Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα σε όλους με καλές βροχοχιονοαναφορές...μακάρι ο Οκτώβρης να φέρει την 1η ψυχρή εισβολή με τα πρώτα χιόνια στα ορεινά και να μας ανάψει καλοριφέρ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλη μια χαλια καιρικη μερα εδω αττικη ηλιος απο νωρις με αρκετη ζεστη - υγρασια.. περιμενουμε αλλαγη μετα τις 3 του μηνα λιγο υπομονη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα.  Αρκετή ζέστη στο Ιλιον με τη μέγιστη να φτάνει τους 30,1 βαθμους. 

26 βαθμοί στα 1000μ των Τζουμέρκων!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα σε όλα τα παιδιά! Αλλά αυτή η αηδία δεν λέει να σταματήσει....στους 31 είμαστε τώρα και ανεβαίνει και άλλο πραγματικά τα νευρα τσατάλια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα κι από εμένα... πραγματικά δεν υπάρχει! Αρχές Οκτώβρη και άνοιξα κλιματιστικό... σίγα μη κάτσω να σκάσω..... !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28,5 η μέγιστη σήμερα

18,5 τωρα που ειναι ελαχιστη ως την ωρα που μιλαμε.

λιγο καλυτερα σημερα εδω με σχεδον 1 βαθμό κατω απο χθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31,4 βαθμοί σήμερα εδώ η μέγιστη πρώτη μέρα του Οκτώβρη..!!! στους 14,9 είχε πέσει η ελάχιστη ενώ τώρα βρισκόμαστε στους 20,3...υπομονή δυο μερούλες ακόμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βραδυ 1 οκτωβρη με ανεμιστηρα και να τρωω παγωτο δηλαδη νταξει τρομερο φθινοπωρο περναμε παλι..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά δεν έχω λόγια...

Ελάχιστη 17,5. Ως εδώ καλά.

Μέγιστη 28,1! Είναι η μεγαλύτερη μέγιστη Οκτωβρίου που έχει καταγραφεί απ'το σταθμό στα 4 χρόνια λειτουργίας του!

Λογικά και κατά 99,9%, θα είναι και η μέγιστη μηνός...

20,8 αυτή την ώρα, θερμοκρασία Ιουλίου και Αυγούστου, όχι 1ης Οκτωβρίου...

Απίστευτη εμμονή ο υποτροπικός φέτος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα σε όλη τη μετεοπαρέα. 23,1 βαθμοί τώρα στον Εύοσμο με 80% υγρασία.Δυο φορές έβρεξε το σεπτέμβριο και είχαμε πλυμμήρες.Δύσκολος μήνας ο οκτώβριος.Εύχομαι να μην υπάρχουν ακραία φαινόμενα.😯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα λέω να μη γκρίνιαξω αλλά πραγματικά ΑΠΑΛΕΥΤΗ ημέρα σημερα. ..

31 !!!!! έγραψε ο σταθμός μου σαν να μην πέρασε μια μέρα άπτο καλοκαίρι. ..

23 η ελάχιστη. ..

22.5 τώρα με ένα ελαφρύ νοτιαδακι και 80% υγρασία αρρώστια πονοκέφαλος. ..

Πάλι καλά που πέραν του ότι μικραίνει η μέρα αλλάζει και η ώρα τέλη του μήνα κι έτσι το 30αρι θα είναι για ακόμα πιο λίγες ώρες την ημέρα !!!!😯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 οκτωβρη και ανοιξα κλιματισμο

που φτασαμε

11  το βραδυ 24 βαθμους με 80% υγρασια καθομαι με σωβρακο και αχνοακουγεται ενας θαναηλακης απο το καφενειο απεναντι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ημέρα Οκτώβρη κατακαλόκαιρο στα Γιάννενα ειδικά μέσα στο λεωφορείο σκάσαμε. Βέβαια εδώ τελείωσε οριστικά το καλοκαίρι ήδη αύριο θα έχουμε πιθανώς τα πρώτα φαινόμενα, και την Πέμπτη τα πρωτοβρόχια, καθώς τα 70 χιλιοστά της προηγούμενης φοράς ήταν πιο καλοκαιρινής καταιγίδας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

