Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

μεγάλη βελτίωση του τζίφου για την συνέχεια, τώρα δεν είναι μαύρα χάλια, απλά κακό. χαχαχαχα

Ωστόσο πέρα από την πλάκα έκανε σημαντικό βήμα στην Αμερική,αλλά θέλει και άλλα πολλά. ακόμα.

Ε ρε κολλημα με αυτη την αμερικη.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ε ρε κολλημα με αυτη την αμερικη.😂

Η Αμερική είναι υπέυθυνη για όλα και όχι ο ατλαντικός για αυτό κοιτάω εκεί. Ο ατλαντικός μου δίνει ελάχιστες πληροφορίες σε σχέση με την Αμερικάρα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η Αμερική είναι υπέυθυνη για όλα και όχι ο ατλαντικός για αυτό κοιτάω εκεί. Ο ατλαντικός μου δίνει ελάχιστες πληροφορίες σε σχέση με την Αμερικάρα μου

και τι πρεπει να γινει εκει για να εχουμε κρυο και χιονια στην χωρα μας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ε ρε κολλημα με αυτη την αμερικη.😂

Οταν ανακαλυψει οτι η αληθεια κρυβεται στις Αλεουτιες νησους και στην Βεριγγειο θαλασσα θα εχουμε αλλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η Αμερική είναι υπέυθυνη για όλα και όχι ο ατλαντικός για αυτό κοιτάω εκεί. Ο ατλαντικός μου δίνει ελάχιστες πληροφορίες σε σχέση με την Αμερικάρα μου

Όταν λες υπεύθυνη για όλα, εννοείς για την δυτική Ελλάδα η για όλη την χώρα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

και τι πρεπει να γινει εκει για να εχουμε κρυο και χιονια στην χωρα μας?

μεγάλη ιστορία φίλε. προς το παρόν για χειμωνιάτικο κρύο πρέπει να αλλάξουν τα πάντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, weatherlover 64 είπε:

Όταν λες υπεύθυνη για όλα, εννοείς για την δυτική Ελλάδα η για όλη την χώρα? 

και για όλη την χώρα. πέρσι στην σοφία λόγω των άπειρων λαθών του τζίφου στην Αμερική έστελνε τον αυλώνα μέση ανατολή. κοίτα να δεις όμως που έπεσαν 25 cm στην θεσσαλονίκη

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οταν ανακαλυψει οτι η αληθεια κρυβεται στις Αλεουτιες νησους και στην Βεριγγειο θαλασσα θα εχουμε αλλα...

 Περα απτην πλακα εψαξα γεωγραφικα αυτα που ανεφερες και εμαθα κατι νεο :ρ 

δεν εξχα ακουσει ποτε στην ζωη μου αυτες τις ονομασιες. 

οσο γιΑ το οτι κρυβεται η αλήθεια εκει ισχυει ή ειναι πλακα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που βλέπω εγω και για να ξέρουμε που βαδίζουμε για το μεγαλύτερο μέρος του Δεκέμβρη.....Η ζωνική θα συνεχιστεί γι αυτό το μήνα κατά 80% είναι γνωστό ότι αργεί να αλλάξει ενα τέτοιο μοτίβο καθώς κρατάει εβδομάδες!Άρα η μακροπρόθεσμη για το μήνα Δεκέμβρη που έχουν αναρτήσει και κάποια παιδιά εδω είναι 100% βάσιμη.Δηλαδή κατά περιόδους χαμηλά από Άτλαντα που θα δίνουν βροχές, ήπιες θερμοκρασίες με σπάνιες καταβάσεις που θ αφορούν ορεινά κυρίως (σε ελάχιστες περιπτώσεις και τα ημιορεινά).Με τέτοιες κυκλοφορίες συνήθως τη περίοδο των γιορτών, έχουμε και κάποια εξπρές ψυχρή εισβολή που αφορά και χαμηλά υψόμετρα.Αυτά, για να ξέρουμε που βαδίζουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οταν ανακαλυψει οτι η αληθεια κρυβεται στις Αλεουτιες νησους και στην Βεριγγειο θαλασσα θα εχουμε αλλα...

