Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές κακοκαιρίας ''Βικτώρια'' 12-14/11/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, gthomasandros said:

φαινεται οτι το μετωπο θα γιγαντωθει τις επομενες ωρες πολυ κατω απο το υψος της Πελοπονησσου.....η Αττικη θεωρω οτι σε λιγο θα παρει εμπρος.....

Ναι αλλά νοτιότερα που το βλέπω, πιο πολύ για Κυκλάδες μου κάνει ότι θα επηρεάσει παρά Αττική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26-31 χιλιοστά στα Γιάννενα πλέον, ελπίζουμε σε κανένα ηλεκτρικό. Αυξήθηκε ο υετός από τζίφο [λέμε τώρα]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα βαλω βροχομετρο ο σταθμος ειναι για πεταμα..εχω 10 ποντους νερο μπροστα στο σπιτι μου και ο σταθμος γραφει 6 χιλιοστα απιστευτα πραγματα

Κι αλλοι κεραυνοι τωρα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Ο τζίφος στο nowcast είναι σκουπίδι. 

όσο αφορά τον υετό φίλε Βασίλη στο συγκεκριμένο σύστημα όλα έπεσαν έξω δυστυχώς. το πιο κοντινό  στην κατανομή θα έλεγα ότι είναι το αικον, όπου δείχνει τα πιο σημαντικά φαινόμενα και νότια μέχρι Κρήτη, ενώ μάλιστα όταν έβαζε τα φαινόμενα στο πρωτο πέρασμα στην Ήπειρο, τα εξασθενούσε. Βέβαια μας δίνει πιο δυνατό πέρασμα εμάς το βράδυ, και σε αυτό ελπίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά προσέξτε τι γράφετε....στις αναφορές είμαστε....άνοστα τσατ και ο,τιδήποτε διαφορετικό από αναφορές, θα σβήνεται....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρεχει αρκετα στη Ναουσα εδω και κανα διωρο. Υψηλη βεβαια η θερμοκραια για την εποχη, στους 16 βαθμους τωρα καθως ανεβηκε λιγο

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16oC Αγρίνιο, συνεχόμενη βροχή, μετά την καταιγίδα και 15mm, με ΑΝΑ άνεμο....πολύ νωρίτερα η όλη φάση και με αρκετά χιλιοστά σε πρώτο χρόνο....

Εδώ Μελίσσια 18,8οC ΑΝΑ άνεμος και αναμονή, με τις νεφώσεις να κλείνουν το σκηνικό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονικη ειχαμε μονο λιγες ψιχαλες το πρωι...απο εκει και μετα το απολυτο τιποτα απο πλευρας υετου...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να μου πει καποιος αν ξερει..εβρεχε παρα πολυ απο 5 μεχρι 5 μιση...και ο σταθμος ανανεωσε παρ 20 και ειχε βαλει 6 χιλιοστα ενω τωρα βρεχει λιγοτερο και στην τελευταια ανανεωση εβαλε 12...βγαζει τον υετο πιο μετα ;;;;

Κι αλλο κεραυνιδι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βροχές στην Δυτική Θεσσαλία έφθασαν και στο κεντρικό της κομμάτι, μόλις ξεκίνησε βροχόπτωση σε Ελασσόνα, Τύρναβο και Λάρισα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Φτιάχνει κι άλλον πυρήνα καταιγίδας πίσω από αυτόν στη νότια Πελλοπόνησο...Φαίνεται στα ανοιχτά του Ιονίου

Ίσως να είναι η αρχή της δεύτερης γραμμής λαίλαπας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Ίσως να είναι η αρχή της δεύτερης γραμμής λαίλαπας

Ψιλοψόφια φαίνεται βέβαια, σε εσάς πάνω βρέχει καλά απλώς δεν έχει πολλά φωτορυθμικά...Από τη σατ βλέπω μόνο εκει στη Πελλοπόνησο έχει show

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Ψιλοψόφια φαίνεται βέβαια, σε εσάς πάνω βρέχει καλά απλώς δεν έχει πολλά φωτορυθμικά...Από τη σατ βλέπω μόνο εκει στη Πελλοπόνησο έχει show

ε ναι, είναι ψόφιο, αλλά το πρωί πχ αν δεις μήνυμά μου έγραψα ότι ένα squall line στην κυριολεξία δημιουργήθηκε σε μισή ώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...