Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το 18αρι είναι ευτυχώς λίγο καλύτερο και από το 6αρι για την συνέχεια, ελπίζουμε σε βελτιώσεις και αύριο

θα εξασθενήσει επιτέλους και το θερμό κύμα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μεχρι και το ..."την ατελειωτη νοτιαδουρα" συμφωνω οχι με τις 4 τελευταιες λεξεις...😎

Να σου πω την προοπτικη?Καταπιονας ευρωπαικος και μετα ζωνικουρα και παλι.Αυτο σκεφτομαι και τρεμω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να σου πω την προοπτικη?Καταπιονας ευρωπαικος και μετα ζωνικουρα και παλι.Αυτο σκεφτομαι και τρεμω...

μπα...δε νομιζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μπα...δε νομιζω

να μην ξαναβάλω την φωτογραφία με τα δόντια εχθές κρίμα είναι. Βλέπεις ότι παρόλο που το "θέλω" του Γιώργου είναι το ανάποδο από το δικό μου, δείχνω σε εσέαν τα δοντια του κλόουν.. Δεν θα βγει ο στόχος με την πρώτη, κάποτε όμως πρέπει. Και πρέπει να είμαι και Γιάννενα εννοείται όχι σαν αυτό το ΣΚ που πρέπει να πάω Λάρισα. Κάτι θα κάνω όμως για να δω την κακοκαιρία που θα έρθει στις 13

 

ωχχχ κατεβάζει μεγαλύτερο ψυχρό μέρος νότια και δυτικά της Ιβηρικής

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

να μην ξαναβάλω την φωτογραφία με τα δόντια εχθές κρίμα είναι. Βλέπεις ότι παρόλο που το "θέλω" του Γιώργου είναι το ανάποδο από το δικό μου, δείχνω σε εσέαν τα δοντια του κλόουν.. Δεν θα βγει ο στόχος με την πρώτη, κάποτε όμως πρέπει. Και πρέπει να είμαι και Γιάννενα εννοείται όχι σαν αυτό το ΣΚ που πρέπει να πάω Λάρισα. Κάτι θα κάνω όμως για να δω την κακοκαιρία που θα έρθει στις 13

Ειδικά αυτη την φωτογραφία μη την ξαναβάλεις Μιχαηλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ειδικά αυτη την φωτογραφία μη την ξαναβάλεις Μιχαηλ

δεν θα το ξαναβάλω μην ανησυχείς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

χμμμμ...ωραια το παει το 18αρι

σε ποιον χάρτη κοιτάς? Συμφωνώ, αλλά επειδή κοιτάω την γνωστή αγαπημένη ήπειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

σε ποιον χάρτη κοιτάς? Συμφωνώ, αλλά επειδή κοιτάω την γνωστή αγαπημένη ήπειρο

τον ευρωπαικο..προφανος για να πηγαινει καλα αυτος κατι καλο θα γινεται και στον αλλο χαρτη που κοιτας εσυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μας τελειωσε και το ψευτοαφηγημα της ΑΣΘ που τοσο ακουστηκε εδω και τοσο φωναζα οτι δεν υφισταται!

μα δεν εγινε ποτε...απλα επεσε η θερμοκρασια στην στρατοσφαιρα.καποια στιγμη φαινοταν οντος να γινεται αλλα δεν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν θα το ξαναβάλω μην ανησυχείς

Δεν ανησυχώ εγω Μιχαηλ..   τεσπα  καλο βραδυ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τον ευρωπαικο..προφανος για να πηγαινει καλα αυτος κατι καλο θα γινεται και στον αλλο χαρτη που κοιτας εσυ.

χμμμ. ίσως να φτάνει και η πληροφορία που δίνει αυτός στην προκειμένη αν και μια επαλήθευση είναι πάντα καλή.  Φτιάχνει χαμηλό το οποίο θα σηκώσει πιο εύκολα τον Αζορικό αφού περάσει μέρος του αυλώνα βέβαια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μα δεν εγινε ποτε...απλα επεσε η θερμοκρασια στην στρατοσφαιρα.καποια στιγμη φαινοταν οντος να γινεται αλλα δεν...

Ανεβηκε η θερμοκρασια!

Φυσικα και δεν εγινε αλλα παρουσιαζοταν ως κατι πολυ πιθανο.Ξαναλεω τετοιες ανοδοι φαινονται συχνα κατα τη διαρκεια ενος χειμωνα στους χαρτες.Σπανια καταληγουν σε κατι σοβαρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ανεβηκε η θερμοκρασια!

Φυσικα και δεν εγινε αλλα παρουσιαζοταν ως κατι πολυ πιθανο.Ξαναλεω τετοιες ανοδοι φαινονται συχνα κατα τη διαρκεια ενος χειμωνα στους χαρτες.Σπανια καταληγουν σε κατι σοβαρο.

ναι ανεβηκε..η δυναμη της συνηθειας😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κι ενα ωραίο Ω μπλοκ από τον τζίφο το οποίο είναι ιδιαίτερα συμπαθητικό για τους προσήνεμους...Με ρίσκο να χιονίσει στη Κωσταντινούπολη βέβαια αλλά κι αυτοί στο παιχχνίδι είναι με τέτοια συστήματα.

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πιο ψυχρό ενάριο το κύριο στα μακρινά. Για τα κοντινά θέλει φτιάξιμο ο μέσος όρος στις 13.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ.ο. gfs 00Z στις φευγατες ώρες. Ξέρω ότι άνετα αλλάζει από ραν σε ραν αλλά τον βάζω για να δούμε τι τελικά θα δείχνει σε λίγες μέρες για τα Χριστούγεννα.

gens-21-1-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλύτερος ο παιος στις 120 από το gfs, δειχνει ότι μπορεί να αποφυγουμε το κάψιμο

ECE1-120.GIF?09-12

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον αντικυκλώνα ΔΕΝ τον γλιτώνουμε και καλύτερα για μένα μήπως γίνει κάτι διαφορετικό μετά...Δεν παίζουν πολύ υψηλές Τ παρά μόνο πρόσκαιρα για λίγο, οπότε δεν έχουμε και κάτι να χάσουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...