Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Καλη χρονια Βαγγελη αλλα βαλε την μαυρογατα ρε συ μπας και αλλαξει κατι.Καλα να περασεισ

 

καλη χρονια να χουμε τζονι..εχασες επεισοδια μολις την αλλαξα και εβαλα τον κορακα αλλαξαν ολα...ξερω εγω.😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ασχετο αλλα πριν μπει ο γεναρης ξεπερασαμε ηδη τις 80 σελιδες.πραγμα που δειχνει οτι υπαρχει καιρικο ενδιαφερον αν μη τι αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Στο Ιλιον δεν μενεις?

Ναι, αλλά με ενδιαφερει ο καιρος στον τόπο καταγωγής μου.

Εξάλλου στο Ιλιον ότι και γίνει με το χαμηλό, βροχή θα έχει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα περισσότερα σενάρια του τζιφου κατεβάζουν ρεταλια άνευ σημασίας,δυστυχώς ο κίνδυνος δεν μειώθηκε στα 12 αρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

τασο μ.ο. βετιωθηκε..σχεδν -4 με 4μμ υετο για βασιλικα

δεν κοιτάω το μέσο όρο. τα σενάρια ξεχωριστά ένα ένα κοιτάω. ο μέσος όρος σαν εικόνα δεν έχει καμία σημασία,εφόσον το εύρος των σεναρίων είναι μεγάλο. όταν πλησιάσουν και τα 21 σε κάτι κοινό,τότε ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teopap7 είπε:

Βλεπω να μην κανει τουμπα ο παιος στο 12αρι και να τρωμε με το ενα χερι βασιλοπιτα και το αλλο f5

ΟΥΚΜΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΗΝΕΜΑ.. ΑΣΤΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά, σίγουρα όλοι κοιτάμε πρώτα τι θα κάνει στην περιοχή μας. Ωστόσο είμαστε σε ένα φόρουμ με χιονοφιλους.

Προσωπικά εάν είναι να ρίξει 20 εκατοστά χιόνι στην περιοχή μου, προτιμώ να ρίξει τα 10, εάν με αυτό τον τρόπο θα χιονιστουν στην ίδια κακοκαιρία πολύ περισσότερες περιοχές της χώρας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω επειδη οταν φτανει η κρισιμη ωρα προτιμω στρωμενο με μπολικα εκατοστα παρα να περιμενω για το θαψιμο..οποτε προτιμω την σιγουρια ενος σεναριου οπως του αικον η πιθανα του γαλλικου αν ειχε συνεχεια..τζεμ και τζιφος με φοβιζουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προσωπικά πιστεύω ότι ο παίος θα βγάλει το πιο ανατολικό σενάριο, σίγουρα πολύ καλύτερο από το πρωί, κάπως καλύτερο από εχθές το βραδυ [ελπίζω]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ είμαι αχόρταγος 😛. Αν είναι να ρίξει 20 εκατοστά στην πόρτα μου, ψάχνω να βρω τον τρόπο μήπως πάρει παράταση και ρίξει περισσότερα. Γιατί ξέρω ότι το πολύ θα έχω μία ευκαιρία για κάτι τόσο καλό κάθε Χειμώνα, μετά θέλει αναμονή 10 μήνες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν θελω με την καμια τεραστια δυτικιση του παιου..δεν την θελω και δεν θα γινει αν κρινουμε απ οτι εδειξαν γιουκμο και αικον καπου κατα κει θα ειναι και ισως λιγο πιο ανατολικα μιας και ειχε το πλεον ανατολικο σεναριο.ειμαστε ακομη στις 120 ωρες και πρεπει η ζυγαρια να μην παει μονοπατα στη δυση πρεπει να υπαρχει ενα εστω μικρο αντιβαρο αλλιως το χαμηλο θα κλαταρει σαν σακι στο λιβυκο πελαγος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δεν θελω με την καμια τεραστια δυτικιση του παιου..δεν την θελω και δεν θα γινει αν κρινουμε απ οτι εδειξαν γιουκμο και αικον καπου κατα κει θα ειναι και ισως λιγο πιο ανατολικα μιας και ειχε το πλεον ανατολικο σεναριο.ειμαστε ακομη στις 120 ωρες και πρεπει η ζυγαρια να μην παει μονοπατα στη δυση πρεπει να υπαρχει ενα εστω μικρο αντιβαρο αλλιως το χαμηλο θα κλαταρει σαν σακι στο λιβυκο πελαγος

καλυτερα Δυτικα.. εμεις τελειωσαμε Βαγγελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

καλυτερα Δυτικα.. εμεις τελειωσαμε Βαγγελη

Δεν ενδιαφερεται για σενα ο Βαγγελακης Νικολα μου...μη χασει το χαμηλο πολυ δυτικα φοβαται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον ας κατεβάσει Αυλώνα ο παιος  γιατί φοβήθηκα με τα εκτρώματα που βγάζει ο τζιφος στα σενάρια του

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

καλυτερα Δυτικα.. εμεις τελειωσαμε Βαγγελη

πιστεψε με αυτη την στιγμη διεκδικω μεγαλο χιονια οποτε δεν ειμαι καθολου "καλος" και καθολου ανιδιοτελης ανθρωπος...😋..απλα τον θελω για ελαφρυ αντιβαρο στα ανατολικα μην μου φυγει το χαμηλο στο λιβυκο πελαγος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...