Jump to content
billipiros12

Αναφορές βροχοπεριόδου 17-22 Νοεμβρίου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Limnostorm είπε:

Μύρινα 105,2mm και συνεχίζει ασθενώς και φθινοπωρινά!

Και φαίνεται ότι πλησιάζουν και άλλες καταιγίδες το νησί..... Πάντως το ρεύμα επανηρθε από αναφορά Πεθερου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Και φαίνεται ότι πλησιάζουν και άλλες καταιγίδες το νησί..... Πάντως το ρεύμα επανηρθε από αναφορά Πεθερου 

Έχει κάποιες καταιγίδες νότια του νησιού αλλά νομίζω πως θα κινηθούν κάπως πιο ανατολικά. Το gfs δίνει έξαρση φαινομένων τις πρώτες πρωινές ώρες, αν και δε μου φαίνεται τόσο πιθανό. Θα δείξει.

Ρεύμα έχουμε εδώ και ώρα πλέον, τουλάχιστον στη Μύρινα.

Όπως και να'χει, ήταν απολαυστικότατο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια φορά είμαι νυσταγμενος απ' τις 10.30 και θέλω να πάω για νάνι αλλά δε λέει να σταματησειιιιιιιι.Βρε τι τραβάμε και εμείς οι...αναλογικοί βροχολατρες.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόσο όμορφη η αποψινή βραδιά! Μετά την απογευματινή καταιγίδα δεν έχει σταματήσει να βρέχει ούτε 1 λεπτό! ποτιστική βροχή συνεχόμενη, που άλλοτε γίνεται πιο δυνατή...

Βροχή που τόσο είχε ανάγκη αυτός ο τόπος! 
Επικρατεί άπνοια και η θερμοκρασία έχει κατρακυλήσει στους 14c! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οχι μονο δεν σταματάει έξω η βροχή, αλλά έγινε πιο μέτρια ποτιστική και είναι τρέλα.....29,2mm....7 ώρες συνεχόμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ ωραία μέρα .... συνεχόμενη βροχή.. που πάλι εχει δυναμώσει ... 24 mm το βροχομετρο μου ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα το πολυ δυνατο ξεσπασμα εδω λιγο πριν τις 5μμ , εκτοτε συνεχιζει ακαταπαυστα με αυξομειωσεις.

βλεποντας τα χιλιοστα σε αλλες περιοχες της Αττικη,ς και καθως υποτιθεται πως ειναι το προγευμα,  αν συνεχισει ως το πρωι μαλλον αυτη θα βγει η δυνατη βροχοκαιρια και οχι η πολυδιαφημισμενη της Δευτερας.

οχι οτι αλλαξαν οι προγνωσεις αλλα συμβαινει συχνα σε αντιστοιχες περιπτωσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Δροσοπηγιώτη, ταινία τρόμου γυρίζετε εκεί? 😀

Χαχαχ...δεν υπαρχει κανενας τρομος στο βουνο και στο δασος..μονο μαγεια και γαληνη φιλε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 17/11/2019 at 11:21 ΜΜ, Beach-snow NG είπε:

Ισχυρή καταιγίδα Σαλαμίνα τώρα....τρελά κεραυνίδια και ηλεκτρικά....πολλή νερό!!!

Δυνατή βροχή Περιστέρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...