Jump to content
Κώστας.

1η Αθηναϊκή συνάντηση weather-club

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολους!!! χαρηκα παρα πολυ που μαζευτηκατε κ κανατε την παρθενικη συναντηση του φορουμ μας... ελπιζω να ειστε γουρληδες😂😂😂 οπως ειπε κ ο σωτηρης τι καλυτερο να δημιουργουνται φιλιες μεσα απο τα χομπι μας κ να περναμε ευχαριστα ολοι μαζι... ελπιζω να γινει κ μια πανελλαδικη συναντηση καποια στιγμη ακομη κ φετος!!! καλο χειμωνα να εχουμε ολοι κ καλες αναφορες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχεις Sakis13....χαχαχα....

Ολα τα λεφτα στα καλα του αυτο το παρεακι.....υμνοις και ωδαις καιρικαις!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεταξύ αλλων, αναπολησουμε καιρικες στιγμες του παρελθοντος, βαλαμε στην κουβεντα τις δυνητικες προυποθεσεις για χιονι σε διαφορες περιοχες, αναφεραμε πινελιες για τον επερχομενο χειμωνα και μετα τις καταιγιδες που θα μας πληξουν, ενω δεν κρυψαμε την διαθεση μας για μια συναξη εκτος εδρας μετα διανυκτερευσης!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Εγω ειμαι ο ορθιος μαζι με τον γιωργαρο τον μαγαζατορα..Περασαμε τελεια..(δευτερη φωτο).Και ενα κοινωνικο μηνυμα..Τιμονι και αλκοολ ποτε!!Ταξακι στο γυρισμο και ο μητσακος (oldboy)κοιμηθηκε σπιτι μου...Αφου πρωτα ηπιαμε το ουισκι του που μου εφερε στα γενεθλεια μου...Ετσι για το κερασακι στην τουρτα...

Υπέροχες εικόνες φίλε!!! τέλεια παρέα!! Βλέπω ντούκιασες και εσύ χαχα. Μετά από όλες τις ατυχίες, τελικά βγαίνεις ενισχυμένος χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Υπέροχες εικόνες φίλε!!! τέλεια παρέα!! Βλέπω ντούκιασες και εσύ χαχα. Μετά από όλες τις ατυχίες, τελικά βγαίνεις ενισχυμένος χεχε

Ναι ρε παω καθε μερα γυμναστηριο...Σηκωνω τα μισοκιλα κρασιου για τρικεφαλους...😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ναι ρε παω καθε μερα γυμναστηριο...Σηκωνω τα μισοκιλα κρασιου για τρικεφαλους...😜

ρε θα πέσω από την καρέκλα ρε τρελέ!! χαχα Κάποτε θα κατέβω ρε φούστη μου και θα πιώ ένα ποτήρι κρασί ΣΤΟ ΌΝΟΜΑ ΣΟΥ!. Για εσάς είναι τίποτα, για εμένα είναι μεθύσι  ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε θα πέσω από την καρέκλα ρε τρελέ!! χαχα Κάποτε θα κατέβω ρε φούστη μου και θα πιώ ένα ποτήρι κρασί ΣΤΟ ΌΝΟΜΑ ΣΟΥ!. Για εσάς είναι τίποτα, για εμένα είναι μεθύσι  ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συντομα θα μπεις και συ στους ανωνυμους αλκοολικους...Απο το ενα ποτηρακι ξεκινησαμε ολοι...Αλλα με λιγη θεληση και κοπο το μπουκαλι δεν απεχει πολυ...🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε θα πέσω από την καρέκλα ρε τρελέ!! χαχα Κάποτε θα κατέβω ρε φούστη μου και θα πιώ ένα ποτήρι κρασί ΣΤΟ ΌΝΟΜΑ ΣΟΥ!. Για εσάς είναι τίποτα, για εμένα είναι μεθύσι  ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εγώ τη πρώτη φορα φορα που ήπια να ξέρεις, ξεκίνησα απ' τα 5-6 αλλά ακολούθησα την αντίθετη διαδρομή μετά χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

Εγώ τη πρώτη φορα φορα που ήπια να ξέρεις, ξεκίνησα απ' τα 5-6 αλλά ακολούθησα την αντίθετη διαδρομή μετά χαχα

Εσυ καλο θα ειναι την επομενη φορα να ερθεις μονος σου.Το τι ακουσε αυτη η κοπελιτσα η ξαδερφη σου απο τα αλκοόλια ολα εκει περα,δε λεγεται...🤓🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να και μια θολή... βασικά κουνημένη.. είναι και το κινητό μου μεγάλη μπακατέλα ωστόσο.. μεγαλύτερη κι απ' το παλιό μου κινητό.... !!

