Jump to content
salonikatasos

1η συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα πολύ να έρθω σε μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη προκειμένου να σας γνωρίσω από κοντά, μόνο τον Βαγγέλη είχα γνωρίσει στην συνάντηση στο Κρυονέρι. Δυστυχώς στην ημερομηνία που κανονίσατε δεν μπορώ να ανέβω. Αλλά εάν κάνετε κάποια συνάντηση το διάστημα 24 με 27/12 θα είμαι Θεσσαλονίκη και θα έρθω (έχω ήδη κλείσει ξενοδοχείο, θα κάνω Χριστούγεννα Θεσσαλονίκη και φυσικά θα παρακαλάω να χιονίσει...) . 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

Θα ήθελα πολύ να έρθω σε μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη προκειμένου να σας γνωρίσω από κοντά, μόνο τον Βαγγέλη είχα γνωρίσει στην συνάντηση στο Κρυονέρι. Δυστυχώς στην ημερομηνία που κανονίσατε δεν μπορώ να ανέβω. Αλλά εάν κάνετε κάποια συνάντηση το διάστημα 24 με 27/12 θα είμαι Θεσσαλονίκη και θα έρθω (έχω ήδη κλείσει ξενοδοχείο, θα κάνω Χριστούγεννα Θεσσαλονίκη και φυσικά θα παρακαλάω να χιονίσει...) . 

 

 

Δεν πειράζει που δεν μπορείς τώρα φίλε Δημήτρη αυτό έλειπε να έχουμε και απαιτήσεις από ένα μέλος τόσο μακριά από το μέρος της συνάντησης ...όσο για το διάστημα που θα βρίσκεσαι Σαλόνικα για τα Χριστούγεννα δύσκολα να κάνουμε συνάντηση γιατί είναι γιορτινές ημέρες πολλοί λείπουν και άλλοι βρίσκονται με τις οικογένειές τους...ΑΛΛΑ το τονίζω...ΑΝ είναι να έρθει κανένας χιονιάς στα κοντά εκείνες τις ημέρες άνετα μπορεί να οργανωθεί κάτι στα γρήγορα το χουμε κάνει άλλωστε πολλές φορές....γι αυτό ποτέ δεν ξες ....αν θα είσαι μέσα στο φόρουμ εκείνες τις ημέρες θα ενημερώνεσαι και αν κανονίσουμε κάτι θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά όλοι μας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

θα είμαι Θεσσαλονίκη και θα έρθω (έχω ήδη κλείσει ξενοδοχείο, θα κάνω Χριστούγεννα Θεσσαλονίκη και φυσικά θα παρακαλάω να χιονίσει...) . 

Τα λόγια σου μαχαιριές στις προσήνεμες καρδιές μας...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δημητρη πρωτα ο θεος εγω λογικα εδω θα με εκεινες τις μερες οποτε στην χειροτερη ενα καφε θα τον πιουμε μεσα στην χριστουγεννιατικη χιονοθυελλα και θα βγαζουμε σελφι αφιερωμενς στον γιωργο..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, notios_polos είπε:

δημητρη πρωτα ο θεος εγω λογικα εδω θα με εκεινες τις μερες οποτε στην χειροτερη ενα καφε θα τον πιουμε μεσα στην χριστουγεννιατικη χιονοθυελλα και θα βγαζουμε σελφι αφιερωμενς στον γιωργο..χαχαχαχα

Κάτσε Βαγγέλη μηπως δεν μπορέσει να έρθει ο Δημσήτρης τελικά στη Σαλόνικα γιατι μπορεί να είναι αποκλεισμένηαπό το ύψος τοων Τεμπών και βορειότερα....🤣

μπορεί όμως να προλάβει να έρθει και να αποκλειστεί εδώ.....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 hours ago, notios_polos said:

δημητρη πρωτα ο θεος εγω λογικα εδω θα με εκεινες τις μερες οποτε στην χειροτερη ενα καφε θα τον πιουμε μεσα στην χριστουγεννιατικη χιονοθυελλα και θα βγαζουμε σελφι αφιερωμενς στον γιωργο..χαχαχαχα

Ω ρε παλαβομαρα.Και τα έλκυθρα θα διασχίζουν τη Τσιμισκή ενώ χιλιάδες αγιοβασιληδες θα κατεβαίνουν με Ταράνδους απ τα κάστρα προς τα κάτω και εσύ θα σπας τον πάγο στη παραλία και θα ψαρεύεις ψάρια με τη μπετονιά ενώ θα τρως μπουγάτσα .

Επεξεργάστηκε από Κώστας.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, notios_polos είπε:

δημητρη πρωτα ο θεος εγω λογικα εδω θα με εκεινες τις μερες οποτε στην χειροτερη ενα καφε θα τον πιουμε μεσα στην χριστουγεννιατικη χιονοθυελλα και θα βγαζουμε σελφι αφιερωμενς στον γιωργο..χαχαχαχα

Βαγγέλη μέσα για καφέ εννοείται, θα μιλήσουμε όταν πλησιάζουν οι μέρες. Για τα χιόνια ελπίζω να είμαι γουρλής και φέρω ιστορικό χιονια στη Σαλονίκη και ας αποκλειστω εκεί για μέρες , δε πειράζει...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδη ανθρωποι τυγχανουμε και δεν ξερει κανεις μας τι μας ξημερωνει κατα 80% λεω οτι θα ερθω και εγω γιατι το εχω καημο να δω καλυτερα την τεραστια αλλα πανεμορφη πολη σας και να τα πουμε απο κοντα . Ειχα ομως μια διαφωνια με τον φιλο Τασο περι των καιρικων προτιμησεων αλλα προς θεου δεν εχω κανενα προβλημα με το παιδι. Ισα ισα μου ειναι συμπαθης και τον παραδεχομαι που λεει με τετοιο θαρρος την γνωμη του διοτι ΔΕΝ ειναι προσβλητικος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, John_B. είπε:

