Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο ναο, μπορεί να είναι καλός, αλλά επειδή ο Αο παίζει σημαντικό ρόλο, πιο αχταρμάς δεν γίνεται

ao.sprd2.gif

 

ναο για λόγους πληρότητας και τίποτα άλλο

nao.sprd2.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12zzzzzzzzzzzz

DSC06766.thumb.JPG.b7db9e95b9ee32eb2e9b4d8ab202e3f7.JPG

[ο γάτος μου την ημέρα της Αριάδνης]

πάμε Να φερουμε τον κόγκα, και το χοντρό γατί δείχνει τον δρόμο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Εσύ Πάντως Κώστα μου τα 15 για να φτάσεις τα 15 χρόνια θές μόνο 2 ακόμα, ενώ εγώ θέλω 14. 🤣 Εκτός αν το πάμε με πραγματικά ιστορικούς που είναι 19 μαμημένα χρόνια για κεντροβόρεια...

Μην μπαινεις σε επικινδυνα και σκοτεινα μονοπατια συγκρισεων Μιχαλακη μου.Ειδικα με τα 500μ της Αττικης.Κανε φοκους σε αυτο που περιμενεις και ολα θα πανε καλα.

Συνεχιζουμε με σχολιασμο και χαβαλε,σε οτι μπορει ο καθενας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχικά μειώθηκαν συνολικά οι βροχές λόγω περικοπής σε χρόνο εδώ. όχι πολύ, αλλά ας ελπίσουμε μην βγει τίποτα σαν το αικον. Για 29-30 ξαναβελτιώθηκε, δίνει πρόσκαιρα χιόνια εδώ στην ήπειρο μέχρι τα 1000 μέτρα πριν βελτιωθεί ο καιρός. Τώρα η συνέχεια δυστυχώς δεν θα αφορά τους ισπανούς χιονόφιλους, αν και θα είναι ενδιαφέρον τρέξιμο, δηλαδή πιστεύω θα βγάλει τέρατα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αρχικά μειώθηκαν συνολικά οι βροχές λόγω περικοπής σε χρόνο εδώ. όχι πολύ, αλλά ας ελπίσουμε μην βγει τίποτα σαν το αικον. Για 29-30 ξαναβελτιώθηκε, δίνει πρόσκαιρα χιόνια εδώ στην ήπειρο μέχρι τα 1000 μέτρα πριν βελτιωθεί ο καιρός. Τώρα η συνέχεια δυστυχώς δεν θα αφορά τους ισπανούς χιονόφιλους, αν και θα είναι ενδιαφέρον τρέξιμο, δηλαδή πιστεύω θα βγάλει τέρατα.

και εγω ετσι πιστευω για μετα οτι θα βγαλει τερατα αλλά τι να πιστεψεις απο τζιφο?

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

και εγω ετσι πιστευω για μετα οτι θα βγαλει τερατα αλλά τι να πιστευψεις απο τζιφο?

ε καλά σε αυτές τις ώρες έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει κανένα μοντέλο βέβαια ο τζίφος ώρες ώρες δεν υπάρχει ούτε στις 30.

 

Εικόνα Αμερικής σε 3 διαφορετικά ρανς. παίζουν πολύ μεγάλο ρόλο τα χαμηλά εκεί που αποτελούν τις μεταβλητές μας στις.. 200 ώρες.

εδώ δείτε τις διαφορές [αναμενόμενες όμως] Οπότε όποιος λέει ότι ξέρει τι καιρό θα κάνει τότε ή ψεύδεται ή είναι θεός.  

gfsna-0-216.png?0gfsna-0-210.png?6gfsna-0-204.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία η προοπτική και στο 12αρι,πρώτος μου Φλεβάρης στην Αθήνα και ελπίζω να είμαι γουρλης,πάνε πολλά 12 χρόνια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

o τσαρλατάνος θα μας τάξει πάλι καταστάσεις με ελικόπτερα της ΕΜΑΚ και θα έρθει το ευρωπαικό να φερει σφαλιάρες και καμήλες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πολύ ωραία η προοπτική και στο 12αρι,πρώτος μου Φλεβάρης στην Αθήνα και ελπίζω να είμαι γουρλης,πάνε πολλά 12 χρόνια

μόνιμος θα είσαι?

