Jump to content
Κώστας.

1η Αθηναϊκή συνάντηση weather-club

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα θα περάσετε καλά, βγάλτε και φώτο να βλέπουμε και εμεις. εγώ έκανα έκπληξη στον Γιώργο πριν λίγες μέρες και τα είπαμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιωργο ετοιμασε κατι ερχομαστε νωριτερα 2-3 νοματαιοι....3 μερες νηστικο μ εχουνε....λιγα χορταρακια εχω φαει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Γιωργο ετοιμασε κατι ερχομαστε νωριτερα 2-3 νοματαιοι....3 μερες νηστικο μ εχουνε....λιγα χορταρακια εχω φαει!!!

Ωραία  φίλε βεγκαν σε κάνανε

Χα αχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Γιωργο ετοιμασε κατι ερχομαστε νωριτερα 2-3 νοματαιοι....3 μερες νηστικο μ εχουνε....λιγα χορταρακια εχω φαει!!!

Κανόνισε να τα φάτε όλα Κωστάκη.... Αχαχα.... Ερχόμαστεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μίλησα με Σάκη πριν λίγο. 

ΣΑΚΗ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΒΡΕ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

καλά να περάσετε παιδιάκιααααααααααα!!🙂

Που σε βρε Μιχάλη?? Όλα καλά φίλε...... φάγαμε καλά και είχε καλό κεμπάπ !!! Φώτο άσε καλύτερα, γιατί τις έβγαλα θολες απ' τη χαρά μου... όποιος είναι ας ανεβάσει...😉

Είμαστε όλοι τρελοί + συνεχίζουμε φίλοι μουυυ... σας καληνυχτίζω....!!

Είχα και τη ξαδέρφη μου.... πάλι την έφτιαξα απόψε χαχα🤪

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Που σε βρε Μιχάλη?? Όλα καλά φίλε...... φάγαμε καλά και είχε καλό κεμπάπ !!! Φώτο άσε καλύτερα, γιατί τις έβγαλα θολες απ' τη χαρά μου... όποιος είναι ας ανεβάσει...😉

Είμαστε όλοι τρελοί + συνεχίζουμε φίλοι μουυυ... σας καληνυχτίζω....!!

Είχα και τη ξαδέρφη μου.... πάλι την έφτιαξα απόψε χαχα🤪

χαχαχα τρελέ Ηρακλή και εσύ υπό την επήρρεια βλέπω🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά τελεια!!!! 

Η γνωστή παρέα ξαναχτύπησε!! 

Ευχαριστούμε το Γιωργαρο(ΠΩΓΩΝΙ) για τα υπέροχα εδέσματα του!!!! 

ΠΆΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχη συνάντηση καιροφιλων στο Μπαϊράκι του Γιώργου.Γιωργαρε ευχαριστούμε για ολα.

Τα νεα παιδιά που ήρθαν (Δήμος,Valkanios agrotis,Winterlove το Μαράκι και ο φίλος και συνάδελφος του Σακη) ηταν όλα ένα και ένα.

Βγήκε και μια φώτο όπως βγήκε τέλος πάντων...😇μιας και υπήρχαν συνεχώς πηγαδάκια.Αφήστε που τα ειχαμε πιει κι όλας για τα καλά, οπότε δεν είμασταν και για πολλά πολλά.

Εις το επανιδείν 😉

IMG_20191011_225251.thumb.jpg.5f1e855bf8418286498699a3df60d5a7.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπιζω να φτάσατε όλοι σώοι και αβλαβείς στις οικίες σας.χαρηκα πολυ που σας γνωρισα . εξαίρετα παληκάρια ολοι σας . Γιώργο Πωγώνι τέλεια όλα . Σάκη ήσυχα με τον κουμπάρο .στο επανηδειν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

χαχαχα τρελέ Ηρακλή και εσύ υπό την επήρρεια βλέπω🤪

Κι εγώ κι εγώ... αλλά μπα δε πίνω πολύ έξω όπως και δε μιλώ πολύ επίσης..... απ' ότι φαίνεται είμαι ήσυχη δυναμη και σιγανό ποτάμι... μια φόρα μόνο το παρακανα στη ζωή μου... χεχε...

Να 'σαι καλά Γιώργο .... όλα υπέροχα, ωραία βραδιά, φάγαμε και ήπιαμε καλά!! Πάντα τέτοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Yπέροχη σύναξη.....θαυμάσιο παρεάκι....καταπληκτικός ο Πωγώνιος Γιώργος και νυν Κορυδαλλιωτης....

Ηταν η 1η ακολουθουν κι αλλες...ήδη ανοιξε και ο φακελος Πανελλήνια....

Παντα ετσι παιδια, ν ανταμωνουμε και να "ξεφαντωνουμε" καιρικως, σε ημέρες δυσκολες γενικα....

Να και μερικες φωτο....

 

20191011_215715.jpg

20191011_215721.jpg

20191011_215724.jpg

20191011_215731.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά είναι τα ωραία αυτά είναι που μένουν το χόμπι μας ... μας κάνει και φίλους πάνω από όλα... δενομαστε μεταξύ μας..... μέχρι και γι αυτεσ Τις συναντήσεις μας ειρωνευοντουσαν παλιά........

μπράβο παίδες τώρα ξεκινάμε έρχονται τα καλύτερα !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Και στα επομενα τωρα.....

20191011_232905.jpg

20191012_002027.jpg

20191012_002043.jpg

Εγω ειμαι ο ορθιος μαζι με τον γιωργαρο τον μαγαζατορα..Περασαμε τελεια..(δευτερη φωτο).Και ενα κοινωνικο μηνυμα..Τιμονι και αλκοολ ποτε!!Ταξακι στο γυρισμο και ο μητσακος (oldboy)κοιμηθηκε σπιτι μου...Αφου πρωτα ηπιαμε το ουισκι του που μου εφερε στα γενεθλεια μου...Ετσι για το κερασακι στην τουρτα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Δήμος είπε:

Ελπιζω να φτάσατε όλοι σώοι και αβλαβείς στις οικίες σας.χαρηκα πολυ που σας γνωρισα . εξαίρετα παληκάρια ολοι σας . Γιώργο Πωγώνι τέλεια όλα . Σάκη ήσυχα με τον κουμπάρο .στο επανηδειν!

Ασφαλιτη μου...Χαρηκα που σε γνωρισα φιλε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσα απο το φορουμ εχουν φτιαχτει φιλιες και εχουν μπει γερες βασεις για χτισιμο αληθινων σχεσεων..Πλεον με καποια ατομα η σχεση μας εχει περασει σε αλλο επιπεδο..Ακομα και οι γυναικες μας κανουν παρεα...(κακο αυτο)...Ομως μας ζηλευουν..Αφενος γιατι εχουμε ενα χομπι που δεν μπορουν να το αφουγκραστουν και αφετερου γιατι οι ανδρικες φιλιες ειναι αληθινες...!!!Δεν μπηκα στο φορουμ για να κανω φιλους..Αυτο ηρθε απο μονο του...Ναι...Ο καιρος ειναι η ζωη μου κι ας 39αρισα...Αλλα οι φιλοι ειναι αυτοι που διαμορφωνουν την καθημερινοτητα μου...Και ειμαι πολυ περηφανος για οτι εχουμε δημιουργησει...Οι φιλιες ειναι πανω απο ενα ποτηρι τσιπουρο(η μπουκαλι)και πανω απο την βροχη η το χιονι...Κερδιζονται και δοκιμαζονται μερα με τη μερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...