Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 βαθμοί τώρα στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης με πολύ ευχάριστο δροσερό αεράκι. Κάθεσαι άνετα έξω στη βεράντα. Θερμοκρασία σήμερα 19-31.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Στα δικά μας τώρα. 19 ελάχιστη εδώ στην Πολίχνη με μέτριο άνεμο. Ηλιοφάνεια όλη μέρα και 27οC τώρα (14:20). Σίγουρα θα τερματίσουμε γύρω στους 31οC σήμερα. Για να δούμε αύριο που έχω γενέθλια θα μας κάνει ο καιρός κάνα καιρικό δωράκι ή θα μας αφήσει πάλι με ηλιοφάνεια; Ελπίζουμε! Για να δούμε!!!

Χρόνια πολλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα από το πλατυ εδώ έχουμε 19°c και 73% υγρασία και απο τι φαίνεται λίγα σύννεφα που καταφέρνουν ελαφρά να κρύβουν τον ηλιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιώργο Κουβανε μου, για ημιπεδινά τα εχω τα Μελίσσια....απλά έχει φάτσα κάρτα απέναντι την Πεντέλη....

20,2οC η ελάχιστη σήμερα το πρωί, εδω στη γειτονιά μας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 στον Αλμυρό η ελάχιστη σήμερα.

 

Κοντά στους 21-22 στην Παρεκκλήσια. Ευτυχώς εχουν δροσισει σχετικά τα πρωινά, γιατί τα μεσημέρια ακόμη είναι ζεστά.. Αναπτύξεις στα ορεινά αυτή την ώρα και κοντά στους 32 η θερμοκρασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19-30 την ημέρα των γενεθλίων μου εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης και τώρα ήλιος με λίγα σύννεφα. Θερμοκρασία στους 28 βαθμούς αυτήν τη στιγμή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 minutes ago, WEATHER-FUN είπε:

19-30 την ημέρα των γενεθλίων μου εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης και τώρα ήλιος με λίγα σύννεφα. Θερμοκρασία στους 28 βαθμούς αυτήν τη στιγμή.

Λες ψεμματα! Εγω βλεπω βροχη στις καμερες.Πολυχρονος αδερφε! Πλεον με τις τοσες φορες που το διαβασα,τα δικα σου γεννεθλια θα τα θυμαμαι καλυτερα απ τα δικα μου.

1295425161_WFOK.thumb.png.b72cdb04159347edfccbb1f41ca1fcd6.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εως τους 32 σημερα στο λεκανοπεδιο...λιγες καταιγιδες σε Πελοπονησσο αλλα και στα κεντρικα ηπειρωτικα....το μελτεμι συνεχιζει αποτρεπτικα στο να μπαινουν καταιγιδες και ανατολικοτερα......δροσερο λογικα βραδυ και αποψε με την υγρασια να τσιμπαει λιγακι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, teo_73 είπε:

Λες ψεμματα! Εγω βλεπω βροχη στις καμερες.Πολυχρονος αδερφε! Πλεον με τις τοσες φορες που το διαβασα,τα δικα σου γεννεθλια θα τα θυμαμαι καλυτερα απ τα δικα μου.

1295425161_WFOK.thumb.png.b72cdb04159347edfccbb1f41ca1fcd6.png

Ευχαριστώ θερμά και από τα βάθη της καρδιάς μου για τις ευχές σου!!! Μια χαρά ήταν ο καιρός στα γενέθλιά μου. Όχι βροχές δεν έπεσαν καθόλου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, WEATHER-FUN είπε:

Ευχαριστώ θερμά και από τα βάθη της καρδιάς μου για τις ευχές σου!!! Μια χαρά ήταν ο καιρός στα γενέθλιά μου. Όχι βροχές δεν έπεσαν καθόλου.

Να εισαι καλα😉 Το ξερω βρε συ.Παντως αυτη δεν ειναι η Πολιχνη και περιξ στις φωτο? Δε πιστευω να κανα λαθος χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λιγα συννεφα στον Αττικο ουρανο τωρα....υπολοιματα απο τις καταιγιδες που ειχαμε νωριτερα στην Αργολιδα....στους 25 βαθμους τωρα....υγρασια στο 37%.....στους 16.5  η Παρνηθα στα 1200.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30,4 βαθμοί η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι μας έσωσε η συννεφιά που ήρθε από το Βέρμιο πριν το μεσημέρι...στους 19,8 η ελάχιστη..τώρα δροσιά  και 22,4 βαθμοί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

19-30 την ημέρα των γενεθλίων μου εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης και τώρα ήλιος με λίγα σύννεφα. Θερμοκρασία στους 28 βαθμούς αυτήν τη στιγμή.

Χρόνια πολλά ,ότι επιθυμείς εύχομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26,2 μέγιστη στο χωριό, 18,7 ελάχιστη το πρωι.Σχετικά χαμηλά για τον σταθμό αφού δεν πιάνει αναστροφική θερμοκρασία . 

Στους 18,8 τώρα στο Κρυονέρι. Δεν ξέρω πόσο γράφουμε ελάχιστη τα πρωινά αλλά σίγουρα δεν έχει πέσει ακόμη χαμηλά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά είστε...εντός λεκανοπέδιου τα 31-32αρια καλά κρατούν οι δε ελάχιστες που λέμε ότι δροσίσε πέφτουν στους 22-23 βαθμούς. ..

23 με 30 σήμερα εδώ πάλι 30αρι...με.τσιμπημενη υγρασία άνω των 55-60% το μεσημέρι 

24 τώρα με.σχετική απνοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κεραυνός, και καταιγίδα και βροχή και δροσιά, πριν λίγο στο Αγρίνιο!!!

https://www.facebook.com/1281222856/posts/10219725380266612/

FB_IMG_1568121381177.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρμπόν ημέρες εδώ και εβδομαδες.... 

Μέγιστες κάτω από 30 και ελάχιστες λίγο πάνω από το 20.....

Το μελτεμι σταθερά φέτος πνεει αδιακοπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...