Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε πιανει μουρλα να βλεπεις τοσο αδειο τον ατλαντικο να ψυχοραγει ο καναδας να υπαρχουν μονο κατι λιμνουλες λες και ειναι η κασπια να εχεις το μωβ το τερας πανω απο το κεφαλι σου ετοιμο να ε κατασπαραξει και ολα να παγωνουν και να μενουν ακινητα..χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στις 312 ωρες ο ατλαντικος μας στελνει χεραιτισματα μεσω του  σχηματισμενου χαμηλου του....αντε καληνυχτα.τζιφος ειναι 18αρι ειναι κτλ κτλ κτλ😁gens-21-1-312.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχετε ρε σεις πραγματικά γέλαγα μόνος μου βραδιάτικα😂!! Καληνυχτώ..... όλα ανοιχτά είναι... τι Κιργιστάν ? Μη γράφουμε για κανα Μαρόκο μεθαύριο.. ξερω 'γω?

Τίποτα τρελό σ' αυτά τα ens τελικά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομίζω καταλάβατε όλοι γιατί είναι τραγικό το 18αρι. επειδή έχουμε τους καλύτερους δείκτες της χρονιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

MT8_Athen_ens.png

 

Τα ανσαμπλς στο 18αρι.Σημερα χαλασανε

Αυριο μπορει να ξαναφτιαξουν παλι.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σας. Αυτό το χαμηλό 1010 στην ιβηρική χερσόνησο κούρασε. 10 ημέρες εκεί κολλημένο. Νομίζω ότι είναι ένας από του παράγοντες που χαλάνε την κατάβαση αυλώνα προς την χώρα μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, Χρηστος είπε:

 

Να μαστε απο κογκα σε ζωνικη ο τζιφος... Γι αυτο και μην κοιτατε τοσο μακρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μάλιστα... δηλαδή τώρα αυξήθηκαν οι πιθανότητες να πάει η λίμνη της Ισπανίας ατλαντικό και να τα χαλάσει όλα.. και το χειρότερο είναι πως είναι κοντά..  Πιο χαζός τρόπος να χαθεί αυλώναρος δεν υπάρχει..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πάνω από τις κλιματικές τιμές φαίνεται να πηγαίνουμε από Τετάρτη... οι ελπίδες για κάτι καλύτερο μετατοπίζονται προς τον Φεβρουάριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενα κλικ πιο ανατολικα βρηκε να κολλησει το ψυχος με βαση τον χαρτη του ευρωπαιου αλλα υπαρχει χρονος για βελτιωσεις..

ECM0-168.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, CATHA είπε:

 

1 ώρα πριν, CATHA είπε:

Καλημέρα, πάνω από τις κλιματικές τιμές φαίνεται να πηγαίνουμε από Τετάρτη... οι ελπίδες για κάτι καλύτερο μετατοπίζονται προς τον Φεβρουάριο...

 

Άλλο μοντέλο εκτός από το κύριο του τζιφου, δεν βλέπεις; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Όπως φοβάταν τελικά ο Μιχαήλ, απ' ότι καταλαβαίνω.... μια τόση δα μικρούλα λιμνη στην Ισπανία φωνάζει "πίσω πίσω" στον Αζορ "θέλω βόλτιτσα στα ανοιχτά και γιατί όχι? και καφεδάκι εις τις Αζόρες! Άσε με σου λέω!!!".... και ο Αζορ λέει "και προς που να πάω τώρα??"... και τελικά δίνει και τη ψύχη του ενας 1040αρης Αζορ.. έχει καλή καρδιά αλλά όχι για εμάς, αφού τα χαμηλά τον καβαλάνε και δε τους χαλά χατίρι..... ή απλά τα φοβάται σαν αυτό το μικρό και χαριτωμενο σκυλάκι...

3mdrs9.jpg.dc8df163c32838e89853615d8ca3146d.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι η περιοδος της Ισπανιας προς το παρον. Οταν τα χαμηλα κολλανε εκει εμεις δεν παιρνουμε τιποτα. Εχουν και αυτοι δικαιωμα σε λιγο χειμωνα αλλα με το μαλακο μην το παρακανουν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χαρακτηριστική ευκολία με την οποία εξαφανιζονται και εξανεμιζονται αυλωνες, χαμηλά, λίμνες κλπ, καθιστά δύσκολοπροβλέψιμο το επόμενο διάστημα. Επομένως ούτε αναθεματα ούτε τυμπανοκρουσιες....

Την καλημέρα μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...