Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιμενει το gfs που μολις τρεχει για νεες βροχες Αττικη 8 του μηνα μαλιστα αυξησε και τα φαινομενα για να δουμε..

 

102-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Μακρυα μεν... τάση δε...

6B209078-4E87-4227-B950-621FC23C57FF.png

Για αυτό το λογο κοιταμε μονο τα ανσάμπλ για το μακρινα.Και χιονια να εβγαζε,παλι σημασια δεν θα εδεινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο περιεργεια επειδη κατι μου θυμιζαν οι χαρτες που βγαινουν σαν προοπτικη κοιταξα στο παρελθον και εχει οντος πολλες ομοιοτητες με το πιθανο σημερα.ετσι ειχαν ξεκινησει τοτε καπως ετσι ξεκιναν και τωρα archives-1979-11-15-12-0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

απο περιεργεια επειδη κατι μου θυμιζαν οι χαρτες που βγαινουν σαν προοπτικη κοιταξα στο παρελθον και εχει οντος πολλες ομοιοτητες με το πιθανο σημερα.ετσι ειχαν ξεκινησει τοτε καπως ετσι ξεκιναν και τωρα archives-1979-11-15-12-0.png

Τι χειμωνας ακολουθησε τοτε? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πειράζει που θέλω να πάνε όλον τον χειμώνα οπως χάρτες έτσι όπως το δείχνει ο τζίφος  για τις επόμενες 10 μέρες?😚

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πειράζει που θέλω να πάνε όλον τον χειμώνα οπως χάρτες έτσι όπως το δείχνει ο τζίφος  για τις επόμενες 10 μέρες?😚

Και εμείς;;;;🥴

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Και εμείς;;;;🥴

εε πέρσι ήταν λίγο πολύ χειμώνας προσήνεμων. στα Γιάννενα είχαμε χιόνι, αλλά ο χειμώνας διήρκεσε στην ουσία 20 μέρες. το υπόλοιπο ήταν ήλιος ήλιος και πάλι ήλιος, και ανατολικός ανατολικός και πάλι ανατολικός.  Δεν θα είμαι δηλαδή καθόλου ευχαριστημένος αν έβγαινε κάτι παρόμοιο με το περσινό. . Πάντα για τα Γιάννενα αυτό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερμοκρασιακα ειμαστε αρκετα πανω από τα κλιματικα,αλλα τα διαγράμματα υετου είναι αρκετα ελπιδοφορα για την συνεχεια .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Τι χειμωνας ακολουθησε τοτε? 

πολυ καλος  πολυ βροχερος θαψιμο συνεχομενο σε δυτικη μακεδονια και γιαννενα ολα τα ημιορεινα και πανω σε ολη την χωρα πρεπει να ειχαν τονους χιονι ενω ειχαμε και ψυχρες εισβολες και για πιο χαμηλα χωρις ομως τον απολυτο πεδινο χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πολυ καλος  πολυ βροχερος θαψιμο συνεχομενο σε δυτικη μακεδονια και γιαννενα ολα τα ημιορεινα και πανω σε ολη την χωρα πρεπει να ειχαν τονους χιονι ενω ειχαμε και ψυχρες εισβολες και για πιο χαμηλα χωρις ομως τον απολυτο πεδινο χιονια

Αυτό είναι έπος  άντε να ζήσω έναν χειμώνα στα Γιάννενα που δεν θα ξεχάσω ποτέ. Αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν καλούπια. Ένα 2004-2005 θέλω να ζήσω. Να είμαι στα Γιάννενα που άκουγα ότι ήταν βροχερά και χιονιστερά [το οριακό στρώσιμο πάντα] Μόνο ένας χειμώνας έμοιαζε παραπάνω με αυτό και αυτός ήταν ο προπέρσινος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Winter 2001-02 is loading..... 70%!!

13 με 16 δεκεμβριου!!!!..το 0 στην ευρυτανια και το -7 στις σερρες...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό είναι έπος  άντε να ζήσω έναν χειμώνα στα Γιάννενα που δεν θα ξεχάσω ποτέ. Αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν καλούπια. Ένα 2004-2005 θέλω να ζήσω. Να είμαι στα Γιάννενα που άκουγα ότι ήταν βροχερά και χιονιστερά [το οριακό στρώσιμο πάντα] Μόνο ένας χειμώνας έμοιαζε παραπάνω με αυτό και αυτός ήταν ο προπέρσινος

Σου ρίχνει 70 χιλιοστά και πάλι ζητάς το κάτι πιο ακραίο... δεν ικανοποίησε με τίποτα βρε!!!😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Σου ρίχνει 70 χιλιοστά και πάλι ζητάς το κάτι πιο ακραίο... δεν ικανοποίησε με τίποτα βρε!!!😅

ποτιστικά τα έριξε σε πολλές ώρες. το θέμα είναι να τα κάνει σε μία ώρα αυτά. Και 300 χιλιοστά να έπεφταν σε μια μέρα θα με ενδιέφερε σε πόσο χρονικό διάστημα τα έριχνε. Δηλαδή αν μου κάνεις μια υπερκταιαγίδα πανικός από αστραπές και τέτοια  και μου βγάζεις 20 χιλιοστά, σε σύγκριση με ισχυρή 24ωρη ποτιστική που  μπορεί να μου δώσει 200, τότε θα πάρω την καταιγίδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

13 με 16 δεκεμβριου!!!!..το 0 στην ευρυτανια και το -7 στις σερρες...χαχαχαχαχα

 Βαγγέλη οριακά είμαι  νομίζω για deja vu.. Χαχαχα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωχ.. άρχισε η τούμπα τυ τζίφου προς ευρωπαίος στο 12αρι.. Ούτε σε φθινοπωρινή βερσιόν δεν μπορεί να βγάλει εύκολα την διάταξη που ψάχνω τελικά.. 

 

πρέπει να κάνει και ο ευρωπαίος θετικές κινήσεις, μιας και η μεταβλητές στην Αμερική δεν είναι πολύ μακριά πλέον.  Δεν είναι βέβαια ότι δεν δίνει βροχές, αλλά είπαμε, θέλω ακραία.καλό το αικον, χάλια το γαλλικό

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

απο περιεργεια επειδη κατι μου θυμιζαν οι χαρτες που βγαινουν σαν προοπτικη κοιταξα στο παρελθον και εχει οντος πολλες ομοιοτητες με το πιθανο σημερα.ετσι ειχαν ξεκινησει τοτε καπως ετσι ξεκιναν και τωρα archives-1979-11-15-12-0.png

Ο αζορας σιγα σιγα θα περπαταει προς ανατολας και θα κανει το μπαμ στις καταληλες ημερομηνιες για τα βορεια  κι εξακολουθωντας το περπατημα θα μας περασει ολους ενα χερακι😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...