Jump to content
[weathermaniac]

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιδιος ο ευρωπαίος με το ουκμο στις 120 ώρες το οποίο ουκμο δεν είναι καλό στις 144 για εμάς....

ολόιδια και τα δυο μοντέλα και για τις 144 ώρες....κάτι που σημαίνει ότι δεν πάμε καλά....αργεί και άλλο πιθανή αλλαγή....βλέπω να μην έρχεται ποτέ έτσι όπως το πάει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον αλλάζουν προς το χειρότερο τα πράγματα....καθυστερεί και άλλο την όποια κατάβαση στην περιοχή μας δροσερών μαζών και πιθανής αλλαγής με φαινόμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος νομίζω, όσο πλησιάζουμε προς το χειμώνα, πηγαίνει στα χάλια του περυσινού(μοντελικά εννοώ). Το umko πρέπει να το κοιτάμε με σοβαρότητα κατά την προσωπική μου άποψη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sotos*snow είπε:

Μάλλον αλλάζουν προς το χειρότερο τα πράγματα....καθυστερεί και άλλο την όποια κατάβαση στην περιοχή μας δροσερών μαζών και πιθανής αλλαγής με φαινόμενα....

Συμφωνώ απόλυτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Ο τζίφος νομίζω, όσο πλησιάζουμε προς το χειμώνα, πηγαίνει στα χάλια του περυσινού(μοντελικά εννοώ). Το umko πρέπει να το κοιτάμε με σοβαρότητα κατά την προσωπική μου άποψη.

Συμφωνώ Δημήτρη κι επαυξάνω....και ο ευρωπαίος όμως πλέον  αρχίζει και χάνει την όποια σταθερότητα...περισσότερη αξία αποκτούν δευτεροτρίτα μοντέλα όπως το τζεμ κυρίως όσον αφορά την υποστήριξη σεναρίων του ευρωπαίου ή όχι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς για ακόμα μια φορά πάμε σε αλλαγή προς το χειρότερο...πα΄με προς μια απλή πτώση της θερμοκρασίας στα κανονικά ίσως ο ευρωπαίος πάλι καταπέλτης.....δεν υπάρχει αυτό το φετινό θα μας βγάλει την ψυχή από ότι φαίνεται μέχρι να έρθει κανονικό φθινόπωρο....

ECMOPEU12_168_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελειώνει με συνοπτικές διαδικασίες ο ευρωπαίος τον Σεπτέμβρη καιρικά.....ποιο άθλια εξέλιξη δεν γινόταν....κρίμα....ας ευχηθούμε να είναι απλά ένα πισογύρισμα του μοντέλου και αύριο να επανέλθουν τα  δροσερότερα σενάρια με έστω κάποια λίγα φαινόμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μας θέλει με τίποτα όμως.... ελπίζω κι ο Οκτώβρης να μη κάνει τα ίδια γιατί ήδη κούρασε αυτό το πράγμα! Εάν δε βρέξει εδώ μέχρι και την 30η του μήνα, και δε μιλώ για λεπτομέρειες σαν τα 0.4 mm που πέσαν σήμερα, ο φετινός Σεπτέβρης θα είναι μακράν ένας απ' τους πιο αδιάφορους και βαρετούς που θυμάμαι για χρόνια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Winterlove είπε:

Δεν μας θέλει με τίποτα όμως.... ελπίζω κι ο Οκτώβρης να μη κάνει τα ίδια γιατί ήδη κούρασε αυτό το πράγμα! Εάν δε βρέξει εδώ μέχρι και την 30η του μήνα, και δε μιλώ για λεπτομέρειες σαν τα 0.4 mm που πέσαν σήμερα, ο φετινός Σεπτέβρης θα είναι μακράν ένας απ' τους πιο αδιάφορους και βαρετούς που θυμάμαι για χρόνια.....

