Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως συνεχίζει να μου αρέσει η τάση που δείχνει άδειο τον Καναδά. Νομίζω πως είναι η αρχή του καλού, αλλά να μας πουν την γνώμη τους και οι εμπειρότεροι

gfsnh-0-180.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Seventower said:

Οι βοροιοελλαδιτες έχουμε καταντήσει σαν jankie φιλαράκι λίγο χιονακι σου βρίσκεται είμαι σκέτος από περισυ 😋😋😋

λέμε τώρα ρε συ. Εγω χαίρομαι και με 5ποντο απλά.δεν.περιμενω αυτό πια. Έχουν περάσει 11 χρόνια από το 2008,.θέλω κάτι καλό αυτό είναι ολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele GFS - Carte prévisions

Εγω κραταω αυτο για τις 24/01 που θα ζεσταθει η πετσα μας πριν τον χιονια... Ο,τι χιονιας και να ειναι ε θα εχει ενδιαφερον η κατασταση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξερω αν εφτασαν τα σεναρια στο meteociel μεχρι το τελος αυτην την στιγμη αλλα προετοιμαστειτε καταλληλα για να δειτε τις 384 του σεναριου 7

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δεν ξερω αν εφτασαν τα σεναρια στο meteociel μεχρι το τελος αυτην την στιγμη αλλα προεροιμαστειτε καταλληλα για να δειτε τις 384 του σεναριου 7

Φωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Ναι αλλα αν δεις το cfs στις 780 ωρες εχει υετο 🤣

Ξεκαθαρα τόσο ψύχος αλα cfs όμως....  και το οτι το βλέπουμε στις 300βαλε ώρες τζιφου, ε... κι αυτό μια πρόοδο το λες.. χαχα δεν το λες?

9 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Οι βορειοελλαδιτες έχουμε καταντήσει σαν jankie φιλαράκι λίγο χιονακι σου βρίσκεται είμαι σκέτος από περισυ 😋😋😋

Κι εγώ με μια Αριάδνη χαίρομαι, δεν έχω παράπονο.. απλά ψάχνω κι εγώ τη δική μου Σοφία αλλά που? Δε τη λένε Σοφία.. πέρυσι τον έλεγαν Τηλέμαχο, αλλα μου άφησε μια πέτσα.. κι όχι 30ποντη, σχεδόν μηδενποντη! Έβλεπα εικόνες απ' τη κουμπαρα μας Χολαργό και πονούσε η καρδούλα μου!!😉

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, BrainA said:

Έχουν περάσει 11 χρόνια από το 2008,.θέλω κάτι καλό αυτό είναι ολο

12 ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω 12 χρονια απο τον ιστορικο χιονια περασαν!! Ε και γω ειμαι της αποψης ή να μας φερει ιστορικο με 20εκ χιονι στο συνταγμα αλλιως δεν δεχομαι αλλη Ζηνοβια στιλ και Ηφαιστειωνες οτι χειροτερο.. Προτιμω ζεστη να παω καμια βολτα στη θαλασσα παρα ζηνοβια και ηφαιστειωνα να πεφτει στουπα με +2..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Dusterakos said:

Ναι αλλα αν δεις το cfs στις 780 ωρες εχει υετο 🤣

 

στις 9000 ώρες, περίπου 26 Ιανουαρίου 2021 φαίνεται να κόβει ο υετός όμως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια σπάνια εικόνα έστω και σαν πρόβλεψη στις 240 ώρες έστω και στο τζεμ...που όλα τα μοντέλα πάνω κάτω  το ίδιο δίνουν....μετακίνηση όλου του πολικού στροβίλου πάνω από την βορειοανατολική  ευρώπη....με καθαρό τον Καναδά και την μισή Σιβηρία...!!!

GEMOPNH12_240_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟΣ Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΣΤΙΣ 168.. Αφηνει υπονοουμενα!

Για προσηνεμα ????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για δυτική ευρώπη πάει ο παίος για τον επόμενο αυλώνα που λογικά θα τον σπάσει βέβαια. για να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν πάει δυτική ευρώπη αυτό το ψύχος τόσο δυτικά και όλα αυτά τα γεωδυναμικά προς Ιβηρική..ξέρετε τι θα έχουμε εμείς;......φουλ υποτροπικό και τουλάχιστον +15 στα 850.....χαχαχα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με μια παρα πολυ γρηγορη ματια λογω χρονου, ukmo τιποτα χαλασε, ευρωπαικό χαλια μέχρι οσο παει, gem μια απο τα ιδια, με gfs δεν ασχολουμε πλεον, οπότε για ενα 10ημερο δεν υπαρχει κατι για τα πεδινα. Εγω πιστευα οτι καπου μετα τις 24/1 θα κανει κατι δυνατο αλλα πλεον δεν το θεωρω πιθανο. Εάν υπάρξει κατι σοαβαρο σε λογικες ώρες θα ασχοληθώ. Καλό βραδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...