Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν ξερω τι ζητας,αλλα παρα-δινεις σημασια στον τζιφο και μαλιστα στο 18αρι του

Ολα τα βλεπω βρε συ,και ολες οι αλλαγες που γινονται εχουν τη σημασια τους ειδικα σε αυτα τα 6ωρα.Πιανομαι απ τον τζιφο γιατι με τον Ευρωπαιο τι θα δω? Βροχα.Βροχα ανελεητη αν βγει ατοφιος.Γνωμη μου ειναι σε καποια παιδια μπορει να κανει και να περισσευει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, teo_73 said:

Ολα τα βλεπω βρε συ,και ολες οι αλλαγες που γινονται εχουν τη σημασια τους ειδικα σε αυτα τα 6ωρα.Πιανομαι απ τον τζιφο γιατι με τον Ευρωπαιο τι θα δω? Βροχα.Βροχα ανελεητη αν βγει ατοφιος,Εσυ θα θαφτεις.Ομως εμας δε μας κανει,Γνωμη μου ειναι σε καποια παιδια μπορει να κανει και να περισσευει.

πεστα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλιέστε άδικα μερικοί....θα δείτε ξανά πράγματα που δεν θα πιστεύετε.....Κυριακή κοντή γιορτή.....από τα 150μ. και πάνω πανηγύρια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι κλειδωμένες οι θερμοκρασίες 500 -34 και 850 -6.5 millimbar μην σκατε αύριο πάλι θα τα δώσει απλόχερα το GEFS

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

Άλλες 2 τέτοιες βελτιώσεις στα επόμενα και θα αρχίσω να πιστεύω ότι θα δω χιονοπτωση εδώ 😂

Aπό κυριακή απογεύμα σου δίνει το 18αρι...μια χαρά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν αυτό το 995 ξεκίναγε νοτιοδυτικά της Ζακύνθου θα θαβόταν πρώτα όλη η κεντροβόρεια Ελλάδα μέχρι το κύμα. Μετά ας κατέληγε Αιγαίο. Κρίμα να μπαίνουν τέτοιοι αυλώνες κατευθείαν Αιγαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Aπό κυριακή απογεύμα σου δίνει το 18αρι...μια χαρά

να σ πω την αληθεια ειμαι απαισιοδοξος....αλλα ευελπιστω να το δω να πεφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ρίξε καντήλια ρε συ Τεo.😋

Μα θελω να βγει ο υετος του Παιου αλλα πως να τον  παρω σοβαρα οταν τωρα δινει +0.7dp και ο αλλος δινει -2 και εχουμε -1.2c...Το κυριο του Παιου μαμαει και δερνει για ανω των 350-400μ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Spartan said:

Παιδια μην χαλιεστε για το 500αρι

Τα ανσαμπλς στο 12αρι ηταν αμειλικτα

 

Ε και τότε γιατί βλέπουμε 18αρι ρε Σπυρο?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξησε τον υετο 6 του μηνα πρωι σε αττικη σε σχεση με το απογευματινο τρεξιμο το gfs!..

60-779GR.gif

66-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, teo_73 said:

Μα θελω να βγει ο υετος του Παιου αλλα πως να τον  παρω σοβαρα οταν τωρα δινει +0.7dp και ο αλλος δινει -2 και εχουμε -1.2c...Το κυριο του Παιου μαμαει και δερνει για ανω των 350-400μ

 

ξαναματαπεστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

πάμε να αναβιώσουμε το 2001. μπας και δει κι ο μιχαήλ τίποτα στα γιάννενα και ηρεμήσει

gens-13-1-336.png

Δυτικό χιονιά θέλω να βιώσω στα Γιάννενα.  ΑΝ είναι να βιώσω 2001 θέλω να το βιώσω στην Λάρισα. Δεν έχει νοήμα να δω το ίδιο χιόνι που μπορώ να δω στην Λάρισα, απλά σε άλλο μέρος. Το ζητούμενο είναι η χιονοκαταιγίδα που βγαίνει με τον δυτικό χιονιά. Και αν κάνει 2001 πιο πιθανό να αστράψει στην Λάρισα

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Άλλες 2 τέτοιες βελτιώσεις στα επόμενα και θα αρχίσω να πιστεύω ότι θα δω χιονοπτωση εδώ 😂

Και με το 18αρι χιονίζεσαι. ΑΝ πάει πιο δυτικά ο αυλώνας σαν το γαλλικό παίζει να δεις και βρόχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...