Jump to content
WEATHER-FUN

Χριστουγεννιάτικη συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

1.Σταμάτης

2.Βαγγέλες

3.Στέλιος(ίσως αργήσει)

4.Τάσος

5.Νικόλας

6.dodoni(όνομα;)-με ερωτηματικό

7.Γιώργος-Τρίλοφος

8.Φίλιππος ακτός απροόπτου

9.Μιχαήλ

10.Νίκος φυδάς

11.Σώτος

12.Δημήτρης(mademjim) εκτός απροόπτου 

13.FANIS2002

και μπορεί να έρθουν και άλλα παιδιά αν μπορέσουν θα δούμε...

Άργησα αλλά το έκανα...στη δουλειά ήμουν φίλε Φάνη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα να περασετε παιδια! Θα ηθελα να βρισκομαι και εγω αλλα επρεπε να γυρισω χθες στη Ναουσα! Ελπιζω στην επομενη να μπορεσω! 

Υ. Γ. Φερτε τον χειμωνα επιτελους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Σακη Αρναούτογλου που μας τίμησε με την παρουσία του !!!

13 άτομα με το Σακη 14 !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα παιδια. πραγματικα πολυ ομορφη συναντηση με παλιους κ νεους φιλους που γνωριζομαστε καθε φορα κ καλυτερα. θεωρω οτι ειμαστε μια πολυ ομορφη μετεοπαρεα με ολη την σημασια της λεξης. φυσικα δεν ελειψε κ το καθιερωμενο φαγητο μετα τον καφε!!! καλες γιορτες κ καλη χρονια σε ολους με χιονια πολλα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Αν και δεν μπόρεσα να έρθω, χαίρομαι που περάσατε ωραία.. Την επόμενη δεν τη χάνω.. 

δυσκολα να ρθεις οταν γινει η επομενη.οποτε και αν γινει θα εχει διακοπη κυκλοφοριας λογω χιονιου  πριν την σοφουλα...😋.πολυ ομορφη συναντηση για ακομη μια φορα αν και προσωπικα ημουν στα κατω μου λογω δυσκολου διαστηματοςπου περασα το προηγουμενο διαστημα οποτε μου ελειπε η αισιοδοξια.υποσχομαι να επανορθωσω και να ηταν η πρωτη και τελευατια φορα που εγινα ενας  ρεαλιστης😋.Φυσικα ευχαριστουμε τον σακη αρναουτογλου που για ακομη μια χρονια βρεθηκε στην παρεα μας και μας τιμησε με την παρουσια του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, k _ SABBAK είπε:

Αν και δεν μπόρεσα να έρθω, χαίρομαι που περάσατε ωραία.. Την επόμενη δεν τη χάνω.. 

νομιζω οτι εμεις χρωσταμε ενα ανταμωμα στην σερρες!!! το εχουμε υποσχεθει!!! 

ΥΓ. χαρηκαμε πολυ με την τιμη κ την απροσμενη παρουσια του σακη αρναουτογλου στην συναντηση μιας  κ μας ειχε ενημερωση οτι ηταν δυσκολα να ερθει! ελπιζω στην επομενη να ειμαστε ακομη περισσοτερα ατομα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  Αρε τσακαλια καλα περνατε, δυστυχως η ευτυχως ειμαι σε προσηνεμο μερος για δουλεια μεχρι 31 του μηνος.Πριν τον χιονια στις 15 γεναρη θα κανουμε και αλλη συναντηση πιστευω και θα γεμισουμε τα μαγαζα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ απλά να πω ότι πέρασα καλύτερα από την προηγούμενη συνάντηση δεν ήμουν και άρρωστος οπότε κομπλε. Και το φαγητό, αχ το φαγητό!!  Η παρέα εκπληκτική, σχεδόν πόνεσε ο λαιμός μου από την κουβέντα χαχα. Χάρηκα που γνώρισα και τα καινούργια παιδιά και ανυπομονώ να τα ξαναδώ! Τέλος να πω ότι στις φωτογραφίες μοιάζω πιο τρομαχτικός και από το IT που είχα βάλει πριν λίγο καιρό για προφίλ. χαχα πως βγήκα έτσι ρε σαν βρικόλακας!!

