Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

σωστά. Χιόνι να έχεις εσύ και ας πνιγεί ο δίπλα. Κατανοητό 

Καλα και εμεις οταν χιονιζομαστε η Θεσσαλονικη εχει νταλα ηλιο. Ειτε δυτικος χιονιας ειτε ανατολικος η Θεσσαλονικη εχει τον δικο τηα νομο 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Καλα και εμεις οταν χιονιζομαστε η Θεσσαλονικη εχει νταλα ηλιο. Ειτε δυτικος χιονιας ειτε ανατολικος η Θεσσαλονικη εχει τον δικο τηα νομο 😂😂😂

Αν συγκρίνουμε τη λιακάδα με τον πνιγμό είμαστε σε λάθος δρόμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

σωστά. Χιόνι να έχεις εσύ και ας πνιγεί ο δίπλα. Κατανοητό 

και να προσθέσω το 2 βαθμούς κάτω που είπα και άρα θα έδινε χιόνι στην Θεσσαλονίκη.😃[ΝΤΑΞ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΙ ΌΧΙ]

Αλλά αν το πάμε αλλιώς όταν εσύ χιονίζεσαι εγώ έχω ήλιο. Με σκέφτεσαι εμένα τον καημένο που αναγκάζεται να χρησιμοποιεί τα ΚΤΕΛ???🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Αν συγκρίνουμε τη λιακάδα με τον πνιγμό είμαστε σε λάθος δρόμο 

ο πνιγμός είναι πολύ πιο ωραίος βέβαια για έναν καιρόφιλο. Άρα και για εμένα. Για αυτό στους βόρειους χιονιάδες δεν έχω τόσο θέμα. Γιατί τουλάχιστον θα βλέπω πολλή βροχή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας ευχαριστω ολους θερμα..Για τα δημοσια η προσωπικα μηνυματα και για τα τηλεφωνα...Να σας εχει ολους ο θεος καλα!!!

Η ζωη ειναι ενας αγωνας..Πεσαμε αλλα θα σηκωθουμε...Ειναι σοκ για μενα αλλα πρεπει να κρατηθω...Ειλικρινα με κανατε να δακρυσω...Σας ευχαριστω ολους μα ολους..Δεν εχω λογια...

Οτι δε μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους...Ελπιζω να τα πουμε συντομα...Μονο υγεια παιδες..Και λιγο τυχη ρε γμτ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Σας ευχαριστω ολους θερμα..Για τα δημοσια η προσωπικα μηνυματα και για τα τηλεφωνα...Να σας εχει ολους ο θεος καλα!!!

Η ζωη ειναι ενας αγωνας..Πεσαμε αλλα θα σηκωθουμε...Ειναι σοκ για μενα αλλα πρεπει να κρατηθω...Ειλικρινα με κανατε να δακρυσω...Σας ευχαριστω ολους μα ολους..Δεν εχω λογια...

Οτι δε μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους...Ελπιζω να τα πουμε συντομα...Μονο υγεια παιδες..Και λιγο τυχη ρε γμτ...

Εγώ Σάκη όπως σου είπα στο τηλέφωνο και το λέω εδώ και δεν ντρέπομαι. ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑ!!!  θα γυρίσει η κ@λοτυχη που θα πάει!! Από την στιγμή που γλίτωσα και εγώ από πτώση δέντρου, θα τα καταφέρεις και εσύ εδώ!! Τα λέμε ξανά από τηλ αύριο! Δώσε αγάπη στην γυναίκα σου και όλα θα πάνε καλά!

 

 

 

Υ.Γ σάπιος ο μέσος όρος του ευρωπαικού τα λέμε μετά στα 18αρια, έχω υποχρεώσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και δυτικότερα να πήγαινε ο ευρωπαίος ακόμα και το τζεμ, πλέον δυσκολεύονται να κατεβάσουν τον αυλώνα. έρχεται καπάκι το επόμενο μεγάλο χαμηλό που θα τον ρουφήξει.

