνι και 32-33αρια παντού ... σε μισή ώρα υποτίθεται πέφτει ο ήλιος και δροσίζει...

Αλήθεια θα ήθελα να δω ραδιοβοληση σήμερα πιστεύω τα μοντέλα τα έπαιξαν κ θα πέρασε κάνα 23 άρι στα 850 από πάνω μας δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια ζέστη στην επιφάνεια τέτοια εποχή. ..

Υπομονη....εγώ βλέπω το ΣΚ κάτι μέγιστες 30 κ τις κοιτάζω σαν ξερό λουκούμΑ. ..να κλείσει επιτέλους το άιρκο. ..

Αύγουστε καλέ μου μήνα να σουν 3 φορές το χρόνο να αυτοκτόνησουμε ομαδικα

19.6c ειχαν τα 850 σημερα Τζορτζ.Σας εκαψε και εσας μια αλλαγη στη διευθυνση των ανεμων σε ΝΔ τις κρισιμες ωρες.Ειναι αυτες οι αλλαγες που δυσκολα προβλεπονται σε τοσο τοπικο επιπεδο και για συντομο διαστημα.Κοιτα το χθεσινο 12αρι π.χ τι εδινε.Αν ακολουθουσε καποιος μετεωρολογος κατα γραμμα αυτο για την περιοχη σου στα 200μ δεν θα σου εδινε πανω απο 32-33c

image.png.4be5b9d4f189609ab7b43a50a73801d9.png

 Modele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω πω αναλυτικότατος ... Γειά σου τεο!

Να πω και κάτι στατιστικό που βρήκα φοβεροί οι αριθμοί επαληθευουν πλήρως την αίσθηση. ..

Ιούλιος 2019 μέση μηνιαια Τ για εδώ 27.6 με τις ασταθειουλες του τις δροσούλες του και 10 μμ στο σακουλι 

Αύγουστος 2019 μέση μηνιαία Τ στους 28.5...κ όπως πάει το τελευταίο 6ημερο μαλλον θα ανέβει προς 29...υέτος 0.00 μμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρω απο υμηττο και πεντελη και ανατολικοτερα γενικα περασε πολυ ομορφα το καλοκαίρι σε σχεση με δυτικα του νομου οντως. Ανω Ηλιούπολη δεν καταλαβαινα τπτ λογω ανεμου σχεδόν καθε μερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H αισθηση μου (δεν εχω κατι χειροπιαστο δυστυχως ακομα) ειναι οτι παλαιοτερα το διαστημα που βιωνα τη μεγαλυτερη και συνεχομενη ζεστη,ηταν απο 10/7-10/8.

Τωρα (αν οχι ολα),τα περισσοτερα τελευταια χρονια αυτο το διαστημα εχει μετατοπιστει εως και 20-25/8 με λιγο ζεστοτερο και τον Σεπτεμβρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

που βλέπεις αυτές τις θερμοκρασίες; ακόμα και το ωραιόκαστρο 25 βαθμούς ελάχιστη είχε. γενικά η χαμηλότερη ελάχιστη που βρήκα σε όλο το νομό ήταν στη σίνδο με 21,1. σε όλα τα άλλα 23 και πάνω είχε

Όχι 20 αλλά 21. Δικό μου λάθος ήταν το 20. 21 είχε ελάχιστη η δυτική θεσσαλονικη. Έχω μια εφαρμογή στο κινητό μου κι έτσι τις βρίσκω. Τώρα ας πούμε έξω έχει 29.4 εδώ στην Πολίχνη ενώ η Μίκρα έχει 29.0 ακριβώς. Η εφαρμογή λέγεται "θερμόμετρο (δωρεάν)" είναι δωρεάν και την κατεβάζεις από το app store. Από το σούρουπο μέχρι και τη χαραυγή όλη η δυτική Θεσσαλονίκη έχει την ίδια Τ με τη Μίκρα ενώ από την ανατολή του ηλίου έως και τη δύση του ηλίου όλη η δυτική Θεσσαλονίκη έχει υψηλότερη Τ από τη Μίκρα κατά 1 βαθμό. Κάπως έτσι ξέρω ας πούμε ότι ενώ η Μίκρα σήμερα είχε 21-38 εδώ εγώ είχα 21-39. Κατά συνέπεια το θερμοκρασιακό εύρος της Δυτικής Θεσσαλονίκης είναι κατά 1 βαθμό μεγαλύτερο από το αντίστοιχο της Μίκρας. Το Ωραιόκαστρο έχει χαμηλότερες Τ από τη Μίκρα τις νυχτερινές ώρες ενώ της μεσημβρινές έχουν την ίδια Τ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, teo_73 είπε:

H αισθηση μου (δεν εχω κατι χειροπιαστο δυστυχως ακομα) ειναι οτι παλαιοτερα το διαστημα που βιωνα τη μεγαλυτερη και συνεχομενη ζεστη,ηταν απο 10/7-10/8.

Τωρα (αν οχι ολα),τα περισσοτερα τελευταια χρονια αυτο το διαστημα εχει μετατοπιστει εως και 20-25/8 με λιγο ζεστοτερο και τον Σεπτεμβρη.

Εγώ έχω στο μυαλό μου το 11/7-10/8 το πιο ζεστό διάστημα του έτους. Αντίστοιχα το 11/1-10/2 το πιο ψυχρό διάστημα του έτους. Τα τελευταία χρόνια πράγματι η ζέστη διαρκεί έως 20/8 ενώ ξεκινάει 21/7. Το καλοκαίρι το έχω στο μυαλό μου ότι τελειώνει 10/9 ενώ τώρα τελειώνει 20/9. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωπ Διονύση κατά λάθος έσβησα το post σου ρε φιλε.... Ήθελα να κάνω επεξεργασία στο δικό μου και μπερδεύτηκα λόγω κινητού.... 

