Jump to content
WEATHER-FUN

Χριστουγεννιάτικη συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή το γεγονός ότι σε λίγες μόλις μέρες μπαίνει ο αγαπημένος μήνας όλων μας δηλαδή ο Δεκέμβρης θα ήθελα να δω πότε μπορούμε να βρεθούμε και που. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα τις προάλλες (2 Νοέμβρη) και θα ήθελα πολύ να βρεθούμε. Για πείτε! Που και πότε μπορείτε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι πιθανές ημερομηνίες είναι το Σάββατο 14 η το Σάββατο 21 του μήνα ... φυσικά στην Θεσσαλονίκη το που θα το βρούμε.... πείτε ποτε μπορείτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Οι πιθανές ημερομηνίες είναι το Σάββατο 14 η το Σάββατο 21 του μήνα ... φυσικά στην Θεσσαλονίκη το που θα το βρούμε.... πείτε ποτε μπορείτε 

προσωπικα δεν εχω προβλημα ειτε 14 ειτε 21.οποτε οτι πει η πλειοψηφεια και μακαρι να βολευει ολους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 δεν με βολεύει με τίποτα. θα πάω Λάρισα τότε οπότε δεν είναι καθόλου βολικό να πάω Θεσσαλονίκη από Λάρισα από Γιάννενα, μιας και στην Λάρισα είναι απαραίτητο να είμαι εκείνες τις ημερομηνίες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτσε να δούμε τι θα πει η πλειοψηφία....κι εγώ ακόμα θεωρητικά δεν έχω πρόβλημα με κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας το κάνουμε 21/12 λοιπόν! Ανυπομονώ να σας ξαναδώ! Α και να είστε όσοι περισσότεροι μπορείτε!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή προέκυψε πρόβλημα με την 21η του μήνα δηλαδή θα δουλευουμε(εγώ) ....αν μπορείτε να το κάνουμε μία μέρα μετά Κυριακή 22/12 απόγευμα 6 η ώρα...μιλησα με Βαγγέλη θα μπορεί  την Κυριακή ..ο Στέλιος όποια μέρα γίνει θα έρθει λίγο αργά..πείτε ποιος μπορεί και  ποια μέρα ...αν γίνει Σαββάτο δεν θα μπορώ εγώ ..αλλά αν η πλειοψηφία μπορεί Σαββατο θα γίνει εκείνη την ημέρα εννοείται.....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία προς το παρόν..να δούμε αν βολεύει και άλλα παιδιά ...Μιχαήλ, Τάσο, Γιώργο από Τρίλοφο, Άρη, Σταμάτη.....και άλλα παιδιά φυσικά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Φύδας96 είπε:

Ναι Κυριακή παιδιά, βολεύει περισσότερο! 

φύδα μπράσκα θα μιλήσουμε από τηλέφωνο, μήπως μπορείς να μου κάνεις μια φιλοξενία στο σπιτικό σου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 minutes ago, [weathermaniac] said:

φύδα μπράσκα θα μιλήσουμε από τηλέφωνο, μήπως μπορείς να μου κάνεις μια φιλοξενία στο σπιτικό σου!

Θα σε βάλει να κοιμηθείς στο κοτέτσι.  Συμφωνεις;χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριακή 22 εννοείται ότι μπορώ! Τι ώρα και σε ποιο μέρος όμως; Να ξέρω να ετοιμάσω χρήματα αν είναι.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, notios_polos είπε:

κυριακη 22 οποτε ...παραμονες της μεγαλης χιονοκαιριας που θα ερχεται.😋

καλά κρασιά, εγώ απέξω και θα ρίχνω πούπουλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Τι εννοείς;

εννοώ ότι ο βαγγέλης ονειρεύεται χιόνι μια ημερομηνία που είναι αδύνατον, βάση στοιχείων οπότε θα ρίχνω πούπουλα να τον κάνω να νομίζει ότι θα χιονίζει και νωρίτερα από ότι έβλεπε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

εννοώ ότι ο βαγγέλης ονειρεύεται χιόνι μια ημερομηνία που είναι αδύνατον, βάση στοιχείων οπότε θα ρίχνω πούπουλα να τον κάνω να νομίζει ότι θα χιονίζει και νωρίτερα από ότι έβλεπε

Χαχα καλό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 12/12/2019 at 11:58 ΜΜ, [weathermaniac] είπε:

φύδα μπράσκα θα μιλήσουμε από τηλέφωνο, μήπως μπορείς να μου κάνεις μια φιλοξενία στο σπιτικό σου!

Σε περιμένω φίλε μου μάλλον! Θα σε πάρω και τηλ να μιλήσουμε μέσα στις επόμενες μέρες μάλλον! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Φύδας96 είπε:

Σε περιμένω φίλε μου μάλλον! Θα σε πάρω και τηλ να μιλήσουμε μέσα στις επόμενες μέρες μάλλον! 

πάρε με φίλε μάλλον, τα βράδια όμως γιατί πιο πριν θα έχω πανεπιστήμιο μάλλον!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πάρε με φίλε μάλλον, τα βράδια όμως γιατί πιο πριν θα έχω πανεπιστήμιο μάλλον!! 

Ναι μάνα μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...