 

πολύ καλύτερο από την αηδία του 6αριού. και μου αρέσει σαν σχήμα ο αζορικός περισσότερο μετά. να χαμε να λέγαμε για τις 280 ώρες...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πολύ ωραία η προοπτική και στο 12αρι,πρώτος μου Φλεβάρης στην Αθήνα και ελπίζω να είμαι γουρλης,πάνε πολλά 12 χρόνια

Η Θεσσαλονικη για κατι μεγαλο εχει 18-19 χρονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πολύ ωραία η προοπτική και στο 12αρι,πρώτος μου Φλεβάρης στην Αθήνα και ελπίζω να είμαι γουρλης,πάνε πολλά 12 χρόνια

μπράβο Δημήτρη. Εδώ μείνε .. χαχαχα.. έρχεται ο Ξενοφώντας (Ιστορικός).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

μπράβο Δημήτρη. Εδώ μείνε .. χαχαχα.. έρχεται ο Ξενοφώντας (Ιστορικός).

ούτε εγώ δεν κάνω τόσο κακά αστεία🤣 βρήκα το αντίπαλο δέος μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαήλ που μπερδεύεσαι; Νομίζεις κοιτάω απλά το κύριο και το λέω αυτό; Το κύριο είναι ένα απλό σενάριο.. Να αποκλείσω περιοχές δυτικά μου θέλω  🤣

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Η Θεσσαλονικη για κατι μεγαλο εχει 18-19 χρονια

18-19 χρόνια έχουν περάσει από την Αριάδνη?. Πως περνάει έτσι γρήγορα ο καιρός? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Michael είπε:

18-19 χρόνια έχουν περάσει από την Αριάδνη?. Πως περνάει έτσι γρήγορα ο καιρός? 

Η αριάδνη δεν θεωρείται ιστορικός χιονιάς λόγω ποσοτήτων χιονιού, αλλά λόγω των πολλών και διάφορων περιοχών που χιόνισε σε έναν χιονιά, πράγμα που είναι σπανιο. Αλλά ειδικά για την βόρεια συγκεκριμένα χώρα [βορειότερα της Θεσσαλίας] η Αριάδνη δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο Νομίζω 10ποντο έκανε στην Θεσσαλονίκη τότε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Michael είπε:

18-19 χρόνια έχουν περάσει από την Αριάδνη?. Πως περνάει έτσι γρήγορα ο καιρός? 

Παραβλεψη μου...Αξεχαστα εκεινα τα  10-15 εκ.   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Παραβλεψη μου...Αξεχαστα εκεινα τα  10-15 εκ.   

Στα 18-19 χρόνια που έχουν περάσει, πράγματι θα είναι αξέχαστα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Η αριάδνη δεν θεωρείται ιστορικός χιονιάς λόγω ποσοτήτων χιονιού, αλλά λόγω των πολλών και διάφορων περιοχών που χιόνισε σε έναν χιονιά, πράγμα που είναι σπανιο. Αλλά ειδικά για την βόρεια συγκεκριμένα χώρα [βορειότερα της Θεσσαλίας] η Αριάδνη δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο Νομίζω 10ποντο έκανε στην Θεσσαλονίκη τότε

Οτι επεφτε , εμενε εξαιτιας του 3-4ημερου ολικου παγετου που ειχε σημειωθει...Ειχαμε χτυπησει και -8 στον Ευοσμο αν θυμαμαι καλα...Χιονισε 7-8 ωρες συνολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήθελε δεν ήθελε το έβγαλε το Ιταλικό χιονοχαμηλό[θα φύγει νότια..]. Ωραίο ραν. Μέχρι εκεί που φτάνει το τζεμ, βγάζει κάτι τελείως διαφορετικό καινούργιο και ίσως ενδιαφέρον.

επίσης να δούμε αν κατέβει το θηρίο της αποκαλύψεως από πάνω

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα μπορούσε και καλύτερα ο τζίφος.. να ναι πιο ξεκάθαρος.. αλλά στις 300 ώρες έτσι θα ναι... πάμε για κοντρόλ ανσάμπλς και ευρωπαικό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ήθελε δεν ήθελε το έβγαλε το Ιταλικό χιονοχαμηλό[θα φύγει νότια..]. Ωραίο ραν. Μέχρι εκεί που φτάνει το τζεμ, βγάζει κάτι τελείως διαφορετικό καινούργιο και ίσως ενδιαφέρον.

επίσης να δούμε αν κατέβει το θηρίο της αποκαλύψεως από πάνω

δεν νομίζω να προλαβαίνουμε να δούμε τη συνέχεια Μιχαήλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...