20191012_120557.thumb.jpg.c439bfc4d90da34c6f14ad4d2143b59b.jpg

Καλά δεν υπάρχετε.... κι όλοι τα καλύτερα παιδιά..!! Μαθαίνω κι εγώ....

Κώστα Beach-snow δεν υπάρχεις βρε...  κι ο Σάκης φοβερό παιδί κι όλοι.... άλλοι μικρά παιδιά σαν κι εμένα που μαθαίνω ακόμα κι άλλοι μεγάλα παιδιά, μια τρελή παρέα που μοιράζονται την ίδια τρέλα..... θα τα ξαναπούμε και σε επόμενη συνάντηση.. ήταν η πρώτη για εμένα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι πολύ χαρούμενος που για άλλη μια φορά επιβαιβενομαι ότι η παρέα μας έχει τα καλύτερα παιδιά 

Όπως τα παιδιά από Μακεδονία Θεσσαλία ετσι και τα παιδιά από Αθηνα έχουν τρελά με τι χόμπι τους και θεωρώ άνθρωπος που γουστάρει την φύση και τα καιρικά δεν μπορεί να μην είναι καλός.

Βαγγελης δέχτηκα μεγάλη πίεση από σνοουμαν και σια,αλλά κράτησα φίλε μείνε υσηχος.

Γιώργο Κολτσιδα να είσαι καλά για την πρόταση που έκανες και γνώρισα αυτά τα παιδιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομιζω οτι καπου πριν τις γιορτες πρεπει να προσπαθησουμε να κανουμε μια πανελλαδικη συναντηση. ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα νομιζω αξιζει τον κοπο η προσπαθεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εσυ καλο θα ειναι την επομενη φορα να ερθεις μονος σου.Το τι ακουσε αυτη η κοπελιτσα η ξαδερφη σου απο τα αλκοόλια ολα εκει περα,δε λεγεται...🤓🤓

Χαχαχαχ α καλά τι άλλο ήθελε.... τα καλύτερα λέει... εννοείται πως και μόνος θα 'ρθω σε επόμενη συνάντηση, αλλά ήθελε λίγη γουιν-τερλοβιανή τύχη.. κι απ' ότι κατάλαβα κι αυτή γουιν... από χθες βράδυ θα με λέει γουρλή μια για πάντα χαχα😜

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Χαχαχαχ α καλά τι άλλο ήθελε.... τα καλύτερα λέει... εννοείται πως και μόνος θα 'ρθω σε επόμενη συνάντηση, αλλά ήθελε λίγη γουιν-τερλοβιανή τύχη.. κι απ' ότι κατάλαβα κι αυτή γουιν... από χθες βράδυ θα με λέει γουρλή μια για πάντα χαχα😜

Ηρακλή ποιοςείσαι από τους ρακομελάτους στην φώτο που ανέβασες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ηρακλή ποιοςείσαι από τους ρακομελάτους στην φώτο που ανέβασες?

Αχαχαχαχα.....αυτό το χαζό παιδί φίλε, τέρμα κάτω αριστερά... 😂... άσε καλύτερα χαχαχα lol...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, tzelilis είπε:

νομιζω οτι καπου πριν τις γιορτες πρεπει να προσπαθησουμε να κανουμε μια πανελλαδικη συναντηση. ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα νομιζω αξιζει τον κοπο η προσπαθεια!

Θα ετοιμάσω ως αρχές Νοέμβρη μια εμπεριστατωμένη "μελέτη" με πιθανά σενάρια, ώστε να συναχτούμε κάπου όλοι, ή τέλος πάντων όσο περισσότεροι μπορούμε....σε ένα διήμερο πχ από Καρπενήσι έως περτούλι πχ....με λογικές και χιονοπτώσεων....αναμείνατε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ασφαλιτη μου...Χαρηκα που σε γνωρισα φιλε...

Και γω Σάκη μου λεβεντιά.να εισαι καλα φιλαρακι.Ελπιζω συντομα να υπαρξει νεο μίτινγκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ όμορφη και επιτυχημένη σύναξη παλαιών και νέων μελών, υπέροχοι συνδαιτυμόνες όλοι τους, πολύ καλό το κλίμα, έρεε άφθονο το τσίπουρο και γενικά το αλκοόλ βελτιώνοντας τη διάθεση ακόμη περισσότερο !

Εύχομαι  να είμαστε όλοι καλά και με υγεία πάνω από όλα, να επαναλάβουμε τη σύναξη πάλι στις αρχές Δεκέμβρη και με πιο χειμωνιάτικο σκηνικό πλέον !

Να είστε καλά παίδες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω να ξανά συναντηθούμε σύντομα ρε παίδες.Περάσαμε πολύ ωραία και γνωριστήκαμε καλύτερα ανταλλάσσοντας  απόψεις καιρικές και όχι μόνο . Να είστε όλοι καλά !

