Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψυχρά και υγρασια το πρωί.Η φύση στα καλύτερα της μετά το ατελείωτο καλοκαίρι.25μμ έμειναν για να φτάσει τα 1000μμ για φέτος η Ιπποκράτειος και να σκεφτεί κανείς ότι για ένα 5μηνο έπεσαν ελάχιστα νερά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιες αναπτυξεις και Ασπροπυργο προς Παρνηθα..Το προβλημα στο σταθμου του γκαζι επιλυθηκε..Τα 35-40mm που χαθηκαν απο χθες το πρωι εως το βραδυ θα περαστουν αμεσα στο meteosearch...Και στο τελος του χρονου θα προστεθουν στον ετησιο εικονικα γις καλυτερη προσεγγιστικη τιμη..Θα επισκευαστει αμεσα και το θεμα με τον σταθμο στη μονεμβασια..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ψυχρά και υγρασια το πρωί.Η φύση στα καλύτερα της μετά το ατελείωτο καλοκαίρι.25μμ έμειναν για να φτάσει τα 1000μμ για φέτος η Ιπποκράτειος και να σκεφτεί κανείς ότι για ένα 5μηνο έπεσαν ελάχιστα νερά!

Έτσι δικαιολογείται η οργιώδης φύση στην περιοχή! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατι παει να μας δειξει η σατ για αργοτερα κυριως στα νοτια του νομου....για να δουμε ισως εχουμε ενα περασματακι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, teo_73 said:

Nταξ...στην αρχη νομιζα οτι ριξανε κανα conteiner απ τη cosco.Βροντη και καποιες σταγονες τωρα!

μαλλον απο πανω σου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα ρε παιδιά? Απο που ξεφύτρωσε αυτό? Ξαφινά ακούω ένα δυνατό μπουμπουνητό και λέω έλα παναγιά μου.... βγαίνω έξω και ψιλοβρέχει με χοντρές σταγόνες! Εκπληξούλα ωραία..

Εντυπωσιακή η φώτο παραπάνω Θωμά....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

μαλλον απο πανω σου...

Αν οχι απο πανω μου καπου απο δω γυρω Γιωργο.Παντως ακουστηκε παρα πολυ εδω.Βλεπω και ηλεκτρικα δυτικα μου.Μακαρι να ριξει κατι και σημερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι μερος απο το μετωπο που ερχεται απο την Πελοπονησσο το οποιο δεν σου γεμιζει το ματι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...