Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε με το καλό...όλα να πάνε καλά....ας πάμε και μια φορά στο άλλο άκρο(ψυχρό και υετοφόρο όσο γίνεται).....τον καταλληλότερο μήνα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχομαι να βγεις γουρλης Βαγγο και να ναι ενας ιστορικος Γεναρης με πανελλαδικο-ους χιονια-αδες. Αλλοιως η πλατεια σε περιμενει με συνοπτικες και δημοκρατικες διαδικασιες.(φερε και κανα σχοινι αν σου βρισκεται)😉

Και ενας κοντινος προσηνεμος για την αρχη και για το ματι περισσοτερο.

gens-16-0-114.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε παμε να δουμε τι θα κανει και το πιο δυνατο μηνα τα τελευταια  χρονια στη χωρα μας

Εχει ωραια σεναρια για 5 με 7 ο ευρωπαιος για ολους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θέλω να δω πως θα πάνε τις επόμενες μέρες τα μοντέλα γιατί έχω την αίσθηση ότι ψήνεται κάτι πραγματικά μεγάλο. Βλέπω τους χάρτες της Αμερικής  οι οποίοι δείχνουν να αδειάζουν από χαμηλά από ένα σημείο και μετά. Βέβαια θα είναι γεμάτο σκούρα γεωδυναμικά και από τον Καναδά-Γροιλανδία θα έρθει ο αυλώνας, αλλά το τελευταίο χαμηλό που θα βρεθεί στην Αμερική θα σηκώσει τον Αζορικό και θα γίνει χαμός. Απλά μένει να δούμε αν θα γίνει πριν τις 10 [ούκμο] ή μετά [τα υπόλοιπα] Να δούμε κατά πόσο υπάρχει συνέχεια σε αυτά ή προκύψει κάτι άλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

θέλω να δω πως θα πάνε τις επόμενες μέρες τα μοντέλα γιατί έχω την αίσθηση ότι ψήνεται κάτι πραγματικά μεγάλο. Βλέπω τους χάρτες της Αμερικής  οι οποίοι δείχνουν να αδειάζουν από χαμηλά από ένα σημείο και μετά. Βέβαια θα είναι γεμάτο σκούρα γεωδυναμικά και από τον Καναδά-Γροιλανδία θα έρθει ο αυλώνας, αλλά το τελευταίο χαμηλό που θα βρεθεί στην Αμερική θα σηκώσει τον Αζορικό και θα γίνει χαμός. Απλά μένει να δούμε αν θα γίνει πριν τις 10 [ούκμο] ή μετά [τα υπόλοιπα] Να δούμε κατά πόσο υπάρχει συνέχεια σε αυτά ή προκύψει κάτι άλλο.

Για βορεια ελλαδα πως τα βλεπεις δασκαλε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτός ο Γενάρης έρχεται για να γράψει ιστορία!! Θα το δούμε αυτό...... καλή τύχη φίλε..! Τυφλή εμπιστοσύνη μπορώ να σου πω... με το καλό με το καλό!!

Μιχαηλ εγώ έχω ενα προαίσθημα... αυτός ο Γενάρης με τα δυο 20αρια δεν είναι καθόλου τυχαιος..... τώρα καλό.. κακό? Θα δείξει.....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Για βορεια ελλαδα πως τα βλεπεις δασκαλε?

υπαρκτές οι πιθανότητες αυτή την φορά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

υπαρκτές οι πιθανότητες αυτή την φορά

Όχι και δάσκαλος , μαθητευόμενος είναι ακόμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αντε παμε να δουμε τι θα κανει και το πιο δυνατο μηνα τα τελευταια  χρονια στη χωρα μας

Εχει ωραια σεναρια για 5 με 7 ο ευρωπαιος για ολους

Ποσά σενάρια περιπου από τα 50 πρόσεξες ; Είναι άξιο αναφοράς ; Η μόνο 5-10

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για καποιο λογο πιστευω οτι αυτο το θεμα θα μεινει στην ιστορια.οχι απλα θα εισαι γουρλης συνονοματε αλλα θα σε παρακαλαμε ολοι μας να ανοιγεις εσυ θεμα...παμε γερα λοιπον για εναν ιστορικο γεναρη παντου απ σ ακρη(και στην πατρα ...😋)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2-3 του μηνα επιμενει το gfs για νεα ψυχρη εισβολη αυτη τη φορα με καλυτερες θερμοκρασιες σε αττικη-ευβοια θα χιονιζει και σε χαμηλα υψομετρα αν υπαρχει υετος(βροχη)..

gfs-1-114.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Χιονιας πεδινων Ευβοιας το 18αρη . 

Ευτυχως κραταει την ταση για της 2 του μηνος το 18αρι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και για να μην ξεχνιομαστε νικητης στην κακοκαιρια που εχουμε τωρα ηταν ο τζιφος...

σήμερα τούμπιασε προς ούκμο-παίο πάντως, αν και πιο πριν ήταν καλός.

επίσης κάτι πάει να κάνει το 18αρι σαν το πρωινό του ούκμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...