εγώ αυτό θέλω με 1-2 βαθμούς παρακάτω

anim_uar1.gif

Τι λε ρε για να δεις εσύ παπλαμουδα εμείς να γίνουμε Βενετία μπριτσ😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και να προσθέσω το 2 βαθμούς κάτω που είπα και άρα θα έδινε χιόνι στην Θεσσαλονίκη.😃[ΝΤΑΞ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΙ ΌΧΙ]

Αλλά αν το πάμε αλλιώς όταν εσύ χιονίζεσαι εγώ έχω ήλιο. Με σκέφτεσαι εμένα τον καημένο που αναγκάζεται να χρησιμοποιεί τα ΚΤΕΛ???🤣

ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ 😂😂😂😂😂Μόνο αν ρίξει 2 3 βαθμούς τις Τ.......... δεν θέλω να παθω καταθληψη... πολύ στεναχώρια θα πέσει άμα χαθεί τόσο υετος😭😭🤣🤣🤣🤣

 

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Τι λε ρε για να δεις εσύ παπλαμουδα εμείς να γίνουμε Βενετία μπριτσ😜😜😜

Πες τα φίλε....😂😂😂🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Σας ευχαριστω ολους θερμα..Για τα δημοσια η προσωπικα μηνυματα και για τα τηλεφωνα...Να σας εχει ολους ο θεος καλα!!!

Η ζωη ειναι ενας αγωνας..Πεσαμε αλλα θα σηκωθουμε...Ειναι σοκ για μενα αλλα πρεπει να κρατηθω...Ειλικρινα με κανατε να δακρυσω...Σας ευχαριστω ολους μα ολους..Δεν εχω λογια...

Οτι δε μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους...Ελπιζω να τα πουμε συντομα...Μονο υγεια παιδες..Και λιγο τυχη ρε γμτ...

sto parents.gr pantos Εδώ μεσα θα διαβασεις περιπτωσεις που υπηρχε πιθανοτητα 1/4 για τρισωμια και τελικα το αποτέλεσμα της τροφοβλαστης ήταν φυσιολογικο και δυστηχως υπαρχουν και περιπτώσεις που η πιθανοτητα για συνδρομο ηταν 1/10000 και παρόλα αυτά το παιδακι γεννηθηκε με συνδρομο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάπου εδώ θα πρέπει να υποκλιθουμε ευλαβικά στο πρώην μοντέλο που σε 1 μερα έκανε τα 40mm υετου μόλις 2. Τεράστια η ανθρώπινη τεχνολογική πρόοδος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάκη αδερφέ μου στα έγραψα και σε pm

4 αποβολές είχαμε.... Παρόλα αυτα έχω 3 παιδια..... 

Όλα θα πάνε καλά την επομενη φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Τι λε ρε για να δεις εσύ παπλαμουδα εμείς να γίνουμε Βενετία μπριτσ😜😜😜

 

4 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ 😂😂😂😂😂Μόνο αν ρίξει 2 3 βαθμούς τις Τ.......... δεν θέλω να παθω καταθληψη... πολύ στεναχώρια θα πέσει άμα χαθεί τόσο υετος😭😭🤣🤣🤣🤣

 

Πες τα φίλε....😂😂😂🤣🤣

οι φορές που χιόνιζε θεσσαλονίκη ακι εδώ είχε ανατολικό και ήλιο ήταν άπειρες. έτσι και αλλιώς η διάταξη αυτή δεν είναι για πεδινά, και ειδικά εφόσον το χαμηλό δεν αναμένεται να κινηθεί ανατολικά, δεν θα είχατε ποτέ βαρδάρη, άρα εξορισμού δεν θα ήταν ποτέ ευκαιρία.! 

