Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές κακοκαιρίας ''Βικτώρια'' 12-14/11/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

τεράστια καταιγίδα βλέπω πλησιάζει στην Αθήνα, θα τα καταφέρει αυτή την φορά, νέες καταιγίδες αρ΄χιζουν να δημιουργούνται στο Ιόνιο, το κέντρο έβαλε ήδη 13 χιλιοστά για την καινούργια μέρα.

Εφικτα τα 70-80μμ στορμ τοταλ μεχρι αυριο βραδυ που δινει ο τζιφος λες? Για αττικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Εφικτα τα 70-80μμ στορμ τοταλ μεχρι αυριο βραδυ που δινει ο τζιφος λες? Για αττικη

ναι. Απολύτως. όλα καθορίζονται στο πόσο ανατολικά θα καθίσει η συνεχιζόμενη ανατροφοδοτούμενη γραμμή λαίλαπας. Απλά η Ανατολική Αττική πχ για εμένα είναι πιο σίγουρη. ωστόσο με την κατεύθυνση των νεφών αύριο, πραγματικά περιμένω πολλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ δυνατά βρέχει πλεον .... μπουκάρει απο νοτιοδυτικά .... πολυ δυνατό φαίνεται .... 

Ωρε κατι κεραυναρες μας καταπίνει σιγά σιγά ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η προηγούμενη ερχότανε για τα ανατολικά του νομού και αυτή καρφί λεκανοπέδιο!!! Βραδιά όνειρο κι όπως μας αρέσει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εικόνα με μπόλικο φλας κ ήχος στο βάθος ( παρατεταμενος ) και άφθονο νεράκι , κ μόλις έσκασε ενα υπεροχο κεραυνιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

mm storm total μεχρι στιγμης σε διαφορες περιοχες  απο σταθμους του Ε.Α.Α

Αγρινιο 18.6

Πρεβεζα 32.0

Αρτα 38.4

Μετσοβο 50.0

Ιωαννινα 71.6

Ελευθεροχωρι παραμυθιας 101.8

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πασάδες μου μια ευπρεπής βραδιά επιτέλους .. Αντε να δρόσισει κ σιγά σιγά γιατι μας έχουν καταπιεί τα κοντομάνικα 

εχω ανοίξει τέντα τη μπαλκονόπορτα κ έχει γεμίσει το σπίτι με το μαγικό ήχο της ρημαδας.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλεον βρέχει σχεδόν καταρρακτωδώς ...  Πολυ ωραία καταιγίδα ... Υπερθέαμα ηλεκτρικών...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...