Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βαλε μπουφαν Γιωργη,μην πουντιασεις...🤓🤓🤓

 Χαχα μιλάς εκ του ασφαλούς βουνισιε

Ακόμα ξεμπλετσιατος,ηπειρωτική λέξη, κοιμάμαι φίλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Εχω την αισθηση οτι αυριο θα εχει εκπληξεις στην Αττικη κυριως προς το βραδυ...Προκαλω το φιλαρακι μου απο το περαμα που τα ψαχνει κατι τετοια να ριξει μια ματια...Κατι μου λεει οτι ο σαρωνικος αυριο θα εχει κεφια...

Ναι ναι τωρα αμεσως...Ξερεις Σακη μου...επειδη ολοι ακομα σηκωνουμε τα βρακια μας απο το προχθεσινο shelf cloud και αλειφομαστε με κρεμοyλες, να βολευτουμε προς στιγμην στο οτι στην Αν Στερεα θα βγουν διασπαρτες βροχες με τοπικες γιδες?Ασε που οταν φτασουν αυτες εδω εμεις μπορει να....💤

Στους 22.3c με βοριαδακι στα 4bf εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ναι ναι τωρα αμεσως...Ξερεις Σακη μου...επειδη ολοι ακομα σηκωνουμε τα βρακια μας απο το προχθεσινο shelf cloud και αλειφομαστε με κρεμοyλες, να βολευτουμε προς στιγμην στο οτι στην Αν Στερεα θα βγουν διασπαρτες βροχες με τοπικες γιδες?Ασε που οταν φτασουν αυτες εδω εμεις μπορει να....💤

Στους 22.3c με βοριαδακι στα 4bf εδω.

Εδω μονο ΑΝΑΦΟΡΕΣ παιδες!!!🤓🤓🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, teo_73 είπε:

Ναι ναι τωρα αμεσως...Ξερεις Σακη μου...επειδη ολοι ακομα σηκωνουμε τα βρακια μας απο το προχθεσινο shelf cloud και αλειφομαστε με κρεμοyλες, να βολευτουμε προς στιγμην στο οτι στην Αν Στερεα θα βγουν διασπαρτες βροχες με τοπικες γιδες?Ασε που οταν φτασουν αυτες εδω εμεις μπορει να....💤

Στους 22.3c με βοριαδακι στα 4bf εδω.

Πανσοφε γεροντα για αυριο αυριο βραδυ μεχρι ξημερωματα αναφερεσαι ετσι??Γιατι απο δευτερα πρωι οι βροχες δε νομιζω να ειναι απλα διασπαρτες αλλα γενικευμενες...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανοιξιάτικος ο καιρός εδώ σήμερα. Στους 24 βαθμούς η θερμοκρασία σήμερα με ηλιοφάνεια. Τώρα έχει 16 (21:20).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Πανσοφε γεροντα για αυριο αυριο βραδυ μεχρι ξημερωματα αναφερεσαι ετσι??Γιατι απο δευτερα πρωι οι βροχες δε νομιζω να ειναι απλα διασπαρτες αλλα γενικευμενες...😜

Απορώ ρε συ Σάκη γιατί ο Τάσος σιχαίνεται τόσο πολύ τις βροχές!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Απορώ ρε συ Σάκη γιατί ο Τάσος σιχαίνεται τόσο πολύ τις βροχές!!!

Ο Τασουλης φιλε μου το εχει ξεκαθαρισει χρονια τωρα απο το αλλο φορουμ..Δε γουσταρει τις βροχες παρα μονο το χιονι..Προφανως και δε συμφωνω μαζι του αλλα ειναι σεβαστα πληρως τα θελω του καθενος...Εδω μεσα δεν ειμαστε ολοι καιροφιλοι...Υπαρχουν και καποιοι που ειναι μονο χιονοφιλοι και καυσωνακηδες ταυτοχρονα...Εγω παλι ειμαι μια κατηγορια μονος μου...Πρωτα βροχες και πλυμμηρες και μετα το χιονι...Ναι μεν καιροφιλος αλλα πρωτιστως καταιγιδακιας...Εν ολιγοις ο καθενας με τις κ..λες του..🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εδω μονο ΑΝΑΦΟΡΕΣ παιδες!!!🤓🤓🤓