 

Και last but not least είναι φυσικά που ο Σάκης Αρναούτογλου μας τίμησε με την παρουσία του, και ήταν μια πολύ θετική έκπληξη για εμένα. Τον ευχαριστώ προσωπικά για τις χρήσιμες συμβουλές που μου έδωσε! Και θέλω να ξέρει πως όπως έχω πει και παλιότερα το να δω από κοντά τον ίδιο ήταν όνειρο από τότε που ήμουν σπόρος, όταν έβλεπα τα δελτία καιρού στην ερτ3!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις χτες ενημερώθηκα και έμαθα για το καινούριο forum και έκανα εγγραφή.Κριμα που δεν το ήξερα νωρίτερα γιατι το διάστημα που κάνατε τη συνάντηση ήμουν Θεσσαλονίκη και θα μπορούσα να έρθω να γνωριστούμε από κοντά . Ελπίζω να τα καταφέρω σε κάποια επόμενη συνάντηση σας. Άλλωστε εμείς στην Αθήνα βρισκόμαστε αρκετά συχνά.Απο ότι βλέπω και από τις φωτό περάσατε όμορφα. Άντε και την επόμενη φορά ακόμα περισσότεροι.

Επεξεργάστηκε από vasilis78
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 9/1/2020 at 5:46 ΠΜ, vasilis78 είπε:

Μόλις χτες ενημερώθηκα και έμαθα για το καινούριο forum και έκανα εγγραφή.Κριμα που δεν το ήξερα νωρίτερα γιατι το διάστημα που κάνατε τη συνάντηση ήμουν Θεσσαλονίκη και θα μπορούσα να έρθω να γνωριστούμε από κοντά . Ελπίζω να τα καταφέρω σε κάποια επόμενη συνάντηση σας. Άλλωστε εμείς στην Αθήνα βρισκόμαστε αρκετά συχνά.Απο ότι βλέπω και από τις φωτό περάσατε όμορφα. Άντε και την επόμενη φορά ακόμα περισσότεροι.

Καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε Βασίλη λοιπόν...και πολύ κρίμα που δεν το γνώριζες νωρίτερα να έρθεις να σε γνωρίσουμε από κοντά...αλλά ποτέ δεν ξέρεις....οι συναντήσεις θα γίνουν και άλλες πολλές στο μέλλον..ίσως κι εμείς μπορέσουμε κάποια στιγμή αν έρθουμε κάτω....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια ετσι που το κοβω μαλλον παμε για εκτακτη συναντηση αν το συνεχισει και αυριο ολο αυτο.τι λετε για κυριακη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, notios_polos είπε:

παιδια ετσι που το κοβω μαλλον παμε για εκτακτη συναντηση αν το συνεχισει και αυριο ολο αυτο.τι λετε για κυριακη?

Μέσα για Κυριακή εγώ....να ανοίξουμε αύριο άλλο θέμα....λογικά και ο Στέλιος.....αντε έχουμε να πούμε πολλά ο τζίφος μας... μίλησε....έρχονται συγκινήσεις.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είναι η συνάντηση να γίνει μόνο για την αναλυση της πιθανής κακοκαιρίας, ισως έιναι καλύτερα να περιμένουμε για να δουμε αν υπάρχει σοβαρή πιθανότητα ... Αν είναι για να τα πούμε, ετσι κι αλλιώς, φυσικά μέσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάββατο θα μπορούσα και γω. Την προηγούμενη δεν μπόρεσα δυστυχώς. Ίσως και Κυριακή να μπορούσα,τώρα που το σκέφτομαι,αλλά νομίζω καλύτερα Σάββατο!

Επεξεργάστηκε από Stamatis Sohos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...