Jump to content
salonikatasos

1η συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Να πω λοιπόν και εγώ τη γνώμη μου για τη συνάντηση. Προτείνω το πιο ινν καφέ του ευοσμου και λέγεται il posto στη πλατεία του ευοσμου ενώ για φαγητό καλό μαγαζί με μουσική κιόλας αν δε κάνω λάθος τρία τετράγωνα απο την πλατεία μέτωπο βόρεια είναι το μαύρο πιπέρι αρκετά γνωστό μαγαζί για τους δυτικούς. 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά εγώ μόνο απόγευμα Σαββάτου θα μπορώ, γιατί την επόμενη μέρα θα πρέπει να γυρίσω Γιάννενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάββατο να γίνει για να μπορέσουμε να πάμε για ρετσίνες βράδυ και να μην αγχωνομαστε με την ώρα γιατί αν πάμε Κυριακή επομένη δουλεύουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Φύδας96 είπε:

Σάββατο να γίνει για να μπορέσουμε να πάμε για ρετσίνες βράδυ και να μην αγχωνομαστε με την ώρα γιατί αν πάμε Κυριακή επομένη δουλεύουμε. 

Γειά σου ρε μπράσκα, άντε να τα πούμε και ξανά από κοντά φιλαράκι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Να παμε δυτικα εφοσον υπαρχουν και ατομα απο εκει. Αλλιως δε βλεπω λογο να κουβαλιομαστε 10-15 ατομα στην αλλη ακρη της πολης. Στις προηγουμενες συναντησεις εγω θυμαμαι απο δυτικα τον εξης 1. Τον φιλιπ που ειναι στην αμερικη.

 

Για την ωρα εγω μονο απογευμα μπορω

Το μεσημέρι δύσκολα δουελυουμε το απόγευμα για καφέ και το βραδάκι για φαγητό όποιος επιθυμεί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ πιθανό να έρθω και εγώ,, να δω πως είναι και η συμπρωτεύουσα,  αν και όπως νομίζω θα είμαι ο μόνος χαμουτζής  και μάλιστα καταυλακιώτης !! 🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, John_B. είπε:

Πολύ πιθανό να έρθω και εγώ,, να δω πως είναι και η συμπρωτεύουσα,  αν και όπως νομίζω θα είμαι ο μόνος χαμουτζής  και μάλιστα καταυλακιώτης !! 🤪

έπρεπε να ψάξω στο Google για να βρω τι σημαίνει χαμουτζής χαχα. Χαίρομαι που θα σε γνωρίσω και εσένα Γιάννη! Κι λέω ΘΑ γιατί θα είμαι στην συνάντηση έχω δεν έχω ίωση. Έχω και μάσκα, αλλά εντάξει δεν θα την βάλω μέσα στο μαγαζί και στις φωτογραφίες χαχαχα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

έπρεπε να ψάξω στο Google για να βρω τι σημαίνει χαμουτζής χαχα. Χαίρομαι που θα σε γνωρίσω και εσένα Γιάννη! Κι λέω ΘΑ γιατί θα είμαι στην συνάντηση έχω δεν έχω ίωση. Έχω και μάσκα, αλλά εντάξει δεν θα την βάλω μέσα στο μαγαζί και στις φωτογραφίες χαχαχα🤣

Μπρασκα κανόνισε να είσαι καλά! Θα φέρω και εξοπλισμό καθαριότητας μόνο για σένα! Παίζει να ρθει και η Ελένη στη συνάντηση! 😁 Αλλά και να μην ρθει θα τη δεις κι εκείνη! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Φύδας96 είπε:

Μπρασκα κανόνισε να είσαι καλά! Θα φέρω και εξοπλισμό καθαριότητας μόνο για σένα! Παίζει να ρθει και η Ελένη στη συνάντηση! 😁 Αλλά και να μην ρθει θα τη δεις κι εκείνη! 

