Jump to content
salonikatasos

1η συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την προηγούμενη βδομάδα είδα τυχαία τον θοδωρή από τα γιαννιτσά (theomanio) και είπαμε πότε θα γίνει η πρώτη συνάντηση. τι λέτε για 12 ή 19 οκτώβρη; μετά είναι γιορτές και τρίημερο με την 28η οκτωβρίου και μπορεί να λείπουν αρκετοί. και μετά πάει νοέμβρης. Το συζητάμε λοιπόν και πείτε και εσείς γνώμες για μέρα και μέρος. Το μέρος πέρσι ήταν γούρικο και βολικό για τους περισσότερους,αν θέλετε να γίνει και δυτικά κάποια συνάντηση αν υπάρχουν αρκετοί από εκεί, περιμένουμε προτάσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταρχας 11αδα που κερδιζει δεν αλλαζει.οποτε θεωρω οτι το μερος δεν πρεπει να αλλαξει.τωρα για την μερα ας αρχισουμε σιγα σιγα να λεμε γνωμες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω αν μπορέσω καθώς δεν γνωρίζω το πρόγραμμά μου πλέον [7μηνη ξεκούραση Over] αλλά εμένα σε κάθε περίπτωση ένα με νοιάζει αν φάμε.

ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΌ ΜΠΙΦΤΕΚΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι 21 Οκτωβρίου το πρόγραμμά μου παντελώς άδειο. Οπότε θα ήταν εξαιρετικά βολικό μέχρι τότε να γίνει τουλάχιστον για εμένα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι θα γίνει ρειιι?? Άντε βάλτε ημερομηνία. Εϊδα ότι κάναμε συνάντηση στο όνειρό μου και ήμασταν σε ένα καταπράσινο μέρος. Δηλαδή σίγουρα δεν ήμασταν θεσσαλονίκη χεχε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα χαιρετίσματά μου και από εμένα, από την άλλη του Ατλαντικού. Μες στις γιορτές αν ξαναγίνει συνάντηση, θα έρθω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες από ότι είπαμε με τον Βαγγέλη σε πρώτη φάση επειδή στις 19 του μηνα είναι ο Μαραθώνιος στη Θεσ/νίκη και θα γίνεται χαμός και δύσκολα πάρκινκ και μετακινήσεις κι επειδή το επόμενο είναι 26 του Αγίου Δημητρίου πάλι θα έχει διάφορα λόγο του πολιούχου το ποιο πιθανόν είναι να πάμε για το Σαββάτο 2 Νοέμβρη.....στις 19 του μήνα δεν μπορώ σίγουρα εγώ...ο Τάσος είχε πει ότι επειδή είναι 3ήμερο στις 26 λογικά θα λείπουν πολλοί....άρα να το κάνουμε αν συμφωνείτε και μπορείτε το Σαββάτο 2 Νοεμβρίου να το οργανώσουμε εκτός αν είμαστε πολλοί για τις 26 Οκτώβρη που θα μπορούσα να έρθω λογικά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χμμ. πήγε τόσο μακριά η ημερομηνία.. Ήλπιζα να είναι πριν ξεκινήσω το πανεπιστήμιο. Ξεκινάω 21 του μήνα λογικά και δεν είμαι σίγουρος ακριβώς για το τι θα γίνει.. Αναμένω και εγώ μειλ από πανεμιστήμιο. Θα δω πιο ΣΚ με βολεύει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 minutes ago, sotos*snow said:

Παίδες από ότι είπαμε με τον Βαγγέλη σε πρώτη φάση επειδή στις 19 του μηνα είναι ο Μαραθώνιος στη Θεσ/νίκη και θα γίνεται χαμός και δύσκολα πάρκινκ και μετακινήσεις κι επειδή το επόμενο είναι 26 του Αγίου Δημητρίου πάλι θα έχει διάφορα λόγο του πολιούχου το ποιο πιθανόν είναι να πάμε για το Σαββάτο 2 Νοέμβρη.....στις 19 του μήνα δεν μπορώ σίγουρα εγώ...ο Τάσος είχε πει ότι επειδή είναι 3ήμερο στις 26 λογικά θα λείπουν πολλοί....άρα να το κάνουμε αν συμφωνείτε και μπορείτε το Σαββάτο 2 Νοεμβρίου να το οργανώσουμε εκτός αν είμαστε πολλοί για τις 26 Οκτώβρη που θα μπορούσα να έρθω λογικά.....

Να έχει ψιλοχειμωνιασει και λίγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ και 26 εδώ θα είμαι,απλά επειδή είναι μεγάλη γιορτή μπορεί αρκετοί να έχουν συγγενείς,φίλους κλπ που γιορτάζουν και να μη μπορέσουν να έρθουν γι αυτό το λόγο. και για 2 νοέμβρη εγώ δεν έχω πρόβλημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Κώστας. είπε:

Να έχει ψιλοχειμωνιασει και λίγο.

2 νοέμβρη; αντί να έχει 25 που θα είχε μεθαύριο ή το άλλο σάββατο,θα έχει 22 τότε με τους ρυθμούς που πάμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα έρθω σίγουρα όποτε και να είναι. Ο μόνος φόβος είναι να μην αρρωστήσω κλασσικά και να χάσω  την συνάντηση όπως έχει γίνει άλλες 2 φορές, ενώ άλλες επίσης 2 φορές ήρθε στα τελειώματα της κ@λοίωσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, salonikatasos said:

2 νοέμβρη; αντί να έχει 25 που θα είχε μεθαύριο ή το άλλο σάββατο,θα έχει 22 τότε με τους ρυθμούς που πάμε

18c εγώ λέω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία το κλείνουμε σε πρώτη φάση 2 Νοεμβρίου Σάββατο.υγ Μιχαήλ ξεπερνά τις αρρώστιες δεν θα αρρωστήσεις αλλά και να αρρωστήσεις πάρε ένα κγολντεν φλου κι έλα,εδώ πλέον ρίχνεις ξεγυρισμενα μπινελικια και το €@@# πάει σύννεφο σε μια γριπούλα θα κολλήσεις?χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναμένουμε οριστικοποίηση, αλλά ρε καιροφιλοι όλο κέντρο Σαλόνικα και πολυχώροι είναι λίγο ξενερα, κανένα καλό μέρος λίγο παραεξω στη φύση δεν παίζει.  

Επεξεργάστηκε από xirolivado
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα. εγω θα μπορεσω λογικα οποτε κ αν γινει οποτε για μερος κ μερα κ ωρα οτι συμφωνησουν τα περισσοτερα παιδια!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Άντε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά κι εμείς..να οργανωνόμαστε δυο βδομάδες έμειναν....

σωστα!!!αργησαμε φετος.Λοιπον κατ αρχας ειπαμε για 2 νοεμβριου.σωστα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...