Φίλε εγώ έτσι την έχω πατήσει μια φορά.... είχα ποστάρει κατα λάθος δυο φόρες το ίδιο, κάνοντας επεξεργασία... κι έγραψα κάτι άσχετο στο πρώτο ποστ, γιατί δεν ήξερα τι να γράψω.... σιγά...

Και με λένε Ηρακλή, απλώς έχω δύσκολο όνομα και με μπερδεύουν καμιά φορά... χαχαχαχαχαχαχχ

Εδώ παραλίγο να φανταστείς και μου το έχουν πει.... θα με βαφτίζανε Λεωνίδα κατά λάθος αλλά ευτυχώς τη γλίτωσα! Και πρωτού ακουστεί το "α", διορθώσανε και με φωνάξανε σωστά "Ηρακλή"...!!! Τι μπορεί να πάθει κανείς ρε φίλε..... 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, Winterlove είπε:

Φίλε εγώ έτσι την έχω πατήσει μια φορά.... είχα ποστάρει κατα λάθος δυο φόρες το ίδιο, κάνοντας επεξεργασία... κι έγραψα κάτι άσχετο στο πρώτο ποστ, γιατί δεν ήξερα τι να γράψω.... σιγά...

Και με λένε Ηρακλή, απλώς έχω δύσκολο όνομα και με μπερδεύουν καμιά φορά... χαχαχαχαχαχαχχ

Εδώ παραλίγο να φανταστείς και μου το έχουν πει.... θα με βαφτίζανε Λεωνίδα κατά λάθος αλλά ευτυχώς τη γλίτωσα! Και πρωτού ακουστεί το "α", διορθώσανε και με φωνάξανε σωστά "Ηρακλή"...!!! Τι μπορεί να πάθει κανείς ρε φίλε..... 😂

Χαχαχαχα..... Εντάξει το τερμάτισα τελειως😂😂😂

Εν τέλη τι μου έγραψες πριν?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, teo_73 είπε:

H αισθηση μου (δεν εχω κατι χειροπιαστο δυστυχως ακομα) ειναι οτι παλαιοτερα το διαστημα που βιωνα τη μεγαλυτερη και συνεχομενη ζεστη,ηταν απο 10/7-10/8.

Τωρα (αν οχι ολα),τα περισσοτερα τελευταια χρονια αυτο το διαστημα εχει μετατοπιστει εως και 20-25/8 με λιγο ζεστοτερο και τον Σεπτεμβρη.

Γιατι ειναι τοσο υποτιμημενο το διάστημα 25/6-10/7; Εντωμεταξυ τελος Ιουνιου και πρώτο δεκαημερο Ιουλίου εχουν βγει πολλοι περισσότεροι μεγαλοι καυσωνες απο οτι 10-20 Ιουλιου. Για καποιο λογο μεσα Ιουλιου ειναι ψοφια απο μεγαλους καυσωνες. 

Δυσκολο Καλοκαιρι στην Ελλαδα ξεκιναει τελευταια βδομαδα Ιουνιου. Ο Ιουλιος ειναι ο πιο επικινδυνος μηνας για τεραστιο καυσωνα, συνηθως αρχες και μετα 20-30. Αλλα ο Ιουλιος ειναι πιο ευκολος αν βοηθησει κυκλοφορια και για διάλειμμα με καταιγιδες. Κινειται πιο πολυ η κυκλοφορια ειδικα μεχρι τις 20-25

Ο Αυγουστος ειναι μεγαλη μουχριτσα. Παντα ηταν ο πιο ανυδρος, παντα ειχε μελτέμια και ζεστη στα δυτικα. Τα τελευταία χρονια το παρατραβαει. Το θεμα ειναι οτι Αύγουστο δεν κουνιεται η κυκλοφορια δεν προσεγγίζει τιποτα. Αν στραβωσει θα σε παει 25 μερες σερι οπως φετος. Δεν θα σου βγαλει τα 45ρια που θα μεινουν στην ιστορια αλλα θα σου πετάξει 30 μερες χωρις συννεφο, με τιμια 35-37 μεσημερι και 27-28 βραδυ και θα ψάχνεσαι.  Ετσι παει μεχρι 5-10 Σεπτεμβρη με σταδιακη καμψη μερα με τη μερα. Επισης αυτο οτι πεφτουν μετα τις 15 οι ελαχιστες στα μπετα που βραζουν μεγαλος μυθος.

Οπως λεω παντα τον Ιουλιο τον φοβαμαι, τον Αυγουστο δεν τον φοβαμαι,  τον σιχαίνομαι 

Επεξεργάστηκε από Xionoflorina
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχες μελτεμάτες ημέρες, με τα παράλια να ειναι τέλεια για βόλτες και βουτιές.....

Εδώ Μελίσσια το τελευταίο 10ήμερο είχαμε μέγιστες από 27'31οC....σούπερ καλοκαίρι.....

Χθες στο Αυλάκι αρκετός αέρας και κυματισμός, με ψυχρή θάλασσα που καποια στιγμή σ έκανε να βγεις γρήγορα έξω....μακάρι έτσι τα καλοκαιράκια....

Κι ένα συμπληρωματικό....

Αυτό που διαπίστωσα φέτος και στη δυτική Ελλάδα (με το μελτέμι στα φόρτε του), είναι ότι κυρίως τα παράλια, έβγαζαν δυνατούς ανέμους κσι η θερμ ήταν 4-6οC κάτω απί τα ηπειρωτικά των νομών!!@

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...