χαχαχα εννοείται αφού είμαι καλά μέχρι τώρα με τέτοια ζέστη θα είμαι καλά και τότε. Μακάρι να έρθει η Ελένη, μια εκ των λίγων καιρόφιλων που τυχαίνει να είναι και κοπέλα. Είδος προς εξαφάνιση🤔

 

Σε κάθε περίπτωση θα κανονίσουμε. Έχω κανονίσει βέβαια το σπίτι που θα κοιμηθώ, αλλά την επομένη φορά μπράσκα θα μείνω στο δικό σου στην Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, John_B. είπε:

Πολύ πιθανό να έρθω και εγώ,, να δω πως είναι και η συμπρωτεύουσα,  αν και όπως νομίζω θα είμαι ο μόνος χαμουτζής  και μάλιστα καταυλακιώτης !! 🤪

😀😀..και ναι θα είσαι ο πρώτος από "χαμω" που θα ρθει σε συνάντησή μας.Καλως να ορισεις φίλε Τζον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

έπρεπε να ψάξω στο Google για να βρω τι σημαίνει χαμουτζής χαχα. Χαίρομαι που θα σε γνωρίσω και εσένα Γιάννη! Κι λέω ΘΑ γιατί θα είμαι στην συνάντηση έχω δεν έχω ίωση. Έχω και μάσκα, αλλά εντάξει δεν θα την βάλω μέσα στο μαγαζί και στις φωτογραφίες χαχαχα🤣

Μάσκα?ντύσου και ζορο ρε Μιχαήλ ....😋😂😂...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Άντε ρε Κώστα να σε γνωρίσουμε και από κοντά ρε φίλε

Σωτήρη και εγώ θέλω να σας γνωρίσω πο κοντά.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Σωτήρη και εγώ θέλω να σας γνωρίσω πο κοντά.. 

αντε να δουνε και οι αλλοι απο κοντα την τρελλα που κουβαλας κι εσυ για το χιονι και οχι μονο..και μια σουπερ αναλυση παρακαλω για τον καιρο της ανατολικης μακεδονιας και το πως χιονιζει κατα κει..σαν κι εκεινη που μ εκανες οταν ειχα ερθει σερρες😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αντε να δουνε και οι αλλοι απο κοντα την τρελλα που κουβαλας κι εσυ για το χιονι και οχι μονο..και μια σουπερ αναλυση παρακαλω για τον καιρο της ανατολικης μακεδονιας και το πως χιονιζει κατα κει..σαν κι εκεινη που μ εκανες οταν ειχα ερθει σερρες😃

Εννοείται Βαγγέλη ότι θέλει ο λαός.. Χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

χαχαχα εννοείται αφού είμαι καλά μέχρι τώρα με τέτοια ζέστη θα είμαι καλά και τότε. Μακάρι να έρθει η Ελένη, μια εκ των λίγων καιρόφιλων που τυχαίνει να είναι και κοπέλα. Είδος προς εξαφάνιση🤔

 

Σε κάθε περίπτωση θα κανονίσουμε. Έχω κανονίσει βέβαια το σπίτι που θα κοιμηθώ, αλλά την επομένη φορά μπράσκα θα μείνω στο δικό σου στην Θεσσαλονίκη.

Θα μιλήσουμε και στο τηλ μανα μου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ημερομηνία, τι ώρα και σε ποιο μέρος θα γίνει τελικά η συνάντηση; Ανυπομονώ να έρθω!!! Να γνωριστούμε όλοι από κοντά!!!

 

Α και να έχει και κρύο και βροχές εννοείται!!! Όχι 25αρια, ηλιοφάνειες και ζέστες αρχές Νοέμβρη!!!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 Νοεμβρίου 6 το απόγευμα στο αλεα καφέ απέναντι από το Ποσειδώνιο.Για αρχή και μετά βλέπουμε που θα πάμε για ρετσίνα φαγητό κτλ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, notios_polos είπε:

2 Νοεμβρίου 6 το απόγευμα στο αλεα καφέ απέναντι από το Ποσειδώνιο.Για αρχή και μετά βλέπουμε που θα πάμε για ρετσίνα φαγητό κτλ.

Που είναι αυτό; Θέλω να το βρω και βασικά τι ώρα να είμαι εκεί; 5.30μμ είναι καλά; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Που είναι αυτό; Θέλω να το βρω και βασικά τι ώρα να είμαι εκεί; 5.30μμ είναι καλά; 

Το Ποσειδώνιο που είναι?δίπλα στο Μέγαρο μουσικής.παραλια...θελασσα...θερμαικος...το αλεα καφέ είναι απέναντι από το Ποσειδώνιο .μόνο Πολίχνη βγαίνεις?..που να σου έλεγα και κάνα καφέ στην Δελφών ,ήσουν ικανός να πας στους δελφους😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, WEATHER-FUN said:

Που είναι αυτό; Θέλω να το βρω και βασικά τι ώρα να είμαι εκεί; 5.30μμ είναι καλά; 

Αργούν. 6:20 πήγαινε. Κανένας δε φτάνει στην ώρα τους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...