Εδώ σε εμάς έβρεξε τόσο την Τρίτη το βράδυ όσο και την Τετάρτη το ξημέρωμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν περίμενα τέτοιο ραν από τον παιο.τωρα βρήκε να γίνει ασταθής?..όντος δεν ξεκινάμε καλά ούτε μοντελικα ούτε στον πραγματικό καιρικό κόσμο...αλλά ας μην αρχίζουμε την γκρίνια από τώρα.εχουμε ένα 6μηνο μπροστά για γκρίνια μιρλα 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18ζ με φορά...!!!δεν θα τον παράταση τόσο εύκολα αυτό τον Αυλώνα ...μπορεί να βγάλει μεγάλη κακοκαιρία που να θυμίζει προχωρημένο φθινόπωρο αφού περάσει το πρώτο εκρηκτικό τμήμα λόγω της ζέστης από πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε τι μας κάνει ο τζιφος...γιατί όχι και ακόμη καλύτερα?από την στιγμή που ο παιος δεν είναι μπετόν αρμέ όλα παίζουν 

gfs-0-204.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανοιξαν ξανα τα ενσεμπλες δυστυχως.Αυτο σημαινει ότι η πτωση που φαινοταν.Παιζει να γινει απλη καλοκαιρινη δροσουλα στο τελος.Ειδη εμφανιστηκαν και σεναρια με 20αρια στα 850.Τι να πω πραγματικα ρε παιδια

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικά όλα τα πρωινά ραν..  Έχει καταντήσει η πιο αηδιαστική εποχή το φθινόπωρο, 2 βδομάδες(και απ'οτι φαίνεται θα γίνουν 3) εχουνε περάσει και ούτε ένα κανονικό χαμηλό δεν έχει επηρεάσει σοβαρά την χώρας μας ή έστω ένα τμήμα της. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αισχος και αηδια...καιγεται με συνοπτικες διαδικασιες ο Σεπτεμβρης.Χιλιες φορες ενα μικροτερο καλοκαιρι με 2 καυσωναρες 45αρηδες,παρα αυτο το ατελειωτο αισχος,της ακαιριας για 4,5 μηνες τωρα.

Πραγματικα αρχιζει και μου τη βαραει στα νευρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σεπτέμβρης είναι καλοκαίρι, πρέπει να το πάρουμε απόφαση και να μην περιμένουμε τίποτα κάθε χρόνο. Από 10 Οκτώβρη και μετά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, yiannis_volos είπε:

Σεπτέμβρης είναι καλοκαίρι, πρέπει να το πάρουμε απόφαση και να μην περιμένουμε τίποτα κάθε χρόνο. Από 10 Οκτώβρη και μετά..

Δεν θυμαμαι αλλον Σεπτεμβρη να μην βρεχει,στην περιοχη μου τουλαχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αισχος και αηδια...καιγεται με συνοπτικες διαδικασιες ο Σεπτεμβρης.Χιλιες φορες ενα μικροτερο καλοκαιρι με 2 καυσωναρες 45αρηδες,παρα αυτο το ατελειωτο αισχος,της ακαιριας για 4,5 μηνες τωρα.

Πραγματικα αρχιζει και μου τη βαραει στα νευρα.

Αυτο ακριβως θελω και εγω.Αλλα που...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα τα πρωινά ραν των μοντέλων στραβωσαν αλλά όχι τόσο που να χαθεί η μεγάλη πτώση της θερμοκρασίας και οι βροχές έστω και πρόσκαιρες.οποτε ας έχουμε τουλάχιστον αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελάχιστες οι περιπτώσεις που θυμάμαι βροχές τον Σεπτέμβριο... μια από αυτές ο Σεπτέμβριος του 2009 με τις καταστροφικές πλημμύρες στο Λιλαντιο! 

Αλλη μια πέρσι με τον Ζορμπα... σαν ήπιο μεταβατικό μήνα τον θυμάμαι, με μείωση σταδιακα του μελτεμιου και δροσιες τα βραδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...