Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές χειμωνιάτικης κακοκαιρίας 3-5/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετό νερό πέφτει από Καπανδρίτι μέχρι Αυλώνα. Κλασικός χειμωνιάτικος καιρός με ελαφρώς τσιμπημένη την Θ .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από την Καρδίτσα βρέχει και έβρεξε πολύ όλο το βράδυ στα 27μμ μέχρι στιγμής και συνεχίζει η θερμοκρασία στους 6,7 και χιονίζει απο τα 900μ και πιο πάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σας και από τον εύοσμο Θεσσαλονίκης όπου είχαμε χαμηλότερη Τ 3 βαθμοί με αρκετή βροχή μέχρι και το πρωί.Χειμώνας λοιπόν και μου έκανε εντύπωση η δυναμική παρόλου όπου πριν 4 μέρες είχαμε 20 βαθμούς.Νομίζω πως και για τη συνέχεια του μήνα θα έχουμε εκπλήξεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα κι απο μενα. Απογοητευτηκα να πω την αληθεια παρολο που τα μοντελα δεν εδιναν τιποτα για εδω (Τριλοφο) .Σε παρομοιες καταστασεις τα εχει παει καλυτερα. Αυτη τη φορα το παλεψε ηρωικα κι εφτασε μεχρι 2.5 βαθμους ελαχιστη κατα τις 7 το πρωι με βροχουλα δυστυχως. Δυτικα της πολης πηγε σαφως πολυ καλυτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χειμωνιατικο σκηνικο σημερα και στην Αττικη χωρις καποια ιδιαιτερη θετικη εκπληξη...βραχηκε παντως και το κεντρο......καλη συνεχεια σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόνερο από τα 350 περίπου έως τα 400-450 μέτρα στο νοτιο Βέρμιο...νωρίς το πρωί από αναφορά φύλου..χιονόπτωση πάνω από τα 450 με χιονόστρωση χοντρικά πάνω από τα 500-550

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει στα Καλάβρυτα..... 

Βρέχει στο χωριό στα 730μ με 8.5 βαθμους όταν στο Χελμο στα 2340μ εχει 2 βαθμους.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλωσηρθες γκρινια...😜😜

Καλες αναφορες και καλη θητεια

Πιπα κωλο εμπλοκή τα γνωστά hawk αλλά στην Κύμη άμα ρίξει ρίχνει καλά,πολύ καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Santa snow είπε:

Καλημέρα και από μένα. Πρώτη μου αναφορά σε αυτό το φόρουμ αλλά κάποιοι παλιοί ίσως με θυμούνται. 

Αρχικά καλό χειμώνα και καλά χιόνια σε όλους με υγεία. Θα σας γράφω φέτος από προσηνεμες υπερδυνάμεις μιας και εκτελώ το καθήκον μου προς την πατρίδα στα 650 μέτρα του Βαρνάβα αυτή τη στιγμή και αργότερα θα τοποθετηθω στο στρατόπεδο της Κύμης λίγο πάνω από το χωριό.

Αυτό ένα πράγμα σημαίνει. Ότι ο προσηνεμος χιονιάς της 20ετιας είναι προ των πυλών....

Και για να είμαι εντός θέματος 7 βαθμοί με πυκνή ομίχλη εδώ

Πυροβολητής στην ίδια μονάδα πριν μια δεκαετία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...