Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια τέτοια χαμηλάρα δε θα με χαλαγε καθόλου! Απ' ότι ειδα το σενάριο του τζεμ επικρατει....... ο ευρωπαίος έκανε ένα βημα δυτικά, αλλα παρέμεινε το πιο ανατολικό!!

Έχασα απ' ότι βλέπω το στοίχημα που έβαλα με το τζίφο το μεσημέρι.... πάντως αν ειναι να έχει οριακες Τ, καλύτερα αυτή η χαμηλάρα! Μοντελικά μου γεμίζει το μάτι κάθε φορα που το βλέπω! Ομορφιές κι αυτές... πιο βέβαιη...... θα δούμε και με αυτή ωραία πράγματα!! Αναμένω τη συνέχεια.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυξηση των κεντροβορειων στα ανσαμπλ ευρωπαιου στα 15 απο τα 2 το πρωι...πανε οπως πρεπει τα πραγματα

Τα άλλα τι δείχνουν; (βαριέμαι να τα κοιτάξω αναλυτικά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυξηση των κεντροβορειων στα ανσαμπλ ευρωπαιου στα 15 απο τα 2 το πρωι...πανε οπως πρεπει τα πραγματα

Το ευρωπαικο αν δεν κανω λαθος εχει 51 μελη στα ανσαμπλς του

Επομενος αυτη την στιγμη τα περισσοτερα δειχνουν τουρκια η προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, dodoni είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση...  Και ποτε αρχίζουμε να γερνουμε προς το κυριο? 

Αν στα επομενα τρεξιματα

Τα σεναρια των ανσαμπλς.Αρχισουν να συμφωνουν με το κυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολλα απο ολα τα σεναρια του ευρωπαιου βλεπουν χιονι στην αττικη-βοιωτια 6 του μηνα ειδικα το σεναριο 44 ειναι οτι πρεπει>

xx_model-en-308-0_modez_2019123112_144_5017_108_m44.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά κ απο μένα, από Λονδινακι ή λυκοβρυση.. Ο "γνωστός" geod από παλιά.. 

Καλή χιονιοχρονια σε όλους εάν ειναι δυνατόν,υγεια υγεία υγεία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

πολλα απο ολα τα σεναρια του ευρωπαιου βλεπουν χιονι στην αττικη-ευβοια 6 του μηνα ειδικα το σεναριο 44 ειναι οτι πρεπει>

xx_model-en-308-0_modez_2019123112_144_5017_108_m44.png

Αυτο ειναι θαψιμο βορειοδυτικης αττικης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Μου κανει εντυπωση αυτο,Να βγαινει επαγγελματιας μετωρολογος και να εχει τοσο σιγουρια απο τοσο νωρις

Σπύρο, από την στιγμή που Αζορικός καθηλώθηκε και κατσικώθηκε και ισχυροποιήθηκε στιβαρά στο μέρος που βρήκε χώρο και ήδη κερδίζει τις δυτικές ζωνικές ψηλές ροές, δεν υπάρχει άλλη διέξοδος....το φαβορί είναι προς ανατολικοπροσήνεμη πλευρά....με ολίγη από κεντροβόρεια στην αρχή (πιθανόν και μακάρι)….κι αυτό δεν αποκλείεται να μας πάει επί μακρόν....και το κομβικό σημείο είναι από 10-15/1 που διαφαίνεται μια σημαντική διαταραχή της PV, κάτι που συζητάνε καθημερινά και με πολύ πληκτρολόγιο (όπως λέγαμε μελάνι παλιότερα) οι μακροαναλυτές (Αμερική και Αγγλία), που παρακολουθώ και επικοινωνώ στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης που είμαι φίλος....αν μας πιάσει σε μεσημβρινότητα αυτή η αλλαγή στην κυκλοφορία, τότε θα μιλάμε για έπη στο υπόλοιπο 2μηνο του χειμώνα!!!

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....ΤΟ 2020 ΘΑΨΑΡ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.....ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΊΑ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Τα άλλα τι δείχνουν; (βαριέμαι να τα κοιτάξω αναλυτικά)

Καμια 15 αρια προσηνεμο....και τα αλλα 20 απο ιταλια μεχρι δε κατεβαζουν αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν εβαζε ταφοπλακα ο ευρωοαιος θα εκανα ρεβεγιον σαν ανθρωπος. Θα νομξζει η κοπελια μου οτι εχω γκομενα. Την τζιφινα την παια και την τζεμιλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Αν εβαζε ταφοπλακα ο ευρωοαιος θα εκανα ρεβεγιον σαν ανθρωπος. Θα νομξζει η κοπελια μου οτι εχω γκομενα. Την τζιφινα την παια και την τζεμιλα

Νικόλα, δε παλεύεσαι ρε φίλε.. Χαχα, αχαχαχχα να σαι καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, geod είπε:

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά κ απο μένα, από Λονδινακι ή λυκοβρυση.. Ο "γνωστός" geod από παλιά.. 

Καλή χιονιοχρονια σε όλους εάν ειναι δυνατόν,υγεια υγεία υγεία 

Καλώς το παιδί..χρόνια και ζαμάνια!!! Καλώς ξαναβρεθήκαμε!! Καλή χρονιά να έχουμε και καλές -πολλές χιονοαναφορές!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ σημαντικά τα πρωινά τρεξίματα αύριο. Η λογική λέει ότι ο ευρωπαίος θα τουμπιάσει περαιτέρω μιας και πλέον αυτός και τα μέλη του είναι τελείως μόνα του σε σύγκριση με όποιο άλλο πρώτο δεύτερο/κτλ μοντέλο.  Φυσικά αναμένουμε ανατολίκευση και από τον τζίφο. Και οι δείκτες που δείχνουν γρηγορότερη αποκοπή σημαίνει ελαφρύτερη αέρια μάζα, άρα και πιο εύκολη σε δυτικές μετακινήσεις.

gfs  και τα μέλη του ukmo arpege gem jma navgem χαμηλό στο Ιόνιο [χοντρικά] Icon στην μέση Παίος ανατολικότερα, μέσος όρος παίου ακόμα περισσότερο και τα άκυρα σενάρια του τζεμ δεν κατεβάζουν καν αυλώνα. Ειδικά τα σενάρια του τζεμ πρέπει να εξαφανιστούν, και αύριο το πρωί να κάνει ακόμα μισή τούμπα ο ευρωπαίος και είμαστε κομπλέ.

Αρχίζουν τα καρδιοχτύπια για τους κεντροβόρειους

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλώνει τον αυλώνα τον αικον, αλλά από την δυτική μεριά, 2 στοιχεία που θα πολεμήσουν το ένα το άλλο. Θα δούμε προς τα που πάει... 

 

δυστυχώς νίκησε το ανατολικότερα.. Δεν ξέρω αν θέλω να δω 18αρι τζίφου και δω κατευθείαν τα πρωινά καλύτερα 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια ανατολικευση απο ικον. Μικρη αλλα καλη για κςντροβορεια πεδινα. Και ισως κρυβει και αλλα για αυριο  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ωραια ανατολικευση απο ικον. Μικρη αλλα καλη για κςντροβορεια πεδινα. Και ισως κρυβει και αλλα για αυριο  

όλα τα βόρεια εκτός με αυτό το σενάριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε καλό ουτε κακό το αϊκον. Γενικά όμως με ανησυχεί λίγο το σενάριο του σε συνδυασμό με αυτό του παιου...

Τέλος πάντων, πάμε για 18αρι τζίφου τώρα και από αύριο τα σπουδαία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...