Jump to content
Κώστας.

Ποιο είναι το δεύτερο αγαπημένο σας καιρικό φαινομενο

Ποιο ειναι το 2ο στη σειρά αγαπημένο σας καιρικό φαινόμενο και γιατι;  

26 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο ειναι το 2ο στη σειρά αγαπημένο σας καιρικό φαινόμενο και γιατι;

    • Καυσωνας
    • Καταιγιδα
    • Δυνατός αερας
      0
    • Ψιλοβροχο-σπρευ
    • Χαλαζοπτωση
    • Ομιχλη
    • Η πάχνη και η θερμοκρασιακή αναστροφη
    • Η βροχη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα να κάνω δημοσκόπηση για το ποιο είναι το αγαπημένο σας καιρικό φαινόμενο αλλά η απάντηση θα ήταν αποτέλεσμα εκλογών ΕΣΣΔ, οπότε το άλλαξα στο ποιο είναι το δεύτερο στη σειρά αγαπημένο σας καιρικό φαινόμενο μετά το χιονι. Για να δούμε λοιπόν,  πόσοι και ποιοι αγαπούν τον καύσωνα, τη καταιγίδα, το χαλάζι,  τον δυνατό αέρα, το ψιλόβροχο,  την ομίχλη κτλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται μετά τον άρχοντα των καιρικών φαινομένων, τρελαίνομαι για καταιγίδες!!!! Πολύ δυνατό καιρικό φαινόμενο, κεραυνοί, αστραπές, χαμός και θέαμα! Ότι καλύτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα μ αρέσει ο καύσωνας , να ιδρώνεις, να μη μπορείς να κουνηθεις και να κανει 30 βαθμους τη νυχτα , να κοιμασαι με ανοιχτές τις πόρτες και να μη δροσίζει το σπίτι, να πίνεις η να τρως κάτι και μετά να γίνεσαι μούσκεμα στον ιδρώτα, να φορας όσο το δυνατόν λιγότερα ρούχα, να έχεις αναμμένο τον ανεμιστήρα το μεσημέρι, να βρέχεσαι το μεσημέρι με το λάστιχο στην αυλή και να μη κρυώνεις, να είναι όλος ο κόσμος έξω σε αυλες και σε πάρκα τα βράδυα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομίχλη...όσο πιο παχιά τόσο το καλύτερο.Αγσπημενη στιγμή ομίχλης η πρωτοχρονιά του 97 που έγινε η Θεσσαλονίκη πολιτιστική πρωτεύουσα μέσα σε πυκνή ομίχλη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Εμένα μ αρέσει ο καύσωνας , να ιδρώνεις, να μη μπορείς να κουνηθεις και να κανει 30 βαθμους τη νυχτα , να κοιμασαι με ανοιχτές τις πόρτες και να μη δροσίζει το σπίτι, να πίνεις η να τρως κάτι και μετά να γίνεσαι μούσκεμα στον ιδρώτα, να φορας όσο το δυνατόν λιγότερα ρούχα, να έχεις αναμμένο τον ανεμιστήρα το μεσημέρι, να βρέχεσαι το μεσημέρι με το λάστιχο στην αυλή και να μη κρυώνεις, να είναι όλος ο κόσμος έξω σε αυλες και σε πάρκα τα βράδυα

Πρώτον λέγεται μαζοχισμός, δεύτερον δεν έχει επιλογή χιόνι χεχε. Γιατί πολύ απλά οι δυνατές καταιγίδες, οι πραγματικά δυνατές όμως, όχι τα αστεία, μου αρέσουν περισσότερο και από 30ποντο χιόνι. Δεν έζησα τίποτα τέτοιο φέτος. ... Δεν μπορώ να συμμετάσχω θεωρητικά, αλλά θα βάλω τις καταιγίδες, μιας και ένα 10ποντο μπορεί να ξεπεράσει μια τυπική καταιγίδα, όμως όσο δυνατότερη η καταιγίδα, η λατρεία μου για αυτή αυξάνεται εκθετικά, ενώ για το ύψος του χιονιού με την λατρεία η συνάρτηση είναι γραμμική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...