Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη χρονια παιδια...προφανως και μιλαμε για μεγαλη αλλαγη στο ευρωπαικο ...αυριο στα 00 θα δουμε τα υπολοιπα και στα 12αρια του 2020 ας ελπισουμε να εχουμε φοβερες πεδινες διαταξεις....18 χρονια ειναι πολλα απο το 2001...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που ανέβασε ο Κλέαρχος Μαρουσακης ανάρτηση σήμερα και μιλαει για προσινεμο για τα φώτα ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, periklis είπε:

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που ανέβασε ο Κλέαρχος Μαρουσακης ανάρτηση σήμερα και μιλαει για προσινεμο για τα φώτα ......

Αυτη τξν ειεβολη την επιασε 100%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλη χρονια να εχουμε ολοι μας.υγεια πανω απο ολα για μας κ τους συγγενεις μας.καλη καρδια γεματη αγαπη. κ φυσικα χιονια πολλα στην πορτα καθε χιονολατρη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, periklis said:

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που ανέβασε ο Κλέαρχος Μαρουσακης ανάρτηση σήμερα και μιλαει για προσινεμο για τα φώτα ......

με τα δεδομένα που είχε όταν το έγραψε ίσως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια παλικαρια σε εσας και τις οικογενειες σας προπαντος με υγεια. Ελπιζω η νεα δεκαετια να μας επιφυλλασει ευχαριστες εκπληξεις. Καλα χιονια σε ολους ευχομαι. Τα λεμε του χρονου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτη τξν ειεβολη την επιασε 100%

στο μοντελο που εχει βιντεακι εχει την ψυχρη λιμνη στην ισπανια.που στα 12αρια  εξαφανηστηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

στο μοντελο που εχει βιντεακι εχει την ψυχρη λιμνη στην ισπανια.που στα 12αρια  εξαφανηστηκε

Ας το εχουμε υποψιν και αυτο 

t850_39.png

t500_39.png

z500_39.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή Χρονιά σε όλους και όλες και φυσάτε λίγο να πέσει η θερμοκρασία για 6 του μήνα γιατί εμείς στα πεδινά θα την βγάλουμε με βροχές 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν σιγουρέψουμε ότι η ψυχρή λίμνη δεν θα βρεθεί στην Ισπανία, κλειδώνουμε αυτομάτως χιονι. Αν σιγουρέψουμε μετά από αυτά το είδος του αυλώνα, κλειδώνουμε τον ιστορικό σε κάποιες  περιοχές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραμενει κακό το Ευρωπαίο. Για να δούμε αν τραβάει όλο δυτικά, κάτι μπορει να γίνει. 

Για ήπειρο μιλάω πάντα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά να πω κι εγώ με τη σειρά μου στην παρέα που ξημεροβραδιαζομαστε όλο το χειμώνα. Πραγματικά  θεωρώ το χώρο εδω καιρικό μου σπίτι. Με αυτό ξυπνάω και με αυτο κοιμάμαι αν όλα τα πιο σημαντικά στη ζωή μου είναι καλά. Να είστε όλοι γέροι παιδιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω με αυτη την κακοκαιρια (5-6) δεν νομιζω να ασχοληθω γιατι δεν νομιζω οτι μπορει να βγαλει κατι για βολο, παλι θα παλευουμε για 2 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, dodoni είπε:

Στις 120 ωρες που είμαστε τώρα, κοιτάμε control η μουαγενη? 

Μουογενη φιλε μου.Μεσος ορος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, periklis είπε:

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που ανέβασε ο Κλέαρχος Μαρουσακης ανάρτηση σήμερα και μιλαει για προσινεμο για τα φώτα ......

Κι ο Αρνιακος σημερα στο δελτιο μιλησε για κακοκαιρια απο την Κυριακη το βραδυ που θα επηρεασει παλι τις ιδιες περιοχες (ΝΑ χωρα)...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...