 

Λοιπόν παίδες τα λέμε μετά είπα .🤣 Οπότε επειδή δεν θα απαντήσω σε τίποτα μέχρι τις 11.30 τουλάχιστον, να ξέρετε δεν σας γράφω, απλά έχω μια εργασία για το ρεύμα του Κόλπου να παραδώσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Τι λε ρε για να δεις εσύ παπλαμουδα εμείς να γίνουμε Βενετία μπριτσ😜😜😜

Τα 25-30 mm μας τα δινει με 3 βαθμους...Φαντασου τι θα γινοταν αν επεφτε 2  βαθμους ακομα η θερμοκρασια...Και 3 βαθμους με 30-35 mm να ειχα ( οπως δειχνει ο τζιφος) το προτιμω απο το τιποτα 

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, BrainA said:

Κάπου εδώ θα πρέπει να υποκλιθουμε ευλαβικά στο πρώην μοντέλο που σε 1 μερα έκανε τα 40mm υετου μόλις 2. Τεράστια η ανθρώπινη τεχνολογική πρόοδος.

Εχεις ταξει Κογκα,αναμενουμε😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τα 25-30 mm μας τα δινει με 3 βαθμους...Φαντασου τι θα γινοταν αν επεφτε 2  βαθμους ακομα η θερμοκρασια...Και 3 βαθμους με 30-35 mm να ειχα ( οπως δειχνει ο τζιφος) το προτιμω απο το τιποτα 

τι ξενερα θα ήταν να βλέπαμε υγρό χιονι στις εξάρσεις και να ξέραμε ότι πότε δεν θα το γύριζε ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω ...........καληνύχτα από μένα ελπίζω σε καλύτερα τρεξίματα αύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, BrainA said:

Κάπου εδώ θα πρέπει να υποκλιθουμε ευλαβικά στο πρώην μοντέλο που σε 1 μερα έκανε τα 40mm υετου μόλις 2. Τεράστια η ανθρώπινη τεχνολογική πρόοδος.

Με κανεις και γελαω συνεχεια με τις περιγραφες σου χαχαχαχα🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

τι ξενερα θα ήταν να βλέπαμε υγρό χιονι στις εξάρσεις και να ξέραμε ότι πότε δεν θα το γύριζε ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω ...........καληνύχτα από μένα ελπίζω σε καλύτερα τρεξίματα αύριο 

2 φορές σε μια εβδομάδα το έζησα φέτος για 1-2 βαθμους.... Ότι χειρότερο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλασαν λιγο τα ανσαμπλ ευρωπαιου...παντως ο μεσος ορος ειναι τοσο ανατολικα γιατι υπαρχουν σεναρια αρκετα που δε κατεβαζουν αυλωνα..αν κατεβει θα ερθει πολυ πιο δυτικα καμια σχεση με πακισταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

2 φορές σε μια εβδομάδα το έζησα φέτος για 1-2 βαθμους.... Ότι χειρότερο... 

Όχχχχχ να ευχαισε να μην το ξαναζησεις ή να μην το πάθουμε και άλλοι ........η επερχόμενη ευκαιρία θα είναι δυνατή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

τι ξενερα θα ήταν να βλέπαμε υγρό χιονι στις εξάρσεις και να ξέραμε ότι πότε δεν θα το γύριζε ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω ...........καληνύχτα από μένα ελπίζω σε καλύτερα τρεξίματα αύριο 

Δεν θελω να  σε στενοχωρησω αλλα εσενα , ναι μεν σου δινει περισσοτερο υετο αλλα σου εχει και ανεβασμενες T ( 5 βαθμους)...Αν εβγαινε αυτος ο χαρτης με εστω 2 βαθμους λιγοτερο πιστευω θα το εστρωνε για πλακα στην Θεσσαλονικη...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

2 φορές σε μια εβδομάδα το έζησα φέτος για 1-2 βαθμους.... Ότι χειρότερο... 

Ανεβοκατεβαινες Υμμητο ομως😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...