Jump to content
salonikatasos

1η συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καφές και μετά ρετσίνα?? φαγητό γιοκ???

και φαγητο ρε μιχαηλ..και φαγητο..οχι παντως εκει που πηγαμε την τελευταια φορα γιατι αυτη την φορα θα του φερω το πιατο στο κεφαλι η θα του βαλω το κεφαλι στο πιατο...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και φαγητο ρε μιχαηλ..και φαγητο..οχι παντως εκει που πηγαμε την τελευταια φορα γιατι αυτη την φορα θα του φερω το πιατο στο κεφαλι η θα του βαλω το κεφαλι στο πιατο...😋

Α οκ , ναι θυμαμαι. Δεν εχει σημασια που θα παμε αρκει το φαγητο να ειναι καλο Βάγγο. Η παρέα εξάλλου ξέρω ότι θα είναι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

καφές και μετά ρετσίνα?? φαγητό γιοκ???

Η λέξη ρετσίνα σημαίνει φαγητό Μιχαηλ χαχα σε εμένα κιόλας που δεν πίνω !! Είναι η λέξη κλειδί για την συνάντηση σε φαγάδικο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.....

Δύο φορές έχω περάσει όλες και όλες από την Θεσσαλονίκη περαστικός όμως ....Θέλω πολύ να έρθω έστω για δύο-τρεις ημέρες να γνωρίσω καλύτερα την Πόλη σας και αν γίνεται να συναντηθούμε και από κοντά....Μακάρι να μπορέσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, John_B. είπε:

Καλημέρα.....

Δύο φορές έχω περάσει όλες και όλες από την Θεσσαλονίκη περαστικός όμως ....Θέλω πολύ να έρθω έστω για δύο-τρεις ημέρες να γνωρίσω καλύτερα την Πόλη σας και αν γίνεται να συναντηθούμε και από κοντά....Μακάρι να μπορέσω...

Άντε ρε Γιάννη μακάρι να μπορέσεις να ερθεις χαρά μας θα είναι να γνωρίσουμε παιδιά από κάτω μακάρι κι εμείς να μπορέσουμε κάποια στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, John_B. είπε:

Καλημέρα.....

Δύο φορές έχω περάσει όλες και όλες από την Θεσσαλονίκη περαστικός όμως ....Θέλω πολύ να έρθω έστω για δύο-τρεις ημέρες να γνωρίσω καλύτερα την Πόλη σας και αν γίνεται να συναντηθούμε και από κοντά....Μακάρι να μπορέσω...

Να πας!Αλλα ρε μπαγασα ελα πρωτα και σε μια δικια μας συναντηση που θες να "ξεπορτισεις"..🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να πας!Αλλα ρε μπαγασα ελα πρωτα και σε μια δικια μας συναντηση που θες να "ξεπορτισεις"..🤣🤣

Ήθελα να έρθω στην δικιά σας την προηγούμενη Παρασκευή,έστω να πω ένα γεια, αλλά ήμουνα του θανατά και έπεσα πολύ νωρίς για ύπνο..Σαν  90χρονο συμπαθητικό γεροντάκι αισθανόμουν!!!  Ναι αλήθεια λέω!!Θα κανονίσουμε όμως πιστεύω!!! :classic_smile:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να πας!Αλλα ρε μπαγασα ελα πρωτα και σε μια δικια μας συναντηση που θες να "ξεπορτισεις"..🤣🤣

Άσε τον άνθρωπο να έρθει😋...ευπρόσδεκτος με μεγάλη μας χαρά και οποιοδήποτε άλλο παιδί απ' οπουδήποτε αν του ρυει βολικά η μερα που οριστηκε😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Τι ημερομηνία, τι ώρα και σε ποιο μέρος θα γίνει η συνάντηση; Έτσι για να ξέρω δηλαδή.

2 νοεμβριου σαββατο.ωρα καπου το απογευμα το μερος ακομη δεν το ξερουμε.δεν θα ρθεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

2 νοεμβριου σαββατο.ωρα καπου το απογευμα το μερος ακομη δεν το ξερουμε.δεν θα ρθεις?

Έχω δουλειά εκείνο το απόγευμα. Αλλά θα προσπαθήσω να έρθω. Μήπως να το κάναμε πρωί; Θεσσαλονίκη εννοείται. Εκείνο το απόγευμα έχω ήδη κανονίσει κάτι προσωπικό.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά εγώ έχω γενέθλια εκείνη την ημέρα οπότε λίγο δύσκολο να ανέβω σαλόνικα. Επίσης το ΣΚ μετά την συνάντηση πάω ταξιδι στο εξωτερικό οπότε συγκρατιεμαι λίγο ως προς το οικονομικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, giannis.mar said:

