Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Οριακη κατασταση οντως τεο...Καποιες συνοικιες στον πειραια ισως και αιγαλεω αντε μεχρι κεντρο..

Ναι Σακη αλλα μπορεινα φουντωσει ολο αυτο.Αμεριμνος δεν ειχα κοιταξει καν sat.Το καμπανακι ηταν η βροντη! Εχει ηλεκτρικα αλλα απο νερο τιποτα το σπουδαιο.Μπορει ομως τοπικα να βγαλει καναν ομβρο οπως εκανε στον Κορυδαλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα . Απροσμενοτατο .....!!!!!!

Επειδη είμαι ψηλά και εχω πανοραμική αποψηντου λεκανοπεδίου .... πυρήνας εχει σχηματισθεί στα ΝΔ προάστια και φαίνεται ξεκάθαρα πως ξερνάει στην περιοχή Κορυδαλος Νίκαιας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο ύψος του Δρομοκαΐτειο στο Χαιδαρι η μητέρα μου περιμένει ταξί.... και γίνεται χαμός ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι επικίνδυνο όλο αυτο για Ιερά οδό κοντά στο Jumbo αν συνεχιστεί αυτο;ποτάμι κατεβαίνει από τα ψηλά του Κορυδσλλου προς τα κατω......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα μοντελα δεν το ειχαν υπολογισει το σημερινο το gfs-ευρωπαικο εχει αδειο τον χαρτη εντωμεταξυ ο καιρος δεν πιανετε ουτε μια μερα 100% και εμεις παμε να πιστεψουμε το accuweather-cfs κτλ για τα μακρινα..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

επεσε μεσα ο τζιφος.....6-779GR.GIF?14-12

Φυσικά και πέφτει μέσα για όλα τα μέρη της γης εκτός από τη θεσσαλονίκη. Χαχα χα. Εδώ τέλειο βραδάκι Σεπτεμβρίου. 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει καλά και Περιστέρι εδώ και κάνα 10 λεπτό περίπου

Πολύ καλά θα έλεγα!

Μπαμ

Επεξεργάστηκε από vasilis-evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...