Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές πρώτης φθινοπωρινής κακοκαιρίας 3-5 Οκτώβρη 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πρώτη φθινοπωρινη κακοκαιρία πέρασε για την Ηπειρο.  Όπου άφησε τίμια ύψη βροχης. 

 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς για ακόμα μια φορά η περιοχή μου έμεινε εκτός των έντονων φαινομένων, με εξαίρεση τους θυελλώδεις ΒΔ ανέμους! 

4 χιλιοστά στο σύνολο... κ η γη ακόμα διψάει! 17.2c η ελάχιστη με την υγρασία στα ύψη... σχεδόν 100%!!!

Σε αντίθεση με την Χαλκίδα πολλες περιοχές της Εύβοιας είχα έντονα φαινόμενα κ χαλαζι!!! Ερέτρια-Αλιβέρι-Αιδηψός-Λίμνη!

Στην Αμαρυνθο έσπασαν τζάμια αυτοκινήτων από το χαλαζι! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε όλα τα παιδιά! 

Με ηλιοφάνεια ξεκινάμε την ημέρα μας σήμερα εδώ μετά από το χτεσινό διάλειμμα φθινοπώρου! Πολύ καλή διαύγεια και ορατότητα και θερμοκρασία σχεδόν στους 17..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το που βγήκε ο ήλιος φαίνεται το πρόβλημα που άφησε το χαλάζι στις περιοχές από Χολαργό Παπάγου μέχρι Ζωγράφου Ιλίσια...... Όλα τα αυτοκίνητα και μιλάμε για πολλές χιλιάδες έχουν από πολλές έως αμέτρητες λακουβες... Στην οικογένεια 2 αυτοκίνητα εγώ 1 αδερφός μου και 1 ο πατέρας μου έχουν βομβαρδίστει...... Του κολλητού μου 10 ημερών ένα Kia Sportage 35.000 ευρώ έχει δραματική εικόνα...... 

Οποίος δεν έχει ασφάλεια για φυσικές καταστροφές απλά την πάτησε.... 

Τέτοιο πράγμα δεν έξω ξαναδεί..... Ήταν πρωτόγνωρο και άκρως επικυνδυνο... Ευτυχως δεν είχαμε θύματα πάρα μόνο ανοιγμένα κεφαλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

91,8 χιλιοστα εδωσε στα Γιαννενα η κακοκαιρια που περασε στον σταθμο του Ε.Α.Α

Θερμοκρασιες τωρα στην ηπειρο σε σταθμους του Ε.Α.Α

Μετσοβο 10,9

θεοδωριανα 15,4

Ιωαννινα 17,8

Αρτα 22,8

Πρεβεζα 23

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Με το που βγήκε ο ήλιος φαίνεται το πρόβλημα που άφησε το χαλάζι στις περιοχές από Χολαργό Παπάγου μέχρι Ζωγράφου Ιλίσια...... Όλα τα αυτοκίνητα και μιλάμε για πολλές χιλιάδες έχουν από πολλές έως αμέτρητες λακουβες... Στην οικογένεια 2 αυτοκίνητα εγώ 1 αδερφός μου και 1 ο πατέρας μου έχουν βομβαρδίστει...... Του κολλητού μου 10 ημερών ένα Kia Sportage 35.000 ευρώ έχει δραματική εικόνα...... 

Οποίος δεν έχει ασφάλεια για φυσικές καταστροφές απλά την πάτησε.... 

Τέτοιο πράγμα δεν έξω ξαναδεί..... Ήταν πρωτόγνωρο και άκρως επικυνδυνο... Ευτυχως δεν είχαμε θύματα πάρα μόνο ανοιγμένα κεφαλια

Στην περιοχή μου δεν έχω δει ποτε χαλαζι!!!! Μα ποτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

91,8 χιλιοστα εδωσε στα Γιαννενα η κακοκαιρια που περασε στον σταθμο του Ε.Α.Α

Θερμοκρασιες τωρα στην ηπειρο σε σταθμους του Ε.Α.Α

Μετσοβο 10,9

θεοδωριανα 15,4

Ιωαννινα 17,8

Αρτα 22,8

Πρεβεζα 23

Ξεδίψασε η Ήπειρος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...