Jump to content
Κώστας.

1η Αθηναϊκή συνάντηση weather-club

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, Κώστας. είπε:

Νομίζω είναι καιρός για να μαζευτούμε, να γνωριστούμε παλιοί και νέοι. Νομίζω μέσα Οκτωβρίου είναι καλή εποχή. 

 

Θα κατεβεις Αθηνα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα..Ρε συ εμεις κανουμε καμια 10αρια συναντησεις απο φθινοπωρο και μετα.Απλα δεν τις βγαζαμε στον "αερα".Εννοειται οτι θα κανονισουμε κατι συντομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ βόρεια Ελλάδα να γίνει μια καλή συνάντηση. Μέσα Οκτωβρίου ας πούμε. Και εννοείται ότι θα είμαι εκεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με αφορμη την βιασυνη του κωστα για weather club blind date...χαχαχα..σκεφτηκαμε να ειναι ολες οι συναντησεις που θα γινουν κατα καιρους μαζεμενες σ ενα ξεχωριστο θεμα.Γιατι αυτες οι συναντησεις ειναι το αποκορυφωμα της τρελλας μας.Κατι σαν το ΔΙΚΟ ΜΑΣ φωτο αλμπουμ που θα μπορουμε ανα πασα ωρα και στιγμη να ανατρεχουμε στο παρελθον και να νοσταλγουμε να γελαμε κτλ κτλ κτλ...αεντε να δουμε ποιοι θα κανουν την αρχη λοιπον.....😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω ξαναλεω να εχετε στο μυαλο σας μια πιο πανελληνια συναξη και να τα πουμε σ ενα μερος ολοι μαζι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οντως πρεπει να γινει μια συναντηση..Εχουμε το παρεακι μας και βρισκομαστε  συνεχεια καποιοι..Αλλα ολοι μαζι παει πολυς καιρος...Να φωναξουμε και τον ζιακοπουλο και το μωρο....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Οντως πρεπει να γινει μια συναντηση..Εχουμε το παρεακι μας και βρισκομαστε  συνεχεια καποιοι..Αλλα ολοι μαζι παει πολυς καιρος...Να φωναξουμε και τον ζιακοπουλο και το μωρο....😋

Ποιο είναι το μωρό; Η κόρη του ζιακόπουλου η Νικολέττα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Ποιο είναι το μωρό; Η κόρη του ζιακόπουλου η Νικολέττα;

Μονο μωρο δεν ειναι..Ας το παρει το ποταμι..Η κυρια Πετρου απο την εμυ..Εχω πολυ καλες σχεσεις μαζι της...Καποια στιγμη χαριτολογωντας απο το παρεακι μας ελεχθησαν κουτσομπολιστικα σχολια....μεχρι παρεξηγησεως..🤪Ζηλιαρηδες...:classic_tongue:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία παίδες να γνωρίσω και εγώ τα παιδιά από Αθήνα μετά τις όμορφες συναντήσεις με τους φίλους από Θεσσαλονίκη και τις γύρω περιοχές, το τελευταίο ΣΚ του Σεπτέμβρη είναι μια χαρά νομίζω.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 8/9/2019 at 6:08 ΜΜ, sakis13 είπε:

Μονο μωρο δεν ειναι..Ας το παρει το ποταμι..Η κυρια Πετρου απο την εμυ..Εχω πολυ καλες σχεσεις μαζι της...Καποια στιγμη χαριτολογωντας απο το παρεακι μας ελεχθησαν κουτσομπολιστικα σχολια....μεχρι παρεξηγησεως..🤪Ζηλιαρηδες...:classic_tongue:

Πόσο γέλιο είχαμε ρίξει.... 🤣. Γεια σου ρε Σακαρε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 22/9/2019 at 11:24 ΜΜ, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Πόσο γέλιο είχαμε ρίξει.... 🤣. Γεια σου ρε Σακαρε 

Γεια σου Γιαννακη μου...Ομορφα περναμε οταν σμιγουμε...Κανουμε την πλακα μας,το χομπι μας...Μα πανω απο ολα βαζουμε γερες βασεις για αληθινες φιλιες...Πιτσιρικας νομιζα οτι μονο εγω εκστασιαζομαι με τις νιφαδες και την βροχη..Αλλα τελικα ειμαστε πολλοι..Και ειμαστε ολοι τρελοι..Στα 39 παω και μυαλο δε βαζω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σε ολα τα παιδια.θα ηθελα να σας γνωρισω απο κοντα, οπότε εάν υπάρχει καμιά καρεκλιτσα ελεύθερη δηλώνω παρων .μόνο 28 Οκτωβρίου δεν θα μπορεσω λογω επετείου γαμου και γενεθλίων της αγαπημενης μου συζύγου.ΔΕΝ με παίρνει!!!. καταλαβαίνετε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δηλώνω κι εγώ το ενδιαφέρον μου για κάποια μελλοντική συνάντηση... και σα νέο μέλος που 'μαι κι αφού σας παρακολουθώ και χρόνια, εννοείται πως θα χαρώ πάρα πολύ να γνωριστούμε από κοντά.... !! Το έχω υπόψην για κάποια στιγμή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θελετε,μπορουμε να οργανωσουμε μεσα στον Οκτωβριο,μια συναντηση οπως 5 χρονια πριν,στο μαγαζι που ειχαμε παει τοτε στο Κρυονερι.

Ακουω γνωμες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά να δηλώσω ότι ο φίλος και  μέλος ΠΩΓΩΝΙ (Γιώργος) έχει πολύ άνετη και ωραία ταβέρνα στον Κορυδαλλό στα παρκάκι δες το και αυτό σαν χώρο συνάντησης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

Απλά να δηλώσω ότι ο φίλος και  μέλος ΠΩΓΩΝΙ (Γιώργος) έχει πολύ άνετη και ωραία ταβέρνα στον Κορυδαλλό στα παρκάκι δες το και αυτό σαν χώρο συνάντησης.

Σωστα,το ξεχασα.Την κανουμε εκει τοτε τη συναντηση.

Γιωργο @ΠΩΓΩΝΙ τι λες για μια απο τις προσεχεις Παρασκευες του Οκτωβρη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

Απλά να δηλώσω ότι ο φίλος και  μέλος ΠΩΓΩΝΙ (Γιώργος) έχει πολύ άνετη και ωραία ταβέρνα στον Κορυδαλλό στα παρκάκι δες το και αυτό σαν χώρο συνάντησης.

Καλημέρα φίλε.Γνωριζουμε το μαγαζί του Γιώργου και είναι η πρώτη μας επιλογή.Συντομα θα τον επισκεφτούμε.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...