Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι να τον κανεις φιλε μου αυτο το μοντελο στον υετο ειναι τσιρκο..με εδινε 10 χιλιοστα και στη τελευταια ανανεωση με δινει 30..ποιο αικον και ολα το ιδιο εκαναν..ακολουθησαν τον ευρωπαιο στα 30 χιλιοστα απιστευτα πραγματα...και το ιδιο εγινε και στη πρωτη κακοκαιρια..βεβαια εξω επεσαν αλλα παλι ο ευρωπαιος τα περισσοτερα εδινε και τα αλλα ψιχουλα..και τον ακολουθησαν στο τελος ...για τη περιοχη μου μιλαω στους αλλους δε ξερω τι εκανε

Θελω να δω κατι καλυτερο απο gfs γιατι δεν δινει σχεδον τιποτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Θελω να δω κατι καλυτερο απο gfs γιατι δεν δινει σχεδον τιποτα...

Μη τα δινεις σημασια ακυρα ειναι ολα ...ηδη ο υετος εχει κατανεμηθει αλλιως αλλου οι κεραυνοι ειναι...η ηπειρος δεν εχει κεραυνους και επεσαν σε μενα απο την απο δω μερια...τι περιμενεις...απολαυσε και οτι ριξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μη τα δινεις σημασια ακυρα ειναι ολα ...ηδη ο υετος εχει κατανεμηθει αλλιως αλλου οι κεραυνοι ειναι...η ηπειρος δεν εχει κεραυνους και επεσαν σε μενα απο την απο δω μερια...τι περιμενεις...απολαυσε και οτι ριξει

Για να απολαυσω πρεπει να ριξει ομως....εσυ ετσι πως το βλεπεις , θα εχουμε εδω καμια καταιγιδα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Για να απολαυσω πρεπει να ριξει ομως....εσυ ετσι πως το βλεπεις , θα εχουμε εδω καμια καταιγιδα?

Εγω λεω ναι θα εχετε βροχη δε κερω για καταιγιδα αλλα θα βρεξει...αλλα δε ξερω τη περιοχη σου και καλα ..αν ηταν για δυτικη μακεδονια θα ξερα κεντρικη και κοντα στη θεσσαλονικη δυσκολη περιοχη...παντως περασαν ευκολα οι βροχες τη πινδο αρα θα κατανεμηθει κι αλλου ο υετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολικο κρυο βορειοανατολικα μας λιγο θελει και κατεβαινει στην χωρα μας τωρα ετρεξε το καναδικο μοντελο gem για να δουμε..

gem-1-234.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απ' ότι φαίνεται ο σπαστικός αντικυκλωνας της Ουκρανίας και του Καζακστάν θα κάνει άλλη μια φορά το "θαυμα" του και δεν θα αφήσει καμία ψυχρή αερια μάζα να πλησιάσει τα Βαλκάνια.

 

Για εδώ κάτω τώρα, φαίνεται να σταματάει η περίοδος βαρετοκαιριας που εχουμε τις τελευταίες 15 μέρες σχεδόν. Την Πέμπτη φαίνονται κάποιες βροχές και μετά πάλι από τις 18 και μετά, λίγο μακρια βέβαια...

ens_image.png.3f4ff3ea9296841ea2a540dcc70f154f.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nαι οκ .Μη κοιταμε τοσο μακρινα. Ναι συμφνωνω!

Αλλα οταν βλέπεις απουσία κρύου εκει πανω Ρωσια, ενα ρίgfsnh-0-204.thumb.png.5b7c30356158d785daaa74432132a6f1.pngγος σαν ρευμα περνάει τη ραχοκοκκαλια σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ το είχα πει χίλιες φορές να μην χαιρόμαστε για τον μπάστακα τον οκτώβριο. ορίστε πάλι ήρθε, και θα καθίσει αρκετά φαίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο ευρωπαιος ειναι ταφοπλακα σαν προοπτικη.Ευτηχως ειναι μοντελο σε κριση και διατηρουμε μια ελπιδα οχι σονι και ντε για κατι προωωρα χειμωνιατικο αλλα τουλαχιστον να βρεξει ταυτοχρονα με λιγο κρυο ρε παιδι μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εγώ το είχα πει χίλιες φορές να μην χαιρόμαστε για τον μπάστακα τον οκτώβριο. ορίστε πάλι ήρθε, και θα καθίσει αρκετά φαίνεται.