Επειδη ανθρωποι τυγχανουμε και δεν ξερει κανεις μας τι μας ξημερωνει κατα 80% λεω οτι θα ερθω και εγω γιατι το εχω καημο να δω καλυτερα την τεραστια αλλα πανεμορφη πολη σας και να τα πουμε απο κοντα . Ειχα ομως μια διαφωνια με τον φιλο Τασο περι των καιρικων προτιμησεων αλλα προς θεου δεν εχω κανενα προβλημα με το παιδι. Ισα ισα μου ειναι συμπαθης και τον παραδεχομαι που λεει με τετοιο θαρρος την γνωμη του διοτι ΔΕΝ ειναι προσβλητικος.

Μακάρι να μπορέσεις να ερθεις φιλε Γιάννη να σε γνωρίσουμε από κοντά είναι ευκαιρία άσχετα με το το γνώμη έχει ο καθένας για όλα τα θέματα τις διαφωνίες μας και τα θέλω μας... είμαστε πάνω από όλα ενωμένοι γύρω από το ίδιο χόμπι κσι μακάρι στο μέλλον να γίνουν κσι άλλες συναντήσεις στις οποίες θα μπορέσουν να παραβρεθούν και άτομα από μακριά είτε εμείς από εδώ είτε εσεις είτε από οπουδήποτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχώς ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ δεν θα μπορούσε να είναι εξαίρεση.. λογικά ξεκίνησε γρίπη σήμερα, προς το παρόν όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά θα δούμε πως θα εξελιχθεί.. Μόνο αν η κατάσταση γίνει πραγματικά ανυπόφορη δεν θα έρθω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δυστυχώς ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ δεν θα μπορούσε να είναι εξαίρεση.. λογικά ξεκίνησε γρίπη σήμερα, προς το παρόν όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά θα δούμε πως θα εξελιχθεί.. Μόνο αν η κατάσταση γίνει πραγματικά ανυπόφορη δεν θα έρθω.

Φίλε μου καλημέρα....Περαστικά γιατί θέλω να έρθεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, John_B. είπε:

Φίλε μου καλημέρα....Περαστικά γιατί θέλω να έρθεις...

καλημέρα φίλε Γιάννη, μακάρι να ήταν τόσο εύκολο, αλλά εφόσον έχει ξεκινήσει σήμερα συνήθως θέλει 10 μέρες για να φύγει. Το μόνο που ελπίζω είναι να μην με πάει όπως τον περασμένο Μάιο, που αρρώστησα Κυριακή του Πάσχα και τα ουσιαστικά συμπτώματα άρχισαν να υποχωρούν 20 Μαίου!!. Αλλά πρέπει να σκεφτώ και τους άλλους. Έστω ότι έρχομαι κρίμα να αρρωστήσει κάποιος εξαιτίας μου.

 

Υ.Γ Φεύγω ξεκινάει η καινούργια ακαδημαϊκή σαιζόν.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα τα παιδια. Τελικα 2 Νοεμβριου 6 το απογευμα? Ισχυει? Ειμαι κι εγω μεσα. Αντε να ανασυνταχθουμε λιγο, χειμωνας ερχεται!😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, George Trilofianos είπε:

Καλησπερα τα παιδια. Τελικα 2 Νοεμβριου 6 το απογευμα? Ισχυει? Ειμαι κι εγω μεσα. Αντε να ανασυνταχθουμε λιγο, χειμωνας ερχεται!😁

Ναι Γιώργο Σαββάτο 2 του μήνα αυτό που έρχεται δηλαδή στις 6 το απόγευμα στο Alea στο μεγαρο μουσικής δίπλα...άντε να τα πούμε και από κοντά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

δυστυχώς ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ δεν θα μπορούσε να είναι εξαίρεση.. λογικά ξεκίνησε γρίπη σήμερα, προς το παρόν όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά θα δούμε πως θα εξελιχθεί.. Μόνο αν η κατάσταση γίνει πραγματικά ανυπόφορη δεν θα έρθω.

Δεν πειράζει Μιχαήλ εσύ να σαι καλά να γίνεις γρήγορα καλά και οι συναντήσεις δεν τελειώνουν θα έχουμε και άλλες...!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

δυστυχώς ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ δεν θα μπορούσε να είναι εξαίρεση.. λογικά ξεκίνησε γρίπη σήμερα, προς το παρόν όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά θα δούμε πως θα εξελιχθεί.. Μόνο αν η κατάσταση γίνει πραγματικά ανυπόφορη δεν θα έρθω.

Λογικά ξεκίνησε με την κακοκαιρία και θα φύγει σε 3 μέρες που τελειώνει η κακοκαιρία;!!!! η κ.λ.γριπη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

Λογικά ξεκίνησε με την κακοκαιρία και θα φύγει σε 3 μέρες που τελειώνει η κακοκαιρία;!!!! η κ.λ.γριπη...

αρρωστος φάρμακα ονειρεύεται χεχε.  Αύριο θα καταλάβω καλύτερα που το πάει. Προς το παρόν ζεστό γάλα και χαμομήλι τίποτα άλλο.  Και απλά ελπίζω για το καλύτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Καλημέρα. Σάββατο στο αλέα. Τη συνέχεια δεν θα την ακολουθήσω γιατί έχω αγώνα 21.15

Τι αγώνα έχεις 21.15;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...