Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά αν είμαι να έρθει κάποιο ψυχος και χιονια να ευχεστε να μην έρθει 6-10 Δεκεμβρίου γιατι θα μαι ΑΘΉΝΑ

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

παιδιά αν είμαι να έρθει κάποιο ψυχος και χιονια να ευχεστε να μην έρθει 6-10 Δεκεμβρίου γιατι θα μαι ΑΘΉΝΑ

μπορεί να ρθει στην Αθήνα και να δεις εκεί χιόνι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δείτε και το snowdepth του 00 ξέρω ότι δεν σημενουν τίποτα απλά τα ανεβαζώ έτσι να τα δούμε  

Screenshot_2019-11-21-14-15-58.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 18/11/2019 at 4:33 ΜΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

Υγ.Εχω ενα σεναριο στο μυαλο μου που θα μπορουσε να συμβει στις αρχες του Δεκεμβρη,που λεει οτι σταδιακα,μετα τη ζωνικοτητα,μπορουμε να παμε σε διαταξη τυπου "ωμεγα"με βορειονατολικη ροη και περισσοτερο κρυο στη περιοχη μας.Αυτο σταδιακα και αν το επιτρεψει ο Ατλαντικος θα μπορουσε να οδηγησει σε αντικυκλωνα στη βορειοδυτικη ευρωπη και μπλοκαρισμα της δυτικης ροης,αρα και πιθανη ψυχρη καταβαση στα μερη μας.Ειναι ομως ενα μονο σεναριο.Δειξτε υπομονη και κυριως οσοι επιχειρειτε να κανετε μεσοπροθεσμη εκτιμηση να βαζετς στοιχεια!!!

Κατι τετοιο που δειχνει το 6αρι εννοουσα στο μηνυμα της Δευτερας.Για να δουμε,προγνωστικα ειναι πολυ μακρια...

 

Screenshot_2019-11-21-15-51-50-656_com.android.chrome.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαστε μεταξύ μιας ενδεχόμενης ψυχρης κατάβασης και ενός περάσματος του υποτρόπικου - αζορικού απο πανω μας..και στα δυο ενδεχόμενα το θετικό ειναι πως η κυκλοφορια δειχνει να αλλάζει..ας ελπισουμε τα ενσεμπλς να κορδονιασουν την καταλληλη στιγμη προς τα κάτω..παντως πολλα δειχνουν και μετατοπιση του πολικού λοβού προς αμερική μεριά..μπέρδεμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για 25 Νοεμβρίου τι βλέπετε για Κορινθία ;;; 

Γιατι κάποια μοντέλα δίνουν υπερκαταιγίδα ;;; με τεράστια ύψη υετού ...

ρωτώ γιατί έχω επαγγελματική συνάντηση στην ορεινή Κορινθία και παίζει να μας καταπιεί κανενας χειμαρος αν επαληθευτούν κάποιοι ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον τζιφος κ γαλλικο για σημερα το βραδυ χαλκιδικη κ κεντρικη μακεδονια στο κοκκινο....ας το εχουμε υποψιν μιας κ ειναι συγκλιση κ δεν ξερεις που θα κατσε.

Screenshot_20191121-180021.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έμας εδώ θα μας πιάσει αρκετά στα Γρεβενά...Μπορεί να μη το βγάζουν οι χάρτες για πολύ νερό.. Αλλά θα μας ρίχνει καταιγίδες με νοτιοανατολικό όπως το 15 έτσι νομίζω...Καλαμπάκα Τρίκαλα Καρδίτσα χαμός μ αλλον.. Εκεί που είναι ας μείνει...Για να δουμε για αρχές Δεκέμβρη τι θα γινει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπέρα, ακόμη μια ανταλλαγή σεναρίων σήμερα δεν βγαίνει άκρη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...