δεν ηρθε ακομη μιχαηλ...ενα κομματι απο τον πολυ ψυχρο αυλωνα που ειναι πισω να ξεγλιστρησει αλλαζει ολο το σκηνικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πραγματικα αποκαρδιοτικο το ευρωπαικο... γνωμη μου ειναι οτι αν δεν περασει καμια λιμνη απο κατω απο τον αντικυκλωνα δεν βλεπω να αλλαζει η κυκλοφορια. θα ειμαι τοσο ισχυρος που τα ατλαντικα χαμηλα θα τρωνε την μια φαπα μετα την αλλη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

πραγματικα αποκαρδιοτικο το ευρωπαικο... γνωμη μου ειναι οτι αν δεν περασει καμια λιμνη απο κατω απο τον αντικυκλωνα δεν βλεπω να αλλαζει η κυκλοφορια. θα ειμαι τοσο ισχυρος που τα ατλαντικα χαμηλα θα τρωνε την μια φαπα μετα την αλλη.

πλεον στελιο εχω πηδηξει χαμηλα κακοκαιριες και εχω επικεντρωθει εκει.Στον μπαστακα που σαν προβλεψη παει μεχρι και 1050 που αν βγει ετσι κλαψε τον μισο δεκεμβριο....μακαρι να γινει κατι αλλο εχει χρονο να κοπει εστω και ενα μικρο κομματακι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν περασει καποια διαταραχη σαν μπακ ντορ θα παει πιπ βορεια ο μπαστακας κ θα υπαρχει προσφορο εδαφος στην περιοχη μας κ για επομενη κακοκαιρια.αλλιως δεν βλεπω φως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δεν ηρθε ακομη μιχαηλ...ενα κομματι απο τον πολυ ψυχρο αυλωνα που ειναι πισω να ξεγλιστρησει αλλαζει ολο το σκηνικο

και όλος να εγλιστρησει, αγγλία θα πάει, και απλά θα ανεβάσει και άλλο τις θερμοκρασίες εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα έχουμε ακόμα 2 περάσματα μάλλον την επόμενη εβδομάδα, σαφώς πιο ασθενή από το σημερινό, αλλά επειδή είναι πιο βόρεια παίζει τότε να έχουμε όντως ηλεκτρικά. θα δείξει. Πρέπει να δω τις διαφορές και να καταλήξω σε ένα λογικό συμπέρασμα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τραγικος και ο τζιφος που τρεχει...τραγικα τρεξιματα γενκα και δεν ειναι οτι περιμενεις χιονι σε πεδινα νοεμβριο μηνα αλλα το οτι παμε για μπαστακα ν2 που αγγιζει δεκεμβριο και δεν ειμαστε μετα απο τετοιο φθινοπωρο να βλεπουμε τετοια τραγικη προοπτικη ουτε για μια μερα του χειμωνα...ειναι απιστευτο.Δεν θα περασει δεν γινεται...🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τραγικος και ο τζιφος που τρεχει...τραγικα τρεξιματα γενκα και δεν ειναι οτι περιμενεις χιονι σε πεδινα νοεμβριο μηνα αλλα το οτι παμε για μπαστακα ν2 που αγγιζει δεκεμβριο και δεν ειμαστε μετα απο τετοιο φθινοπωρο να βλεπουμε τετοια τραγικη προοπτικη ουτε για μια μερα του χειμωνα...ειναι απιστευτο.Δεν θα περασει δεν γινεται...🤬

τζάμπα χάνεις τον χρόνο σου με κάτι χειμωνιάτικο. Μην το κοιτάς καν προς το παρόν. Σε τουλάχιστον 20 μέρες και βλέπουμε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τζάμπα χάνεις τον χρόνο σου με κάτι χειμωνιάτικο. Μην το κοιτάς καν προς το παρόν. Σε τουλάχιστον 20 μέρες και βλέπουμε.

και τι θες να κανω?να κλεισω το π και να μπω μετα απο 20 μερες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να κοιτάς μόνο για βροχές ανεξαρτήτως θερμοκρασίας. Ξέρω ότι δεν είναι το αγαπημένο σου.. Αλλά αυτό έχουμε, με αυτό κάνουμε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...