όταν κοιτάω Αμερική κοιτάω και εκεί εννοείται. γενικότερα όλο το domain της ηπείρου αυτής [προφανώς στο βόρειο ημισφαίριο]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Η Αμερική είναι υπέυθυνη για όλα και όχι ο ατλαντικός για αυτό κοιτάω εκεί. Ο ατλαντικός μου δίνει ελάχιστες πληροφορίες σε σχέση με την Αμερικάρα μου

Χριστοφορε κολομβρε εσυ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Αυτό που βλέπω εγω και για να ξέρουμε που βαδίζουμε για το μεγαλύτερο μέρος του Δεκέμβρη.....Η ζωνική θα συνεχιστεί γι αυτό το μήνα κατά 80% είναι γνωστό ότι αργεί να αλλάξει ενα τέτοιο μοτίβο καθώς κρατάει εβδομάδες!Άρα η μακροπρόθεσμη για το μήνα Δεκέμβρη που έχουν αναρτήσει και κάποια παιδιά εδω είναι 100% βάσιμη.Δηλαδή κατά περιόδους χαμηλά από Άτλαντα που θα δίνουν βροχές, ήπιες θερμοκρασίες με σπάνιες καταβάσεις που θ αφορούν ορεινά κυρίως (σε ελάχιστες περιπτώσεις και τα ημιορεινά).Με τέτοιες κυκλοφορίες συνήθως τη περίοδο των γιορτών, έχουμε και κάποια εξπρές ψυχρή εισβολή που αφορά και χαμηλά υψόμετρα.Αυτά, για να ξέρουμε που βαδίζουμε.

Jimmακο καλησπερα! Επετρεψε μου να διαφωνησω ως προς τη ζωνικη.Εχουμε απ τις αρχες του μηνα,και θα ακολουθησουν οι κατωθι διαταξεις.Η μεσημβρινη κυκλοφορια νομιζω ειναι σαφης.Και ισως μετα τις 15 να συνεχιστει.

image.png.705e14b544d66f3ee30a4bcc05e766e1.png

image.png.48e9ddfd315aadb0a6184fa0aee88f61.png

image.png.92720020ebce9524a80389fec71f4ce3.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πολύ ισχυρότερο το σύστημα της τρίτης!

Βελτιώθηκε αρκετά. Επιτέλους να ασπρισει και λίγο το Μιτσικέλι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Βελτιώθηκε αρκετά. Επιτέλους να ασπρισει και λίγο το Μιτσικέλι. 

από υην ανατολική περισσότερο μεριά βέβαια. η συνέχεια μας καίει όμως εστω και για υψηλότερα υψόμετρα των ιωαννινων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

gfs-0-162.png?12

 

 

κάτι πάει να γίνει<!

Κατι θα γινει αλλα προς το χειρότερο. 

Αν συνεψισουμε με υψηλες πιεσεις ΒΑ απο ρωσια μερια καηκαμε για ενα μισο μηνα ακομα ανετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Κατι θα γινει αλλα προς το χειρότερο. 

Αν συνεψισουμε με υψηλες πιεσεις ΒΑ απο ρωσια μερια καηκαμε για ενα μισο μηνα ακομα ανετα

εμμμ εγώ ατλαντικό κοιτάω. το ραν είναι πολύ καλύτερο, και ακόμα καλύτερο είναΙ Το ούκμο για εδώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραίο βροχοχαμηλο από το ουκμο!

UW96-21.gif.4626344b91c125ef6cc6f86d20bd8401.gif

Πολύ καλά τζίφος και αϊκον.

 

Πάντως για τα μακρινά συνεχίζω να πιστεύω ότι ένας μπαστακας είναι "αναγκαίο κακό"... Πιστεύω είναι ο μόνος τρόπος για να σταματήσει η ατλαντικη ροή και να χειμωνιάσει σταδιακά. Το αϊκον ειναι πολύ κοντά στο σενάριο που θέλω να βγει για να αλλαξει η κυκλοφορία

Βγάζει και δυτική κακοκαιρία για τον Μιχαήλ.

iconeu-0-180.png.900cb9eb71516b0b898c276298cff5d1.png

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Είναι από λάθος μεριά. Από Ρωσία-Ουκρανία τα θέλουμε..

από ουκρανία ρωσία εδώ το καλύτερο που μπορεί να κάνει είναι 1 mm χιονιού σε 10 ώρες  οπότεε εκτός γιορτών το απεύχομαι

 

[γιορτές είμαι λάρισα οπότε]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...