Jump to content
billipiros12

Αναφορές κακοκαιριών 7-11 Νοεμβρίου.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν να το εγραψα εγω...γιωργη...τραγικες συνθηκες στο κεντρο πραγματικα ειναι σαν ιουλιος νταλα ηλιος φουλ υγρασια κ ζεστη...υπομονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολη νύχτα έβρεχε και μπουμπούναγε στην Πλαταριά και τα γύρω χωριά....και ως πριν λίγο έβρεχε σε ποτιστικους ρυθμούς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γέια σας εγώ ελαχιστη είχα 14 τώρα στους 21 βαθμόυς και κατά της 1παρα είκοσι ψιχαλισε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω εχουμε ανοιγμα μαλλον προσωρινο...9.4 μμ απο το πρωι ανελπιστα..τωρα περιμενουμε το απογευματοβραδο....το ιονιο γεμιζει σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30mm στον Ποταμό Κερκυρας και ρίχνει ακατάπαυστα.... 

158mm ο μήνας..... 

Εδώ Ζωγράφου αρρώστια.... 

Ελαχιστη υγρασία πριν λιγο 62% και μέγιστη 98%

Μεγιστη θερμοκρασία 25.2 και ελαχιστη 16.8

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δυστυχώς το στριμ είναι κάκιστο για την Ηπειρο. Φαίνετε θα περάσει βορειότερα της. 

Θα αλλαζει ..ηδη αλλαζει οσο παει γινεται πιο νοτιο καο βγαινουν βροχοφορα συννεφα και στο κεντρικο ιονιο που ανεβαινουν

Εντωμεταξυ στα γρεβενα περασε μια 5 λεπτη καταιγιδαρα και εγιναν ποταμια οι δρομοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόλεμος στην Ηγουμενίτσα πραγματικά ! Το τι κεραυνίδια ρίχνει δεν λέγεται...Παίρνουμε το μάτι μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάνω αριστερά φαινόταν έντονα στροβιλισμός,πίσω από τον λόφο .Πραγματικά φοβερό θέαμα !

SmartSelect_20191107-150544_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θα αλλαζει ..ηδη αλλαζει οσο παει γινεται πιο νοτιο καο βγαινουν βροχοφορα συννεφα και στο κεντρικο ιονιο που ανεβαινουν

Εντωμεταξυ στα γρεβενα περασε μια 5 λεπτη καταιγιδαρα και εγιναν ποταμια οι δρομοι

Τελικά. Είχες δίκιο. Μπραβο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 άρια και 30αρια μέγιστες στην Κρήτη.... 

25.7 μέγιστη εδω..... 

Καταραμένος νοτιας.....

Παίρνω αντιβίωση γιατί έχω βρογχιτιδα και αυτή η μούχλα με έχει γονατίσει στην κυριολεξία.... 

Λίγο υγιεινό ΒΟΡΙΑ θέλω ρεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερος αερας, καταστροφες, ισχυρη καταιγιδα και συνεχεις διακοπες ρευματος στην περιοχή της Πλαταριας Θεσπρωτιας!!! Τα πηρε και τα σήκωσε μου λένε φιλοι απο κει....και βρεχει συνεχομενα....

Η φωτο απο την καμερα του Μμαντουδιου Ηγουμενιτσας, νωριτερα!!

FB_IMG_1573137729607.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχίζονται κατά διαστήματα οι καταιγίδες στα Γιάννενα, πάνω από 50 χιλιοστά ο σταθμός alexan!

 

μόλις πριν λίγο έπεσε ένας κεραυνός ΝΑ δίπλα από το παράθυρο,πολύ κοντά. ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα με τη δορυφορική έρχεται μέτωπο από τα νοτιοδυτικά προς δυτική κεντρική μακεδονια ψιχαλίζει στη Βέροια τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Σύμφωνα με τη δορυφορική έρχεται μέτωπο από τα νοτιοδυτικά προς δυτική κεντρική μακεδονια ψιχαλίζει στη Βέροια τωρα

Εχει ερθει εδω και μια ωρα στα γρεβενα σωτηρη...απλα δεν εχει τοσες αστραπες οσες στην ηπειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...