Ευχαριστούμε πολύ τον Γιώργο για την άψογη φιλοξενία και τους εξαιρετικούς μεζέδες!

Με τα πρώτα χιόνια στα βουνά, πάμε για την πανελλαδική συνάντηση !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα....

Είχα σκεφτεί να περάσω από εκεί να σας πω έστω ένα γεια αλλά εκείνες τις ώρες παιδιά κοιμάμαι μια και είμαι πολύ πρωινός τύπος....

Υγεία να υπάρχει να περνάμε ενίοτε και καλά.... :classic_smile:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, John_B. said:

Καλημέρα....

Είχα σκεφτεί να περάσω από εκεί να σας πω έστω ένα γεια αλλά εκείνες τις ώρες παιδιά κοιμάμαι μια και είμαι πολύ πρωινός τύπος....

Υγεία να υπάρχει να περνάμε ενίοτε και καλά.... :classic_smile:

Σιχαίνομαι τους πρωϊνους τύπους. Τους καλημερακηδες κι αυτούς που σηκώνονται να δουν την ανατολή.  Που ξυπνάνε μες τη καλή χαρά και τρέχουν σαν τις τρελές αγελάδες στα λιβάδια και στις ακρογιαλιές μες τα χαράματα .

Κυριολεκτικά δεν μπορώ να συνυπάρξω με τέτοιο άτομο ΠΟΥΘΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ για μένα αυτό το πράγμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Σιχαίνομαι τους πρωϊνους τύπους. Τους καλημερακηδες κι αυτούς που σηκώνονται να δουν την ανατολή.  Που ξυπνάνε μες τη καλή χαρά και τρέχουν σαν τις τρελές αγελάδες στα λιβάδια και στις ακρογιαλιές μες τα χαράματα .

Κυριολεκτικά δεν μπορώ να συνυπάρξω με τέτοιο άτομο ΠΟΥΘΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ για μένα αυτό το πράγμα.

αν δεις την ανατολή γιατί δεν έχεις κοιμηθεί ακόμα πιάνεται; ή μας σιχαίνεσαι κι εμάς;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Σιχαίνομαι τους πρωϊνους τύπους. Τους καλημερακηδες κι αυτούς που σηκώνονται να δουν την ανατολή.  Που ξυπνάνε μες τη καλή χαρά και τρέχουν σαν τις τρελές αγελάδες στα λιβάδια και στις ακρογιαλιές μες τα χαράματα .

Κυριολεκτικά δεν μπορώ να συνυπάρξω με τέτοιο άτομο ΠΟΥΘΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ για μένα αυτό το πράγμα.

χαχαχα έλεος. Αμερικιή κοιμόμουν 12 το βράδυ σηκωνόμουν 7 παρά, και έχεις όλη την ημέρα μπροστά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

χαχαχα έλεος. Αμερικιή κοιμόμουν 12 το βράδυ σηκωνόμουν 7 παρά, και έχεις όλη την ημέρα μπροστά

Εγώ όποτε πάω Πύργο, είναι λες κι αλλάζω ζώνη ώρας χαχα.. κι απ' τις 11 τη πέφτω και ξυπνώ με το που βγει ο ήλιος!! Εδώ Αθήνα τη πέφτω μετά τις 2 και άντε να σηκωθείς το πρωί... γενικά δε μ' αρέσει να τρέχω πρωινιάτικα και προτιμώ απογευτινές ώρες για τη σχολή κλπ..... αλλά είτε είσαι πρωινός, είτε απογευματινός δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία... και τα δύο έχουν θετικά κι αρνητικά... κατα κύριο λόγο πάντως, απογευματινό θα με χαρακτήριζα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Winterlove είπε:

Εγώ όποτε πάω Πύργο, είναι λες κι αλλάζω ζώνη ώρας χαχα.. κι απ' τις 11 τη πέφτω και ξυπνώ με το που βγει ο ήλιος!! Εδώ Αθήνα τη πέφτω μετά τις 2 και άντε να σηκωθείς το πρωί... γενικά δε μ' αρέσει να τρέχω πρωινιάτικα και προτιμώ απογευτινές ώρες για τη σχολή κλπ..... αλλά είτε είσαι πρωινός, είτε απογευματινός δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία... και τα δύο έχουν θετικά κι αρνητικά... κατα κύριο λόγο πάντως, απογευματινό θα με χαρακτήριζα...

εγώ όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο αργά κοιμάμαι. Πριν το πανεπιστήμιο στις 12 θα κοιμόμουνα και τώρα ξερπαενάει τις 2. Αυτό βέβαια λόγω μοντέλων χεχε. Αλλά μέχρι τις 10 χοντικά είμαι  ξύπνιος.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...