1 ημέρα Οκτώβρη κατακαλόκαιρο στα Γιάννενα ειδικά μέσα στο λεωφορείο σκάσαμε. Βέβαια εδώ τελείωσε οριστικά το καλοκαίρι ήδη αύριο θα έχουμε πιθανώς τα πρώτα φαινόμενα, και την Πέμπτη τα πρωτοβρόχια, καθώς τα 70 χιλιοστά της προηγούμενης φοράς ήταν πιο καλοκαιρινής καταιγίδας.

τα 70 χιλιοστα τα ενοιωσα στο πετσι μου...τετοια συχνοτητα αστραπων δεν εχω ξαναδει τοσα χρονια εκει

δεν ηταν τοσο καλοκαιρινης φυσης ..μιλαμε για 4 το βραδυ οπου εσκασε καταιγιδα απο ιονιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

τα 70 χιλιοστα τα ενοιωσα στο πετσι μου...τετοια συχνοτητα αστραπων δεν εχω ξαναδει τοσα χρονια εκει

δεν ηταν τοσο καλοκαιρινης φυσης ..μιλαμε για 4 το βραδυ οπου εσκασε καταιγιδα απο ιονιο 

Αχ τυχερέ εγώ πετούσα με το αεροκπλάνο.. Και οι αστραπές ήταν από το άλλο παράθυρο!!!🤬 Σε παρακαλώ πέσμου ότι έχεις βίντεοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16-31 η θερμοκρασία στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης σήμερα. Πραγματικά δεν υπάρχει αυτή η φετινή αηδία. Βέβαια κι άλλους Οκτώβρηδες είχαμε σχεδόν 30αρια αλλά το φετινό ποτέ δε θυμάμαι να έγινε μόνο ίσως το 2012 όπου πάλι μπήκε ο Οκτώβρης με 30αρια+. Τελευταία φορά που 30αρισε Οκτώβρης ήταν το 2017 με εκείνο το επεισοδιακό 30αρι στις 18/10!!! Βέβαια εκείνο το πρωί η ελάχιστη είχε πέσει στους 10 κι όχι στους 16.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΑΧΑ σήμερα που ειναι τα γενέθλια μου τι χαζοκαιρο θα κάνει είδη ξεκινήσαμε με 16 ολόκληρους βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες.

2/10 να ξημερώνεις με 22c και την υγρασία στο 85%...

Κατά τα άλλα δεν έχει αλλάξει τίποτα για τα μελλούμενα από αυτά που γράφτηκαν εδώ και λίγες μέρες.

Η Αττική πάει για πέρασμα βροχοπτώσεων απογευματοβραδο Παρασκευής με πρωινό Σαββάτου.Στα δυτικά θα πέσει πολύ νερό,ενώ και τα λίγο πιο μακρινά φαίνονται να επιβεβαιώνονται καθώς πάμε για 2ημερη-3ημερη βροχοκαιρια.

Όρος Αιγάλεω τώρα.

IMG_20191002_074400.thumb.jpg.0bf0e6052e1311461ad11423b0e6879b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες. ..γίναμε Λονδίνο όσον αφορά την υγρασία ένα σύννεφο μούχλα πάνω άπτο λεκανοπέδιο με 85-90 άρια υγρασίες και θερμοκρασίες Ιουλίου. . 

Οριακά για αιρκοντισιον 2 οκτώβρη μπράβο !!!!!

Ελαχιστη 20.3 με 88% υγρασία κ αηδία. ...ήδη 24 ναι γκαζώνει αλύπητα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

97% υγρασία ομίχλη και 12,4 το πρωί πεδιάδα της Ημαθίας,Π.Σκυλιτσι, άκρως φθινοπωρινό σκηνικό

Επεξεργάστηκε από xirolivado
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...