Jump to content
billipiros12

Αναφορές βροχοπεριόδου 17-22 Νοεμβρίου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας προσεγγίζουν κάποιες καταιγίδες από τα νότια εδώ στον Βόλο. Από την αρχή της ημέρας έχουμε βαριά συννεφιά που το πρωί άφησε 3.2mm στο λιμάνι, ενώ από το απόγευμα και μετά έχουμε χαμηλή νέφωση η οποία έρχεται από τα Ν-ΝΔ που μάλλον οφείλεται από τις καταιγίδες της Βόρειας Στερεάς και Εύβοιας..

QO0xFLj.jpg

Μάλιστα μόλις τώρα έχουμε βροχόπτωση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από έναν φίλο μας κοντά σε εμένα, λιγο πιο κάτω απ' τη Χωράφα.. Άγιος Ιερόθεος Περίστερι νωρίτερα....... συμβαίνει γενικά στον συγεκριμένο δρόμο όταν βρέχει απότομα και καταρρακτωδώς.... αυτό δεν είναι τίποτα βέβαια.. σε παλιότερες καταιγίδες το νερό ανέβαινε και στο πεζοδρόμιο και κυριολεκτικά ήθελες βάρκες.. το νερό κατεβαίνει απο πάνω, είναι κατηφορα ο δρόμος..... δεν θα περάσω από εκει απόψε, οπότε δε ξέρω πως θα είναι στη συνέχεια...

Ασταμάτητη η βροχή... τρελή βραδιά, αυξησε πάλι σε ένταση..... !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

Τα νοτια προαστεια θα εχουν θεματακια σημερα......

 

Αυτή την στιγμη στα δυτικα βορειοδυτικα προαστια πεφτει το πολύ νερο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Κι όμως υπάρχει ένα μέρος της χώρας που αντιστέκεται σθεναρά στην όποια μεταβολή του καιρού, το όνομα αυτού Ιστιαία 😂

Δεν έχει ρίξει σταγόνα και ο μηνιαίος υετός είναι στα 31mm, οπότε Θεσσαλονικεις μη νιώθετε μόνοι! 

 

Θα στα κανει σε χιονια εκει πανω εσενα,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομακτικές βροντές.... Οι κεραυνοί πέφτουν κατά δεκάδες γύρω μου...... Ασύλληπτη καταιγίδα.....

Πολύ επικυνδυνα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι υπερκαταιγιδα ειναι αυτη στον Υμηττό παιδια ολο ριχνει και πιο δυνατα δεν ξερω τι θα γινει αλλα οι καδοι φευγουν στους δρομους ποταμια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχεις κροτου λαμψης κ απιστευτο νερο !!!!!! 20 μμ σε 20 λεπτα σου λεω και συνεχιζουμε !!!! Μες στο τοπ 10 των καταιγιδων για να μην ειμαι υπςρβολικος...

Δνε κυκλοφορει ψυχη εδω ατς ψηλα του Ζωγρςφου κ που να κυκλοφορησεις στις γωνιες απο κατηφορες το ορμητικο νερο φθανει ως το μπουτι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...