Καλησπέρα παιδιά εγώ έχω γενέθλια εκείνη την ημέρα οπότε λίγο δύσκολο να ανέβω σαλόνικα. Επίσης το ΣΚ μετά την συνάντηση πάω ταξιδι στο εξωτερικό οπότε συγκρατιεμαι λίγο ως προς το οικονομικό 

Συμμαζέψου εσύ. Έχουμε έξοδα. Είναι ακριβά τα σνίτσελ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απόγευμα 2 Νοεμβρίου δε μπορώ έχω κανονίσει δουλειά για τότε. Αν γίνει πρωί τότε δεν έχω πρόβλημα αλλά απόγευμα λίγο δύσκολα να μπορέσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Απόγευμα 2 Νοεμβρίου δε μπορώ έχω κανονίσει δουλειά για τότε. Αν γίνει πρωί τότε δεν έχω πρόβλημα αλλά απόγευμα λίγο δύσκολα να μπορέσω.

Μου ρθε μια φλασια...δεν έχουνε κάνει συνάντηση στα δυτικά ποτέ.λες να το κάναμε Πολίχνη?έχεις να προτείνεις κάτι προς τα κει?σε ρώτησα και σ άλλο θέμα.προς τα ψηλά μένεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Μου ρθε μια φλασια...δεν έχουνε κάνει συνάντηση στα δυτικά ποτέ.λες να το κάναμε Πολίχνη?έχεις να προτείνεις κάτι προς τα κει?σε ρώτησα και σ άλλο θέμα.προς τα ψηλά μένεις?

Μικελ Πολίχνης λέω. Μένω κοντά στο δημαρχείο ναι. Ή στο ΝΕΟΝ. Πολύ καλό καφέ. Αλλά ας βρισκόμασταν μεσημέρι γιατί απόγευμα έχω κανονίσει κάτι σημαντικό. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Χρόνια και ζαμάνια! Μέσα για οποιαδήποτε και καλή η ιδέα να γίνει κάπου δυτικά και μεσημέρι, μιας και βολεύει πολύ με τα αστικά που έχει πιο συχνά δρομολόγια πλέον! Επίσης με βολεύει το σκ 2 Νοεμβρίου αρκετά. Επίσης πολύ ωραία τοποθεσία είναι τα Πεύκα και έχει μια εξαιρετική ταβέρνα που λέγεται τα πυθαρια, πήγα πρόσφατα και μου άρεσε πολύ! Έχει και τζάκι 😜 (μακάρι να ευνοήσει ο καιρός και να είναι αναμμένο). Αυτά από μένα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να παμε δυτικα εφοσον υπαρχουν και ατομα απο εκει. Αλλιως δε βλεπω λογο να κουβαλιομαστε 10-15 ατομα στην αλλη ακρη της πολης. Στις προηγουμενες συναντησεις εγω θυμαμαι απο δυτικα τον εξης 1. Τον φιλιπ που ειναι στην αμερικη.

 

Για την ωρα εγω μονο απογευμα μπορω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Να παμε δυτικα εφοσον υπαρχουν και ατομα απο εκει. Αλλιως δε βλεπω λογο να κουβαλιομαστε 10-15 ατομα στην αλλη ακρη της πολης. Στις προηγουμενες συναντησεις εγω θυμαμαι απο δυτικα τον εξης 1. Τον φιλιπ που ειναι στην αμερικη.

 

Για την ωρα εγω μονο απογευμα μπορω

Γιατί δεν το κάνουμε Κυριακή 3 Νοεμβρίου απόγευμα; Τότε θα μπορείς να υποθέσω. Εγώ 2 Νοεμβρίου απόγευμα Σαββάτου έχω ήδη κανονίσει κάτι. Κάτι προσωπικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Γιατί δεν το κάνουμε Κυριακή 3 Νοεμβρίου απόγευμα; Τότε θα μπορείς να υποθέσω. Εγώ 2 Νοεμβρίου απόγευμα Σαββάτου έχω ήδη κανονίσει κάτι. Κάτι προσωπικό.

Γιατί θέλουν τα πουλάκια μου και ρετσινες μετα. Τα ρεμαλια της Φωκιονος Νεγρη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Κώστας. είπε:

Γιατί θέλουν τα πουλάκια μου και ρετσινες μετα. Τα ρεμαλια της Φωκιονος Νεγρη. 

Τι εννοείς;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Μεσημέρη για την πλειοψηφία είναι αδύνατον.Οποτε η ώρα είναι 6 με 7 το απόγευμα.δυτικα κάποια στιγμή θα γίνει μια συνάντηση.Το μέρος του καφέ,διότι είμαστε και λίγο προληπτικοι,😋 είναι λογικά το αλεα στο Ποσειδώνιο που μας χάρισε μέχρι τώρα 4 χιονιαδες έχει και εύκολο πάρκιγκ οπότε λογικά το μόνο που θα παίζει είναι το μέρος για την  ρετσίνα για μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...