Παροτι παρεσυρθη εις την ακολασια απο τον καταιγιδακια εδωσα και τη φτωχη μου αναφορα κυριε Γιωργο🙃

Το 4αρακι που ειχα πριν πλακα πλακα εγινε 5αρακι.🌬️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Πανσοφε γεροντα για αυριο αυριο βραδυ μεχρι ξημερωματα αναφερεσαι ετσι??Γιατι απο δευτερα πρωι οι βροχες δε νομιζω να ειναι απλα διασπαρτες αλλα γενικευμενες...😜

Μπα...δε γινεται δουλεια ετσι.Πρεπει η κονσολα στην επομενη αναβαθμιση να μετατραπει σε Artificial Intelligence 🤖 να μπαναρει οσους ειναι εκτος θεματολογιας του τοπικ.

👴 να σε πει το πρωτο σου κουτσουβελο,οταν πρωτομιλησει

κι υστερα να σου ευχηθει,σταγονα να μη ριξει! ⛈️🔚

Ακου κει γερο....😇  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα γία την παραπάνω συζήτηση που είχατε να ξέρετε εγώ είμαι χιονοφίλος. ............😂Τέλος πάντων ξεκινάμε στο πλατυ με 13 βαθμούς και όχι ομίχλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γύρω στις 8:00 το θερμόμετρο στην αυλή ήταν τους 12 βαθμούς . Πλησιάζουμε προς μονοψηφιες σιγά σιγά έστω σε αναστροφικά σημεία . 15,7 η ελάχιστη στον σταθμό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ηλιος με κατι σκορπισμενα συννεφα για εδω.. απλα μετα το μεσημερι ισως κανει κατι αν και δυσκολα.. αυριο και μεθαυριο παντος εφτασε η μερα της Αττικης και οχι μονο για δυνατο νερο ..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα νοτιοδυτικα ο καιρος εχει κλεισει..Σταδιακα πυκνωνουν οι νεφωσεις και στην κεντρικη πελοποννησο..Λογικα προς το μεσημερι η λιγο μετα θα κλεισει εκ νεου και στην Αττικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξηση συννεφιας αττικη παμε για καμια βροχη μεσημερι και μετα αν και δυσκολα για σημερα.. απο βραδυ και μετα παμε για πολυ νερο ειδικα σε δυτικη αττικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας κανω μια αναφορα και γω.ηλιοφανεια  ακολουθησε την μουνταδα και τις βροχες 😎χτες είχαμε  9.3c-21c με αερακι ενώ σημερα η ελαχιστη ηταν 9.2c. και στους 20.7c τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλοκαιράκι σήμερα εκτός που εινσι τελείως αίθριος ο καιρός η θερμοκρασία έπιασε τους 25,4 που λογικά θα είναι και η μέγιστη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετή συννεφιά αυτή τη στιγμή πάνω από την Πάρνηθα, δεν φαίνεται όμως να κάνει κάτι. Νωρίς το πρωί που βγήκαμε με την παρέα για τρέξιμο είχαμε ολιγόλεπτο ψιχαλισμα στην περιοχή της Φιλοθέης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τις 3 τελευταιες ωρες εχει αρκετη μαυριλα απο δω πανω,αλλα δεν δινει φυσικα κατι.

Χαρακτηριστικη η εικονα απο την καμερα του σταθμου του Κωνσταντινου απο Ιπποκρατειο

http://ippokrateiospoliteia.forecastweather.gr/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δροσια στην αττικη τωρα η μονη μερα που δεν εβαλα ανεμιστηρα μετα απο καιρο.. σε αναμονη για τις βροχες που ερχονται ..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...